Hematolog

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • Hematolog, Dermatolog, Diagn… ostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Kardiolog, Neurolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog, Rehabilitační lékař, Stomatochirurg Více

Krakovská 8/581, Praha Mapa

Klinika GHC, Centrum estetické medicíny s.r.o.

• Hematolog, Pediatr, Imunolog

„pan primar je uzasny lekar,clovek ktery ma pochopeni,umi a ma zajem pomoct,kdyz odesel z karvine,nedostava se mi takove pece,proto premyslim,ze budu za p.lasotou dochazet do jicina.dekuji p.primari,ze jste takovych lekaru je malo.s uctou p.tothova. Více

Purkyňova 2138/16, Nový Jičín Mapa

Tnasfuzní oddělení, Nemocnice Nový Jičín

1 názor

„Pan doktor je opravdový specialista. Je příjemný, zkušený a hnedka identifikoval příčinu mé nemoci. Moc mu za to děkuji. Více

Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

IV.interní hematologická klinika, Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Paní doktorka je skvělá, všechno mi vysvětlila, žádné čekání, žádné povyšování! Byl jsem velmi příjemně překvapený, poněvadž na takovýto přístup jsem doposud nebyl zvyklý. Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Hematologie - MUDr. Markéta Vajdáková

• „Pan doktor je nejlepší ze všech!!! Vždy umytý, upravený, nikdy jsem jej neviděla opilého nebo umazaného.

Jihlavská 20, Brno Mapa

Fakultní nemocnice, Brno - Bohunice

• „Je to prostě stará páka

Husova 10, Liberec Mapa

Krajská nemocnice Liberec

• „Paní doktorka je super ale přísná ale i hodná lékařka která mi před 17,5 roky zachránila život . Moc jí děkuji, díky ní mám dnes krásné a zdravé dvojčátka holčičky a jsem zdravá. MOC MOC DĚKUJI Více

Šrobárova, Praha Mapa

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

• „Děkuji paní doktorce za dlouholetou skvělou péči. Vždy byla velice milá, pozorná, přátelská a dodávala mi naději. Pokaždé nabídla účinnou léčbu, která mi prodloužila život o dalších 9 let. MOC DĚKUJI já i celá rodina. Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě

• „Lékař na vysoké odborné úrovni. Po lidské stránce je vstřícný, empatický, k dispozici pro nemocné kdykoli. Neodmítne konzultaci ani s rodinnými příslušníky nemocného. Je upřímný a odbornou problematiku onemocnění umí velmi dobře a pochopitelně vysvětlit laikovi - nemocnému i jeho rodině. Více

U Nemocnice 2, Praha Mapa

I. interní klinika - klinika hematologie VFN

• „Výborná primářka, slušný člověk. Jsem ráda že jsem se k tomuto lékaři dostala. Je to člověk na svém místě.

Olomoucká, Opava Mapa

Slezká nemocnice Opava

• Hematolog, Internista

„nejlepší.nejlepší.nikdo nemá takový přístup k pacientovi jako právě ona.výborná doktorka.patří mezi mé nejoblíbenější.chodím k ní kvůli anémii.má srdce ze zlata.doporučuji všem. Více

Havlíčkova 73/660, Kroměříž Mapa

Kroměřížská nemocnice

• „Chodím na oddělení paní primářky již podruhé - vždy v těhotenství a musím jen chválit. Opravdu úžasný přístup jak paní primářky, tak veškerého personálu. Moc děkuji za takovou péči, chodím k Vám ráda. Více

V.Klementa 147, Mladá Boleslav Mapa

Hematologicko-transfuzní oddělení

• „Pani doktorka ma účinne lieči. V podstate sa vždy na návštevu v jej ambulancii teším aj napriek cestovaniu do Prahy, ktoré musím pravidelne absolvovať. Vyplýva to z jej profesionálneho prístupu, hlbokých znalostí v obore a úprimnej snahe mi pomôcť. Mám k nej dôveru. Vrelo odporúčam. Více

Šrobárova 50, Praha Mapa

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Ambulance pro Hodgkinův lymfom

• „Skvělá lékařka na svém místě. Všechno mi dopodrobna vysvětlí, co se léků a problémů týče, a to i po telefonu. A i příjemná sestra, to je další plus pro paní doktorku. Více

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň Mapa

Fakultní nemocnice Plzeň - Dětská klinika

• Hematolog, Internista

„Paní MUDr. Eva Polonyová nám byla doporučena maminčinou kolegyní, která byla před několika lety v její péči a byla velmi spokojena. Paní doktorku jsme vyhledali letos v létě, když byla mé matce diagnostikována vážná hematologická choroba. Paní doktorka se nás okamžitě ujala a podrobně vysvětlila jak samotnou povahu diagnózy, tak i další doporučenou léčbu. Velice oceňujeme přátelský a vstřícný přístup a mimořádnou kompetenci a zkušenosti paní doktorky. Paní doktorka pracovala dlouhá léta jako primářka hematologie v nemocnici v Karlových Varech a má opravdu dlouholeté a bohaté zkušenosti. Vedle nesporné kompetence paní doktorky si velice ceníme i opravdového zájmu, péče a souvisejících odborných rad a doporučení např. v oblasti rehabilitace, jídelníčku, atd. Paní doktorku mohu pro její lidský i odborný přístup vřele doporučit. Je to lékařka, která má naši úctu a obdiv. Děkujeme za vše, paní doktorko ! Za celou rodinu syn, Jan L. Více

nám. Dr. M. Horákové 8, Karlovy Vary Mapa

Ambulance hematologie

• „K panu doktorovi Čanigovi chodím už několik let a jsem s jeho přístupem a péčí velmi spokojena. Pan doktor se vždy zajímá o můj celkový stav a ve všem se snaží vyjít maximálně vstříct. Mohu jen doporučit. V dnešní době, kdy se setkávám spíše s neochotou ze strany doktorů, je pan Čaniga vyjímkou. Více

Poliklinika Petřiny, Stamicova 1968/21, Praha Mapa

hematologická ambulance synlab czech s.r.o.

• Sociální péče 766, Ústí nad Labem Mapa

Masarykova nemocnice Ústí nad Labem - Dětská klinika

• Hematolog, Anesteziolog, Chi… rurg, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Ortoped, Ostatní, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog Více

Profesora Veselého 493, Beroun Mapa

Rehabilitační nemocnice Beroun

• Hematolog, Anesteziolog, Chi… rurg, Diagnostik, Internista, Ortoped, Plastický chirurg, Proktolog, Fyzioterapeut, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Drobného 38-40, Brno Mapa

SurGal Clinic s.r.o.

• „Výborný lékař, výborný přístup k pacientům

Sokolská, Hradec Králové Mapa

FN Hradec Králové odd klinické hematologie