Pediatr Praha

• „Nejlepší paní doktorka, jakou jsme kdy pro děti měli. Je velmi milá, vše vysvětlí, nic nezanedbá. Nedáme na ni dopustit. Otevřená i alternativní medicíně, poradí i po telefonu, bez problémů se do ordinace dovoláte. Více

Kodaňská 436/17, Praha Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Vyborna pani doktorka s milym lidskym pristupem k detem i dospelym. Vse vysvetli,peclive zkontroluje a s vlidnym usmevem uklidni kazde dite. Vrele doporucuji L.Rajzíková Více

Žukovského 887/4, Praha Mapa

Pediatrie

• Pediatr, Plicní lékař

„Za panem doktorem dojizdim z jineho mesta. Respektujici lekar. Oddelene ordinace a cekarny pro zdrave a nemocne.

Ke Kurtům 383, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

Očkování

Chlumčanského 497/5, Praha Mapa

Kojetická 1021, Neratovice Mapa

Litevská 2720, Kladno Mapa

• Pediatr, Fyzioterapeut

„Paní doktorku mohu doporučit. Je ochotná, odepsala mi na mail i během její dovolené. Nikdy jsem u ní dlouho nečekala. Více

Na Dlouhém lánu, 563/11, Praha Mapa

PMR Medikon s.r.o.

• Pediatr, Ostatní, Diagnostik

„Paní doktorka je velice milá, pečlivá a o její odbornosti není pochyb. Respektuje, že děti se nevyvíjejí podle tabulek. U syna si všimla periodických horeček a díky tomu nemá každou chvíli zbytečně ATB. Synové k ní chodí rádi a návštěva je příjemná i v případě očkování. Dotazy ochotně zodpovídá a dá se s ní domluvit na vhodném postupu individuálně. Více

Všerubská 153/3, Praha 5 - Řeporyje, Praha Mapa

Dětská ordinace, pediatr, praktický lékař pro děti a dorost

• „Úžasná paní doktorka i sestřička se srdíčkem na pravém místě. Chodila jsem k ní už jako dítě a teď už 14 let k ní chodí mé děti a rozhodně bych nikdy neměnila. Musím říct, že se do ordinace i těšíme i když děti zrovna něco trápí. Více

Nové náměstí 1431, Praha Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Paní doktorku znám víc jak 20 let, už z doby, kdy praktikovala v ordinaci své maminky MUDr. Linhartové. Vždy byla velmi pečlivá, s perfektním přístupem k dětem. Přestože už k ní nepatříme, stále na ní vzpomínám a když si tady čtu recenze, vidím, že se nezměnila a je pořád báječná. Více

1.ordinace) Praha 4,Roškotova 1717/2 a 2.ordinace) Praha 4, Podolské nábřeží 157/36- budova ÚPMD, Praha Mapa

Ordinace dětského lékaře MUDr.I.Rymešová

• „Možnost být v péči paní doktorky Dostálové pro nás byla učiněná spása po špatných zkušenostech s předešlým pediatrem. Přecházeli jsme k ní ve stavu, kdy se náš syn, tehdy půlroční, bál jakýchkoli doktorů. Hned po první návštěvě jsem byla v šoku, protože náš syn na sebe od paní doktorky i sestřičky nechal bez problémů sahat, dát si injekci, prohlédnout. Dokonce se i smál a odcházel úplně v pohodě. Dodnes dochází k paní doktorce s úsměvem a má ji i sestřičku moc rád. Také přístup k rodičům je naprosto skvělý. Vůbec nemám pocit, že bych obtěžovala nebo pokládala hloupé dotazy. Vždy je nám vše vysvětleno, můžeme kdykoli napsat email nebo se na cokoli doptat. Paní doktorka je také přístupná různým dalším specialistům, takže nám doporučila skvělého kožního lékaře a právě díky spolupráci její a pana doktora má náš syn dnes kůži v mnohem lepším stavu a věřím, že ekzém zvládneme. Paní doktorka i sestřička jsou neskutečnou oporou jak pro děti, tak pro rodiče. Opravdu jsem moc ráda, že má náš syn takovou péči a mohu paní doktorku Dostálovou pouze doporučit. Více

Sokolovská 304/810, Praha Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti

• Pediatr, Endokrinolog, Diabe… tolog Více

„Jsem ráda, že jsme měli štěstí tuto lékařku - byť při nepříjemné záležitosti jako jsou zdravotní nesnáze - poznat. Vše již bylo v komenářích řečeno a já mohu jen potvrdit: je skvělá. Profesionální, vlídná, vždy se snaží svým pacientům pomoci. Moc děkujeme a zdravíme Více

Národní 8, Praha Mapa

Endokrinologický ústav

Roentgenova 2, Praha Mapa

Dětské oddělení Nemocnice Na Homolce

• Pediatr, Praktický lékař

„Paní doktorka je velice ochotná ,chodila jsem k ní jako malá holčička a ted i ja sama tam vodím mé 4 děti a nikdy nebyla neochotná .Vždy vyjde vstříc a i poradí ,to samé mohu říci i o sestřičce . Více

Česká 60, Beroun Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Lékař, který pro děti nemá obdoby. Úžasný přístup, zkušenosti a láska k dětem, která z jeho osobnosti i přístupu sestřičky čiší na dálku, ještě než vstoupíte do ordinace samotné. Díky! Více

Uzbecká 1409/8, Praha Mapa

MUDr. Michal Weinreb

• „Nejlepší pediatr jaký může být. Paní doktorka i sestřička jsou vždy milé, laskavé. Vše nám bylo vždy perfektně vysvětleno. Opravdu ukázková lékařka se sestřičkou. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.