Pediatr Štětí

Pražská 528/29, Mělník Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

Školní 492, Štětí Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Píši tento názor sice už celkem po dlouhé době,co jsem byla v nemocnici (9 měsíců),ale myslím si, že na tom nezáleží. Byla jsem na konci září odvezena na pohotovost a pan doktor se mi po celou dobu věnoval a měl milý přístup. Na začátku října jsem byla hospitalizována do nemocnice v Litoměřicích,kde jsem měla pana doktora. Opět byl velice milý a vstřícný. Kdyby takových lékařů bylo více,tak by se snad lidé i k doktorovi těšili. Nevím,jestli si na mě ještě vzpomínáte,ale tímto Vás chci jen pozdravit a popřát Vám krásné léto. Ráda bych Vám pověděla vše, co se za uplynulých 9 měsíců stalo… Nevadí, třeba se někdy ještě potkáme. Vaše pacientka E.H. Více

Žitenická, Litoměřice Mapa

Dětské a novorozenecké oddělení nemocnice Litoměřice

• Pediatr, Imunolog, Alergolog

„Chodím k němu od dětství (asi 18 let) a nikdy nebyl problém. Dokázal pomoc při zhoršení zdravotního stavu a během těhotenství se o nás postaral úžasně. Důvěřuji mu na 100%, ví co dělá. Bezproblémová komunikace a objednávání před internet je další plus. Více

17. listopadu 410, Mělník Mapa

PEYCHL s.r.o.

• „Pan doktor Němeček je profesionál každým coulem, a to i přístupem k pacientům, což je u pediatra, podle mého názoru, alfa a omega. Je velice empatický a vstřícný. Nejen já, ale hlavně i mé pětileté dcery se na něj vždy moc těší a to i v případě, že si jdou pro očkovací injekci :-). Nebudu hodnotit jeho znalosti (jak bych také jako "nezdravotník" mohla ?). Ale nepochybuji o nich ani malinko. Věřím, že právě pediatr nastaví dětem přístup k lékařům, jejich ochotu spolupracovat a starat se o své zdraví. A to je pro mne jako pro matku velice důležité. Pan doktor Němeček je za mne jednoznačně nejlepší pediatr, jaké jsme si jako rodina mohli přát. Více

Pražská 221, Mělník Mapa

• „Mám dceru a chodíme k paní doktorce Štasný a jsem moc spokojená,že jsem se s dcerou k paní doktorce dostala,opravdu jí mohu zavolat nebo přijed a vždy nám poradí a pomůže.Mě jí doporučila kamarádka a já bych klidně doporučovala dál.Je milá a hodná tím i myslím sestřičku,dcera od mala jezdila po doktorech a pak už k nim měla odpor ale kdykoliv jsme jeli k paní doktorce tak se vůbec nebála:-) Více

Pivovar 2987, Mělník Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Chodila jsem k pani doktorce jiz od narozeni do mych 19 let a nikdy jsem s ni nemela problem, mohu jen doporucit!!!!:) jeste k tomu hodne, usmevave sestricky jak ma byt Více

• Pediatr, Fyzioterapeut

„Jedna z nejlepších dětských lékařek jaké jsem poznal. Stará, dobrá škola. Velmi pěkný vztah k léčeným dětem, je vidět, že paní doktorka vykonává povolání a nejen zaměstnání :o). Více

Pražská 528, Mělník Mapa

Nemocnice s poliklinikou Mělník a.s.

• „Naprosto skvělá a ochotná paní doktorka která se stará o naše nedonošená dvojčata již 12 let jako o vlastní. Skvělejšího lékaře a člověka jsme nepoznali Více

Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorka Špalková měla s mými dětmi velkou trpělivost a vždy byla pečlivá.Obě děti jí měli moc rádi.Její přístup byl velice kladný až do dospělosti mých dětí. Více

Tovární vrch 78, Doksy Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila celé dětství sama a teď se stará o moji dceru. Perfektně nás instruovala k péči o miminko, zavádění běžné stravy, léčbě vyrážky z koupání, krásně nastřelila náušnice, očkování také bez problému. Nikdy nebyla nepříjemná Více

Rvačov 127, Roudnice nad Labem Mapa

• Pediatr, Internista, Gynekol… og Více

„Chodim k panu doktorovi cca 6 a pul roku a jsem s ni navysost spokojena,byla jsem u nej i behem obouch tehotenstvi

Obchodní 539, Štětí Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

Obchodní 686, Štětí Mapa

• „Výborná lékařka.

Poděbradova 188/7, Litoměřice Mapa

• Pediatr, Imunolog

„Profi přístup pana doktora i sestřičky. Vždy nám vyšli vstříc.

Libušina 823, Roudnice nad Labem Mapa

Ord.PL pro děti a dorost + alergologie

• „Paní doktorka je vážně skvělá! Když náš malý měl vysoké teploty, tak mu udělala veškerá vyšetření, poslala nás i k odborníkům, zda jsou za jedno a pak až teprve nasadila léčbu. Vážně ji mohu jen doporučit. Takových lékařů moc není. Více

Smetanova 709, Mělník Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Velmi ochotná paní doktorka!Doporučuji ji všem i sestry jsou velmi příjemné a poradí v každé situaci

Ordinace PL pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila já i moji sourozenci :-) Když se mi narodil syn, neváhala jsem a zaregistrovala k paní doktorce. Je milá, profesionálni, vše perfektně vysvětlí. Jsem velice spokojená :-) Sestřička také příjemná. Jsem ráda, že vím, že je syn v dobrých rukou a nikdo ho nikdy neodflákne, ale že se mu dostane perfektní péče! Děkuji moc :-) Více

Mírové náměstí 46, Úštěk Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsme byli vždy naprosto spokojeni.Profesionální a vlídný přístup.Z našeho okolí neznám nikoho kdo by s ní byl nespokojen. J.Krejča Více

Jiráskova 684, Štětí Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Nemůžu si vynachválit, kdykoliv potřebuji poradit nebo syna prohlédnout není žádný problém.

Masarykovo náměstí 1849, Dubá Mapa