Pediatr Česká Lípa

• „Dle meho nazoru je to vyborny.lekar,co ma.opravdovy zajem pomoci a podporit a i skvely pristup k pacientum Spokojenost nejvyssi Více

28. října 2891, Česká Lípa Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „U pana doktora jsem měl oba syny a mužu pouze doporučit odborník s lidskym přistupem má skvěly přistup k pacientum i jejich rodičum .Precizni pan doktor s velkym srdcem a užasny človiček .Děkujeme pane doktore . Více

Bulharská 2973, Česká Lípa Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka Špalková měla s mými dětmi velkou trpělivost a vždy byla pečlivá.Obě děti jí měli moc rádi.Její přístup byl velice kladný až do dospělosti mých dětí. Více

Tovární vrch 78, Doksy Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsem velice spokojena.Chodím k ní už dlouho a i když už ji budu muset bohužel vyměnit za pediatra pro dospělé,musím říct,že jsem s ní byla velice spokojená. Více

Náměstí 28. října 818, Česká Kamenice Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Chodíme k paní doktorce už léta a musím jí všem vřele doporučit....Gregorová.

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nepotřebuji už nic, moje dcera je již dospělá, chodily jsme k panu doktorovi kdysi. Přesto, když mám dnes tu možnost, musím říct, že naprosto vždy budu pana doktora Popelku a také sestřičku jen a jen chválit za jejich profesionální a obětavou práci, za citlivý přístup k dětem a srozumitelný výklad, za ochotu a příjemné vystupování. Obdivuji je i za pevné nervy s některými rodiči.... Více

MUDr.Popelka,pediatr,kardiolog, s.r.o.

• „K paní doktorce jsem chodila já i moji sourozenci :-) Když se mi narodil syn, neváhala jsem a zaregistrovala k paní doktorce. Je milá, profesionálni, vše perfektně vysvětlí. Jsem velice spokojená :-) Sestřička také příjemná. Jsem ráda, že vím, že je syn v dobrých rukou a nikdo ho nikdy neodflákne, ale že se mu dostane perfektní péče! Děkuji moc :-) Více

Mírové náměstí 46, Úštěk Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorka je úžasná :) poradí nám se vším i když není zrovna v ordinaci. Vše hezky vysvětlí aby to pochopil úplně každý. Je moc milá k dětem a vždy vyřeší všechno :) Sestřička je taky skvělá :) Fajn přístup a hezké prostředí :) Více

Dvořákova 385, Nový Bor Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je opravdu skvělá, jak po odborné stránce, tak v přístupu k dětem :-)

č.d. 219, Rynoltice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je zlatý člověk se srdcem na pravém místě chodíme k ní od narození dětí. I když už nebydlime v české lípě přesto bychom naši doktorku nevymenili. A sestřička je také moc hodná a příjemná . Růžena Lanzarotti Více

Okružní 2717, Česká Lípa Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• Pediatr, Diagnostik, Gynekol… og, Internista, Praktický lékař, Fyzioterapeut Více

Komenského 358, Cvikov Mapa

Hřebenka 532, Nový Bor Mapa

Dlouhá 99, Jablonné v Podještědí Mapa

Děčínská 246, Žandov Mapa

Zdravotnické středisko Hvozd s.r.o.

• „Jako doktor je výborný, nikdy jsem neměla problém s léčbou, až na dobu strávenou v čekárně to je opravdu katastrofální a smutné hlavně když se jedná o nemocné děti a předběhnou Vás známí pana doktora :o( Měl by změnit přístup, srovnat si co je důležitější a soukromé věci a telefony řešit po ordinačních hodinách. Více

Děčínská 352, Benešov nad Ploučnicí Mapa

Ord. PLDD + chirurgie

• „Také k paní doktorce chodím již bezmála (tedy postupně) 11 let s oběma dětmi a nemohu si na nic stěžovat. Ještě když Vás přivítá ,tak hodná sestřička ,tak není co řešit Více

Nádražní 29/V, Mimoň Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nemůžu si vynachválit, kdykoliv potřebuji poradit nebo syna prohlédnout není žádný problém.

Masarykovo náměstí 1849, Dubá Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Vynikající lékař! Nic pro něj není problém, je vstřícný, lidský, ochotný, empatický, odborně na úrovni! Vše pečlivě řeší, nikdy nás neodbyl. Je to skoro neuvěřitelné, při vstupu do ordinace z nás záhy spadne veškerý strach, synovi se snad i fyzicky uleví - škoda, že takových lékařů není víc. Více

Mimoňská 224, Zákupy Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je úžasná. Kdybysme se neodstěhovali daleko, nechala bych u ní děti až do 18. Vždycky si věděla rady i po telefonu, vysvětlila vše, je rázná, ale machr ve svém oboru. V porovnání s jinými pediatry je až neuvěřitelná, vždy jsem si mohla být jistá, že nic nezanedbala. Děkuji za vše. Více