Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře

47125 , Jablonné v Podještědí , liberecký

Děčínská 246

47107 , Žandov , liberecký

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Zdravotnické středisko Hvozd s.r.o.? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor
    Lékař: MUDr. Eva Pinkavová kontrola

Tuto lékařku nedoporučuji!!!!. Odradilo mě její nevhodné chování vůči pacientovi.Nejsem spokojena s vyšetřením lékařky, nebyla objektivní a byla dost nepříjemná.Její postup neodpovídá odbornému lékaři! Nedoporučuji!

Lékař: MUDr. Ján Pitoňák

Pan doktor je moc milý, vše vysvětlí, je pečlivý a nic nezanedbává. Takových jako je on je skutečně málo!

Lékař: MUDr. Hana Střelcová

Nedoporučuji!!! Paní doktorka neumí Vojtovu metodu. Pořád říkala, že cvičíme dobře a že nám to jde. Výsledek žádný. Nakonec jsem se dozvěděla od fyzioterapeutů v lázních, že jsme sice cvičili poctivě, ale na nic. Cviky nebyly prováděny dobře, takže byly bez efektu.

Lékař: MUDr. Ján Pitoňák

K panu doktorovy chodím ráda, je pečlivý a rychlý, což velmi oceňuji. Dělá zběžné testy i když to není potřeba a někdy se to ukáže, jako velice příhodné. Navíc patří do skupiny mladých doktorů, kteří mají trochu jiný pohled, na život mladé ženy, než jejich starší kolegové. Velmi doporučuji! Je to skvělý odborník!

Lékař: MUDr. Eva Pinkavová

Jojo mam problemy ze slabostmi a zavratemi a pani doktorka mi zjistila od ceho to mam a to jiz jeste pred tim jsem absolvovala radu vysetreni a mudr kde si nevedeli rady a tady mi to zjistili palec nahoru

Lékař: MUDr. Hana Střelcová

Paní doktorka je odbornice na svém míste. Milá, spolehlivá a vždy ochotne pomůže. Za vse jí mockrát dekuji. Martina

Lékař: MUDr. Dagmar Milatová

Je to nejlepší gynekoložka, kterou znám. Velmi příjemná, usměvavá, lidská. Nedám na ní dopustit. Sestra je bezvadná, usměvavá, obě jsou skvělá dvojka. Díky, že jí v Žandově máme.

Lékař: MUDr. Ján Pitoňák

K panu doktorovi chodím od začátku letošního června, kdy jsem po více jak deseti letech (ve svých téměř 26) "utekla" od jiné doktorky. Sestřička úžasná, milá, vstřícná, pan doktor taky, ochotný vše vysvětlit. A že to se mnou nemají jednoduché, čekáme první mimi, tak jsem asi jako každá prvorodička ze všeho tak trošku vykulená :-) Jako další výhodu vidím to, že má v ordinaci svůj vlastní ultrazvuk :-)

Lékař: MUDr. Ján Pitoňák

Věnuje se pacientkám pečlivě, je příjemný. Návštěva u něj není traumatizující, je hodně lidský. :)

Lékař: MUDr. Ján Pitoňák

Pan doktor je vstřícný,vše vysvětlí,je příjemný.Prostě nemá chybu.Jsem spokojená.Bylo by fajn mít víc takovýchto doktorů.Beranová Helena.