Zobrazit lékaře

Děčínská 246

47107, Žandov, liberecký

• Dalibor Maršák

Praktický Lékař, MUDr.

• dr.Marsak je vyborny a svedomity lekar,diagnozu vzdy stanovi spravne,rychle
      zcela ke spokojenosti nas pacientu zaridi dalsi nutna vasetreni.Jsem velmi spokojena, jezdim do jeho ordinace az z Varnsdorfu,doporucuji kazdemu, kdo
      hleda svedomiteho lekare. Eva s rodici

• Jsem spokojená

Podívejte se na všechny názory (30) na lékaře

• Dagmar Lupoměská

Internista, Praktický Lékař,

• T

Vyslechne, poradí. nemohu kritizovat.

• Dagmar Milatová

Gynekolog, MUDr.

• P

Je to nejlepší gynekoložka, kterou znám. Velmi příjemná, usměvavá, lidská. Nedám na ní dopustit. Sestra je bezvadná, usměvavá, obě jsou skvělá dvojka. Díky, že jí v Žandově máme.

• Hana Střelcová

Fyzioterapeut, MUDr.

• Z

Nedoporučuji!!! Paní doktorka neumí Vojtovu metodu. Pořád říkala, že cvičíme dobře a že nám to jde. Výsledek žádný. Nakonec jsem se dozvěděla od fyzioterapeutů v lázních, že jsme sice cvičili poctivě, ale na nic. Cviky nebyly prováděny dobře, takže byly bez efektu.

• M

Paní doktorka je odbornice na svém míste. Milá, spolehlivá a vždy ochotne pomůže. Za vse jí mockrát dekuji. Martina

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Ján Pitoňák

Gynekolog, MUDr.

• N

Pan doktor je moc milý, vše vysvětlí, je pečlivý a nic nezanedbává. Takových jako je on je skutečně málo!

• K panu doktorovy chodím ráda, je pečlivý a rychlý, což velmi oceňuji. Dělá zběžné testy i když to není potřeba a někdy se to ukáže, jako velice příhodné. Navíc patří do skupiny mladých doktorů, kteří mají trochu jiný pohled, na život mladé ženy, než jejich starší kolegové. Velmi doporučuji! Je to skvělý odborník!

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře

• Eva Pinkavová

Internista, MUDr.

• M
      Umístění: Odborný lékař internistaSlužby: kontrola

Tuto lékařku nedoporučuji!!!!. Odradilo mě její nevhodné chování vůči pacientovi.Nejsem spokojena s vyšetřením lékařky, nebyla objektivní a byla dost nepříjemná.Její postup neodpovídá odbornému lékaři! Nedoporučuji!

• D

Jojo mam problemy ze slabostmi a zavratemi a pani doktorka mi zjistila od ceho to mam a to jiz jeste pred tim jsem absolvovala radu vysetreni a mudr kde si nevedeli rady a tady mi to zjistili palec nahoru

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře