Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.
Purkyňova 1849, Česká Lípa 470 77
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s. logo
Pojištění
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (22)

Obecné skóre

  P
  Vladimír Trenčiansky Jiný

  doktor je primář,ale můj názor je,že ho práce nebaví a pacienti ho obtěžují.Mám chronický, navíc recidivující problém s blokádou žebrového kloubu a žebra. Měl nevhodné poznámky o mých vlasech,o mých úplně normálních džínách, 3x se mě dokola ptal,CO dělám za práci.Nikdy nebyl spokojen s odpovědí,ikdyz jsem mu to řekla.Na CT nic neviděl,takže mi dal najevo, že jsem lhářka a řekl,že je vše v mé hlavě.Udělal ze mě blázna. Drobné posuny kostí RTG ani CT nezobrazí. Vyšetření odfláklé,mluvil o adhezích(ve zprávě ani píp) a poslal mě za psychologem.Nedal žádnou pomoc,absolutně NIC!Prostě mě vykopl. Pan doktor by se měl doučit látku zahrnující costovertebrální a costotransverzální poruchy,jejich důvody,příznaky (každá blokáda je jiná a i posun např.2 mm-který NENÍ v těchto místech Z DŮVODU ODLIŠNÝCH ANATOM. STRUKTUR ČLOVĚKA rozpoznatelný na CT- BOLÍ A NIČÍ ČLOVĚKU ŽIVOT!Navíc mám v erector spinae (a nejen tam) svalové spazmy. Se zády k tomuhle člověku nechodit! Slova Allana Poea-NEVER MORE.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  MUDr. Radek Havlas Jiný

  Gynekologie Mělník s p. primářem R.Havlasem profesionální přístup, péče o pacientky užasná a nově vybudované oddělení je příjemné.Děkuji

  N
  MUDr. Lenka Kocinová Jiný

  S paní doktorkou jsme moc spokojený je úžasná dělá svou práci srdcem důkladně vše vysvětluje a nikam nespěchá narozdil od mnoha lékařů jde vidět že ji na tom moc záleží za nás opravdu vzor lékařů

  O
  MUDr. Tibor Jokúty Jiný

  Vyšetření žlučníku proběhlo strčením prstu do konečníku.. už nikdy!!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  K
  MUDr. Zdeněk Hadra Jiný

  Velmi dobrý prakticky lékař, pomůže s problémem, ochotně poradi.Není nic co bych mohla vytknout…urcite bych neměnila.

  L
  MUDr. Lubomír Skalka Jiný

  Pan doktor je naozaj prijemny clovek, k detskym pacientom pristupuje neskutocne citlivo, trpezlivo a velmi milo, moje dieta ani nezaplakalo hoci vysetrenie nebolo uplne prijemne. Diagnozu nam vysvetlil, detailne nam popisal a ukazal ako postupovat dalej v liecbe.

  G
  MUDr. Lubomír Skalka Jiný

  Za sebe musím říct, že s panem doktorem mám velmi dobré zkušenosti. Moc mi pomohl poté, co mi uroložka v místě bydliště řekla, že mi nic není a problém mám od střev. Trápila jsem se měsíc po ambulancích, než jsem navštívila pana doktora, udělal mi vyšetření, nasadil léky a bolest byla do dvou dnů pryč. Jinam už nejdu. Velké plus je, že je pan doktor naslouchavý a má lidský přístup. Díky za něj..

  B
  Ověřený profil
  MUDr. Jitka Mondoková Jiný

  Paní doktorka je velice nepříjemná. Neprohlídne vás avšak její vystupování je arogantní tváři se, že ji strašně otravujete, obtěžujete. Nepodloženou diagnózu vám řekne způsobem, že vám bude hodně úzko, když vyjdete z ordinace. - nepodloženou diagnózu bere jako samozřejmost !
  Sestřička to opravdu nezachraňuje, ta je příjemná téměř stejně jako paní doktorka. Téhle ordinaci se budu vyhýbat obloukem. A pokud můžete zvolte jinou paní doktorku.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  Ověřený profil
  Prim. MUDr. Ivan Murga celkové vyšetření

  Jsem dlouholetým pacientem pana doktora. Jeho přístup k pacientům je příkladný, tak i jeho zdravotní sestry. Je velice příjemný a dokáže vysvětlit problém.
  Naprostá spokojenost,pan doktor i paní sestřička jsou velcí profesionálové a milí lidé.. doporučuji všem..

  S
  Prim. MUDr. Ivan Murga celkové vyšetření

  Lékař opravdu na svém místě, skvělý a velice příjemný. Mohu jen doporučit jen takových lékařů více. Děkuji vám pane doktore

  Došlo k chybě, zkuste to znovu