Zobrazit lékaře

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Purkyňova 1849

• CLINIC+

, Horní Počaply 255 v areálu elektrárny ČEZ – MĚLNÍK

• B
    Lékař: MUDr. Jitka Mondoková Jiný

Paní doktorka je velice nepříjemná. Neprohlídne vás avšak její vystupování je arogantní tváři se, že ji strašně otravujete, obtěžujete. Nepodloženou diagnózu vám řekne způsobem, že vám bude hodně úzko, když vyjdete z ordinace. - nepodloženou diagnózu bere jako samozřejmost !
    Sestřička to opravdu nezachraňuje, ta je příjemná téměř stejně jako paní doktorka. Téhle ordinaci se budu vyhýbat obloukem. A pokud můžete zvolte jinou paní doktorku.

• M
    Lékař: Prim. MUDr. Ivan Murga celkové vyšetření

Jsem dlouholetým pacientem pana doktora. Jeho přístup k pacientům je příkladný, tak i jeho zdravotní sestry. Je velice příjemný a dokáže vysvětlit problém.
    Naprostá spokojenost,pan doktor i paní sestřička jsou velcí profesionálové a milí lidé.. doporučuji všem..

• S
    Lékař: Prim. MUDr. Ivan Murga celkové vyšetření

Lékař opravdu na svém místě, skvělý a velice příjemný. Mohu jen doporučit jen takových lékařů více. Děkuji vám pane doktore

• R
    Lékař: Jaroslav Novotný Jiný

Příjemný člověk, sestřička také. Milý přístup, dokáže poradit. Správní lidé na správném místě. Doporučuji!

• F
    Lékař: Jaroslav Novotný Jiný

MUDr. Novotný je velmi dobrý lékař a odborník. Informuje o problému i jeho následném řešení, poradí, jak postupovat do budoucna. Důvěřuji mu a s jeho přístupem k pacientovi jsem spokojen.

• B
    Lékař: MUDr. Michal Chino Jiný

Pan doktor na svém místě. Vyslechne pacienta, lidský, vstřícný a je hlavně pečlivý. Což už v dnešní době moc nevidí. Co jiný doktor vyšetřuje chviličku, tak on raději o chvíli déle, ale ví co dělá. Nyní čas ukáže, zda léčba proběhla co nejlíp. Zatím to vypadá velmi dobře . Jen tedy být člověk trpělivý a poslouchat rady. Potom léčba jde správným směrem.

• J
    Lékař: MUDr. Romana Balková Kvasničková Jiný

Paní doktorka je skvělá odbornice a vše dokáže vysvětlit . Mě už léčí dlouho a mohu říci že se můj zdravotní stav zlepšil. Chtěl bych také poděkovat sestřičce za je jí profesionální přístup.

• A
    Lékař: Peter Marchyn Jiný

Pan primar se me ujal kdyz jsem byl ohrozen na zivote predavkovanim leky, byl maximalne koncentrovany a pozorny. Neustale se mnou komunikoval a informoval me o vsem. On a jeho cely tym odvedli spickovou praci.

• V
    Lékař: MUDr. Petra Branžovská Běžné kontroly

Pokud nechcete,aby Vám paní doktorka zanedbala rakovinu lymfatického systému,jako mojí tchýni,tak si určitě zvolte jiného doktora v České Lípě.O nádoru v břiše tchýně doktorka věděla,ale že by nějaké CT vyšetření??Nechci slyšet,že tato vyšetření škodí zdraví.Ve Fakultn.nemocnici v Olomouci Vám CT dělají při běžné kontrole,mému tatínkovi i 2x týdně!!Jen Mudr.Branžovská nechce zbytečně ,,ždímat"pojišťovny skrz CT vyšetření,které pojištovnu stojí 4.000Kč.Vše je to jen byzbys!!!A kdyby tchýni poslala již před 4 roky na CT,zjistilo by se,že ji po těle rostou nádory!Nereagovala na její neustálé bolesti!!
    A sestra,ani nemluvím.Nepříjmná,až dokáže znepříjemnit den i Vám.Když přijdete neohlášeně,nezeptá se Vás empaticky,zda Vás něco bolí ,či proč přichazíte.Ona rovnou vyjekne ,,a vy tady chcete co?"Promiňte,takové chování v dnešní době nemají ani prodavačky v supermarketech,natož ten,ke komu jdete s tím ,že Vás něco bolí a má Vám pomoci!!!!Přece si to snad z našich výplat i platíme!Nebo snad ne?A navic,vemte si k sestře vždy nějakou korunu navíc,chtěla 50Kč za změnu bydliště o nemocenské.
    Milé dámy a slečny,tohle opravdu NE!Mohu vřele doporučit Mudr.Kadlece,či Mudr.Pitoňáka v Novém Boru.Tam je profesionalita na svém místě!!!!

• M
    Lékař: MUDr. Petra Branžovská

Náhodou jsem se dostala na tyto stránky a jsem některými názory dost nemile překvapená. Já jsem za sebe moc ráda, že jsem se k paní doktorce dostala, chodím k ní již řadu let a vždy mi velmi pomohla a okamžitě problém řešila. Moc jí tímto děkuji. Rovněž sestru hodnotím kladně, nemám nic, co bych jí osobně mohla vytknout. Mgr. Eva Langerová

• Došlo k chybě, zkuste to znovu