Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Purkyňova 1849

470 77 , Česká Lípa , liberecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • nemocnice

Nejbližší zařízení

 • CLINIC+

  Mělník, Pražská 36


 • CLINIC+

  , Horní Počaply 255 v areálu elektrárny ČEZ – MĚLNÍK

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
14 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • M
  Ověřeny pacient
  Lékař: Prim. MUDr. Ivan Murga celkové vyšetření

  Jsem dlouholetým pacientem pana doktora. Jeho přístup k pacientům je příkladný, tak i jeho zdravotní sestry. Je velice příjemný a dokáže vysvětlit problém.
  Naprostá spokojenost,pan doktor i paní sestřička jsou velcí profesionálové a milí lidé.. doporučuji všem..

 • S
  Lékař: Prim. MUDr. Ivan Murga celkové vyšetření

  Lékař opravdu na svém místě, skvělý a velice příjemný. Mohu jen doporučit jen takových lékařů více. Děkuji vám pane doktore

 • R
  Lékař: Jaroslav Novotný Jiný

  Příjemný člověk, sestřička také. Milý přístup, dokáže poradit. Správní lidé na správném místě. Doporučuji!

 • F
  Lékař: Jaroslav Novotný Jiný

  MUDr. Novotný je velmi dobrý lékař a odborník. Informuje o problému i jeho následném řešení, poradí, jak postupovat do budoucna. Důvěřuji mu a s jeho přístupem k pacientovi jsem spokojen.

 • B
  Lékař: MUDr. Michal Chino Jiný

  Pan doktor na svém místě. Vyslechne pacienta, lidský, vstřícný a je hlavně pečlivý. Což už v dnešní době moc nevidí. Co jiný doktor vyšetřuje chviličku, tak on raději o chvíli déle, ale ví co dělá. Nyní čas ukáže, zda léčba proběhla co nejlíp. Zatím to vypadá velmi dobře . Jen tedy být člověk trpělivý a poslouchat rady. Potom léčba jde správným směrem.

 • J
  Lékař: MUDr. Romana Balková Kvasničková Jiný

  Paní doktorka je skvělá odbornice a vše dokáže vysvětlit . Mě už léčí dlouho a mohu říci že se můj zdravotní stav zlepšil. Chtěl bych také poděkovat sestřičce za je jí profesionální přístup.

 • A
  Ověřeny pacient
  Lékař: Peter Marchyn Jiný

  Pan primar se me ujal kdyz jsem byl ohrozen na zivote predavkovanim leky, byl maximalne koncentrovany a pozorny. Neustale se mnou komunikoval a informoval me o vsem. On a jeho cely tym odvedli spickovou praci.

 • V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petra Branžovská Běžné kontroly

  Pokud nechcete,aby Vám paní doktorka zanedbala rakovinu lymfatického systému,jako mojí tchýni,tak si určitě zvolte jiného doktora v České Lípě.O nádoru v břiše tchýně doktorka věděla,ale že by nějaké CT vyšetření??Nechci slyšet,že tato vyšetření škodí zdraví.Ve Fakultn.nemocnici v Olomouci Vám CT dělají při běžné kontrole,mému tatínkovi i 2x týdně!!Jen Mudr.Branžovská nechce zbytečně ,,ždímat"pojišťovny skrz CT vyšetření,které pojištovnu stojí 4.000Kč.Vše je to jen byzbys!!!A kdyby tchýni poslala již před 4 roky na CT,zjistilo by se,že ji po těle rostou nádory!Nereagovala na její neustálé bolesti!!
  A sestra,ani nemluvím.Nepříjmná,až dokáže znepříjemnit den i Vám.Když přijdete neohlášeně,nezeptá se Vás empaticky,zda Vás něco bolí ,či proč přichazíte.Ona rovnou vyjekne ,,a vy tady chcete co?"Promiňte,takové chování v dnešní době nemají ani prodavačky v supermarketech,natož ten,ke komu jdete s tím ,že Vás něco bolí a má Vám pomoci!!!!Přece si to snad z našich výplat i platíme!Nebo snad ne?A navic,vemte si k sestře vždy nějakou korunu navíc,chtěla 50Kč za změnu bydliště o nemocenské.
  Milé dámy a slečny,tohle opravdu NE!Mohu vřele doporučit Mudr.Kadlece,či Mudr.Pitoňáka v Novém Boru.Tam je profesionalita na svém místě!!!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petra Branžovská

  Náhodou jsem se dostala na tyto stránky a jsem některými názory dost nemile překvapená. Já jsem za sebe moc ráda, že jsem se k paní doktorce dostala, chodím k ní již řadu let a vždy mi velmi pomohla a okamžitě problém řešila. Moc jí tímto děkuji. Rovněž sestru hodnotím kladně, nemám nic, co bych jí osobně mohla vytknout. Mgr. Eva Langerová

 • M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Gutwald problém s kolenem

  Chci touto cestou moc a moc poděkovat panu primáři Gutwaldovi za jeho přístup a operaci kolena. Projevuje opravdový zájem o pacienty a dovede uklidnit. Zároveň musím poděkovat i za operaci mého manžela, prostě jsme šťastni, že k němu můžeme docházet.

 • Došlo k chybě, zkuste to znovu