Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (18)

Obecné skóre

  K
  Lékař: MUDr. Zdeněk Hadra Jiný

  Velmi dobrý prakticky lékař, pomůže s problémem, ochotně poradi.Není nic co bych mohla vytknout…urcite bych neměnila.

  L
  Lékař: MUDr. Lubomír Skalka Jiný

  Pan doktor je naozaj prijemny clovek, k detskym pacientom pristupuje neskutocne citlivo, trpezlivo a velmi milo, moje dieta ani nezaplakalo hoci vysetrenie nebolo uplne prijemne. Diagnozu nam vysvetlil, detailne nam popisal a ukazal ako postupovat dalej v liecbe.

  G
  Lékař: MUDr. Lubomír Skalka Jiný

  Za sebe musím říct, že s panem doktorem mám velmi dobré zkušenosti. Moc mi pomohl poté, co mi uroložka v místě bydliště řekla, že mi nic není a problém mám od střev. Trápila jsem se měsíc po ambulancích, než jsem navštívila pana doktora, udělal mi vyšetření, nasadil léky a bolest byla do dvou dnů pryč. Jinam už nejdu. Velké plus je, že je pan doktor naslouchavý a má lidský přístup. Díky za něj..

  B
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Jitka Mondoková Jiný

  Paní doktorka je velice nepříjemná. Neprohlídne vás avšak její vystupování je arogantní tváři se, že ji strašně otravujete, obtěžujete. Nepodloženou diagnózu vám řekne způsobem, že vám bude hodně úzko, když vyjdete z ordinace. - nepodloženou diagnózu bere jako samozřejmost !
  Sestřička to opravdu nezachraňuje, ta je příjemná téměř stejně jako paní doktorka. Téhle ordinaci se budu vyhýbat obloukem. A pokud můžete zvolte jinou paní doktorku.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  Ověřený profil
  Lékař: Prim. MUDr. Ivan Murga celkové vyšetření

  Jsem dlouholetým pacientem pana doktora. Jeho přístup k pacientům je příkladný, tak i jeho zdravotní sestry. Je velice příjemný a dokáže vysvětlit problém.
  Naprostá spokojenost,pan doktor i paní sestřička jsou velcí profesionálové a milí lidé.. doporučuji všem..

  S
  Lékař: Prim. MUDr. Ivan Murga celkové vyšetření

  Lékař opravdu na svém místě, skvělý a velice příjemný. Mohu jen doporučit jen takových lékařů více. Děkuji vám pane doktore

  R
  Lékař: Jaroslav Novotný Jiný

  Příjemný člověk, sestřička také. Milý přístup, dokáže poradit. Správní lidé na správném místě. Doporučuji!

  F
  Lékař: Jaroslav Novotný Jiný

  MUDr. Novotný je velmi dobrý lékař a odborník. Informuje o problému i jeho následném řešení, poradí, jak postupovat do budoucna. Důvěřuji mu a s jeho přístupem k pacientovi jsem spokojen.

  B
  Lékař: MUDr. Michal Chino Jiný

  Pan doktor na svém místě. Vyslechne pacienta, lidský, vstřícný a je hlavně pečlivý. Což už v dnešní době moc nevidí. Co jiný doktor vyšetřuje chviličku, tak on raději o chvíli déle, ale ví co dělá. Nyní čas ukáže, zda léčba proběhla co nejlíp. Zatím to vypadá velmi dobře . Jen tedy být člověk trpělivý a poslouchat rady. Potom léčba jde správným směrem.

  J
  Lékař: MUDr. Romana Balková Kvasničková Jiný

  Paní doktorka je skvělá odbornice a vše dokáže vysvětlit . Mě už léčí dlouho a mohu říci že se můj zdravotní stav zlepšil. Chtěl bych také poděkovat sestřičce za je jí profesionální přístup.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Purkyňova 1849, Česká Lípa 470 77 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda