Zobrazit lékaře

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Purkyňova 1849

• L

Pečlivý,vlídný,odborník

• Nikolaj Štaňko

Diabetolog, Internista, MUDr.

• Nejlepší lékař s jakým jsem se kdy setkala.

• S prací pana doktora jsem spokojen. Vždy s úsměvem a pochopením.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Dagmar Horčičková

Praktický Lékař, MUDr.

• Dlouhé čekací doby v čekárně jsou bohužel problémem všech praktických lékařů. Je těžké odhadnout, který z pacientů je tím akutním případem a kdo může počkat. A domnívám se, že to, v jakém pořadí chodí lidi do ordinace záleží spíše na přístupu sestry. Já si velmi vážím vysoce odborného a zároveň lidského přístupu MUDr Horčičkovévím, že je velmi pečlivá, nic nezanedbá a pro opravdu nemocného člověka udělá maximum. Prostě medicína není práce v úkole. Nepodepisuji se jenom proto, abych nebyla označená za patolízala.

• paní doktorka má přístup k lidem a snaží se co nejlépe pomoci,nic neodflákne,kdo je doopravdy nemocný tak počká až přijde na řadu,komu nic není odejde.My jsme spokojený Semanovi

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Zbyněk Juřica

• Zkušený a zodpovědný

• Tento lékař opravdu léči od stolu, aniž by se na pacienta podíval.Jeho arogantní přístup není vůbec hezkou vizitkou. A do finále rozhodnutí, že se jde raději najíst, než aby ho zajímal případ pacienta hovoří za vše.Díky takovýmto lékařům zavrhuji celou Českolipskou nemocnici!

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Josef Gut

Pediatr, MUDr.

• B

Pan primář zachránil život mně i mému synovi, za což mu velice děkujem. Pohotově jedná a je profesionální. Za mého muže Petra Formánka je velký frajer ve své profesi!

• Radek Havlas

Gynekolog, MUDr.

• B

Výborný pan doktor, rychle jedná a je profesionální, zachránil život mně i mému synovi!

• Miloš Kadlec

• J

Jenom chci napsat,že tento lékař je skvělej člověk,a dobrý chirurg,a taky mu chci poděkovat,že mi pomohl z problémů.Děkuju ještě jednou.Janovská.Přijedu až se vrátím ze slovače.Díky.

• Martin Příbramský

Chirurg,

• T

Mám dojem z návštěv u něj, že vše říká všem stejně, drmolí, není mu dobře rozumět, šup, šup a mazej rychle z ordinace, dost spěchá. člověk se ho ani nemůže zeptat na to, co ho zajímá. Se vším je hned hotov. A ty sestry v ordinaci jsou obě velmi nepříjemné,arogantní, lidi svým chováním jen odpuzují. Tam se nikdo nechodí ulejvat, to by si měly uvědomit.

• Miroslav Čerbák

Gastroenterolog, Internista, MUDr.

• J

Pacientovi klade otázky a sám si na ně odpovídá .Do zprávy napsal, jaký mám pěkný měkoučký břicho. Já jsem seděl na židličce, žádná prohlídka se nekonala. Měl by odejít do důchodu a uvolnit místo mladým.

• Jiřina Faltová

Gastroenterolog, Internista, MUDr.

• L

Velmi dobrý chápavý přístup, profesionální zhodnocení diagnozy, paní doktorka je odbornice na svém místě, spolupracuje s pacientem. Děkuji Netík Luubomír Česká Lípa

• P

Byla jsem u paní doktory na kolonoskopii a velmi jsem se vyšetření bála. Musím poděkovat paní doktorce i sestřičkám za profesionální a milý přístup. Vyšetření jsem absolvovala bez problémů a opravdu není nutné mít strach.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře