Zobrazit lékaře

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Purkyňova 1849

Mělník, Pražská 36

• CLINIC+

, Horní Počaply 255 v areálu elektrárny ČEZ – MĚLNÍK

Lékař: MUDr. Lubomír Skalka Jiný

Pan doktor je naozaj prijemny clovek, k detskym pacientom pristupuje neskutocne citlivo, trpezlivo a velmi milo, moje dieta ani nezaplakalo hoci vysetrenie nebolo uplne prijemne. Diagnozu nam vysvetlil, detailne nam popisal a ukazal ako postupovat dalej v liecbe.

G
    Lékař: MUDr. Lubomír Skalka Jiný

Za sebe musím říct, že s panem doktorem mám velmi dobré zkušenosti. Moc mi pomohl poté, co mi uroložka v místě bydliště řekla, že mi nic není a problém mám od střev. Trápila jsem se měsíc po ambulancích, než jsem navštívila pana doktora, udělal mi vyšetření, nasadil léky a bolest byla do dvou dnů pryč. Jinam už nejdu. Velké plus je, že je pan doktor naslouchavý a má lidský přístup. Díky za něj..

Lékař: MUDr. Jitka Mondoková Jiný

Paní doktorka je velice nepříjemná. Neprohlídne vás avšak její vystupování je arogantní tváři se, že ji strašně otravujete, obtěžujete. Nepodloženou diagnózu vám řekne způsobem, že vám bude hodně úzko, když vyjdete z ordinace. - nepodloženou diagnózu bere jako samozřejmost !
    Sestřička to opravdu nezachraňuje, ta je příjemná téměř stejně jako paní doktorka. Téhle ordinaci se budu vyhýbat obloukem. A pokud můžete zvolte jinou paní doktorku.

Lékař: Prim. MUDr. Ivan Murga celkové vyšetření

Jsem dlouholetým pacientem pana doktora. Jeho přístup k pacientům je příkladný, tak i jeho zdravotní sestry. Je velice příjemný a dokáže vysvětlit problém.
    Naprostá spokojenost,pan doktor i paní sestřička jsou velcí profesionálové a milí lidé.. doporučuji všem..

Lékař: Prim. MUDr. Ivan Murga celkové vyšetření

Lékař opravdu na svém místě, skvělý a velice příjemný. Mohu jen doporučit jen takových lékařů více. Děkuji vám pane doktore

Lékař: Jaroslav Novotný Jiný

Příjemný člověk, sestřička také. Milý přístup, dokáže poradit. Správní lidé na správném místě. Doporučuji!

F
    Lékař: Jaroslav Novotný Jiný

MUDr. Novotný je velmi dobrý lékař a odborník. Informuje o problému i jeho následném řešení, poradí, jak postupovat do budoucna. Důvěřuji mu a s jeho přístupem k pacientovi jsem spokojen.

Lékař: MUDr. Michal Chino Jiný

Pan doktor na svém místě. Vyslechne pacienta, lidský, vstřícný a je hlavně pečlivý. Což už v dnešní době moc nevidí. Co jiný doktor vyšetřuje chviličku, tak on raději o chvíli déle, ale ví co dělá. Nyní čas ukáže, zda léčba proběhla co nejlíp. Zatím to vypadá velmi dobře . Jen tedy být člověk trpělivý a poslouchat rady. Potom léčba jde správným směrem.

Lékař: MUDr. Romana Balková Kvasničková Jiný

Paní doktorka je skvělá odbornice a vše dokáže vysvětlit . Mě už léčí dlouho a mohu říci že se můj zdravotní stav zlepšil. Chtěl bych také poděkovat sestřičce za je jí profesionální přístup.

Lékař: Peter Marchyn Jiný

Pan primar se me ujal kdyz jsem byl ohrozen na zivote predavkovanim leky, byl maximalne koncentrovany a pozorny. Neustale se mnou komunikoval a informoval me o vsem. On a jeho cely tym odvedli spickovou praci.