Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Purkyňova 1849

470 77 , Česká Lípa , liberecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • nemocnice

Nejbližší zařízení

 • CLINIC+

  Mělník, Pražská 36


 • CLINIC+

  , Horní Počaply 255 v areálu elektrárny ČEZ – MĚLNÍK

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
16 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  G
  Lékař: MUDr. Lubomír Skalka Jiný

  Za sebe musím říct, že s panem doktorem mám velmi dobré zkušenosti. Moc mi pomohl poté, co mi uroložka v místě bydliště řekla, že mi nic není a problém mám od střev. Trápila jsem se měsíc po ambulancích, než jsem navštívila pana doktora, udělal mi vyšetření, nasadil léky a bolest byla do dvou dnů pryč. Jinam už nejdu. Velké plus je, že je pan doktor naslouchavý a má lidský přístup. Díky za něj..


  B
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jitka Mondoková Jiný

  Paní doktorka je velice nepříjemná. Neprohlídne vás avšak její vystupování je arogantní tváři se, že ji strašně otravujete, obtěžujete. Nepodloženou diagnózu vám řekne způsobem, že vám bude hodně úzko, když vyjdete z ordinace. - nepodloženou diagnózu bere jako samozřejmost !
  Sestřička to opravdu nezachraňuje, ta je příjemná téměř stejně jako paní doktorka. Téhle ordinaci se budu vyhýbat obloukem. A pokud můžete zvolte jinou paní doktorku.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: Prim. MUDr. Ivan Murga celkové vyšetření

  Jsem dlouholetým pacientem pana doktora. Jeho přístup k pacientům je příkladný, tak i jeho zdravotní sestry. Je velice příjemný a dokáže vysvětlit problém.
  Naprostá spokojenost,pan doktor i paní sestřička jsou velcí profesionálové a milí lidé.. doporučuji všem..


  S
  Lékař: Prim. MUDr. Ivan Murga celkové vyšetření

  Lékař opravdu na svém místě, skvělý a velice příjemný. Mohu jen doporučit jen takových lékařů více. Děkuji vám pane doktore


  R
  Lékař: Jaroslav Novotný Jiný

  Příjemný člověk, sestřička také. Milý přístup, dokáže poradit. Správní lidé na správném místě. Doporučuji!


  F
  Lékař: Jaroslav Novotný Jiný

  MUDr. Novotný je velmi dobrý lékař a odborník. Informuje o problému i jeho následném řešení, poradí, jak postupovat do budoucna. Důvěřuji mu a s jeho přístupem k pacientovi jsem spokojen.


  B
  Lékař: MUDr. Michal Chino Jiný

  Pan doktor na svém místě. Vyslechne pacienta, lidský, vstřícný a je hlavně pečlivý. Což už v dnešní době moc nevidí. Co jiný doktor vyšetřuje chviličku, tak on raději o chvíli déle, ale ví co dělá. Nyní čas ukáže, zda léčba proběhla co nejlíp. Zatím to vypadá velmi dobře . Jen tedy být člověk trpělivý a poslouchat rady. Potom léčba jde správným směrem.


  J
  Lékař: MUDr. Romana Balková Kvasničková Jiný

  Paní doktorka je skvělá odbornice a vše dokáže vysvětlit . Mě už léčí dlouho a mohu říci že se můj zdravotní stav zlepšil. Chtěl bych také poděkovat sestřičce za je jí profesionální přístup.


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: Peter Marchyn Jiný

  Pan primar se me ujal kdyz jsem byl ohrozen na zivote predavkovanim leky, byl maximalne koncentrovany a pozorny. Neustale se mnou komunikoval a informoval me o vsem. On a jeho cely tym odvedli spickovou praci.


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petra Branžovská Běžné kontroly

  Pokud nechcete,aby Vám paní doktorka zanedbala rakovinu lymfatického systému,jako mojí tchýni,tak si určitě zvolte jiného doktora v České Lípě.O nádoru v břiše tchýně doktorka věděla,ale že by nějaké CT vyšetření??Nechci slyšet,že tato vyšetření škodí zdraví.Ve Fakultn.nemocnici v Olomouci Vám CT dělají při běžné kontrole,mému tatínkovi i 2x týdně!!Jen Mudr.Branžovská nechce zbytečně ,,ždímat"pojišťovny skrz CT vyšetření,které pojištovnu stojí 4.000Kč.Vše je to jen byzbys!!!A kdyby tchýni poslala již před 4 roky na CT,zjistilo by se,že ji po těle rostou nádory!Nereagovala na její neustálé bolesti!!
  A sestra,ani nemluvím.Nepříjmná,až dokáže znepříjemnit den i Vám.Když přijdete neohlášeně,nezeptá se Vás empaticky,zda Vás něco bolí ,či proč přichazíte.Ona rovnou vyjekne ,,a vy tady chcete co?"Promiňte,takové chování v dnešní době nemají ani prodavačky v supermarketech,natož ten,ke komu jdete s tím ,že Vás něco bolí a má Vám pomoci!!!!Přece si to snad z našich výplat i platíme!Nebo snad ne?A navic,vemte si k sestře vždy nějakou korunu navíc,chtěla 50Kč za změnu bydliště o nemocenské.
  Milé dámy a slečny,tohle opravdu NE!Mohu vřele doporučit Mudr.Kadlece,či Mudr.Pitoňáka v Novém Boru.Tam je profesionalita na svém místě!!!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Došlo k chybě, zkuste to znovu