Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (21)

MUDr. Radek Havlas Jiný

Gynekologie Mělník s p. primářem R.Havlasem profesionální přístup, péče o pacientky užasná a nově vybudované oddělení je příjemné.Děkuji

MUDr. Lenka Kocinová Jiný

S paní doktorkou jsme moc spokojený je úžasná dělá svou práci srdcem důkladně vše vysvětluje a nikam nespěchá narozdil od mnoha lékařů jde vidět že ji na tom moc záleží za nás opravdu vzor lékařů

MUDr. Tibor Jokúty Jiný

Vyšetření žlučníku proběhlo strčením prstu do konečníku.. už nikdy!!!

MUDr. Zdeněk Hadra Jiný

Velmi dobrý prakticky lékař, pomůže s problémem, ochotně poradi.Není nic co bych mohla vytknout…urcite bych neměnila.

MUDr. Lubomír Skalka Jiný

Pan doktor je naozaj prijemny clovek, k detskym pacientom pristupuje neskutocne citlivo, trpezlivo a velmi milo, moje dieta ani nezaplakalo hoci vysetrenie nebolo uplne prijemne. Diagnozu nam vysvetlil, detailne nam popisal a ukazal ako postupovat dalej v liecbe.

MUDr. Lubomír Skalka Jiný

Za sebe musím říct, že s panem doktorem mám velmi dobré zkušenosti. Moc mi pomohl poté, co mi uroložka v místě bydliště řekla, že mi nic není a problém mám od střev. Trápila jsem se měsíc po ambulancích, než jsem navštívila pana doktora, udělal mi vyšetření, nasadil léky a bolest byla do dvou dnů pryč. Jinam už nejdu. Velké plus je, že je pan doktor naslouchavý a má lidský přístup. Díky za něj..

MUDr. Jitka Mondoková Jiný

Paní doktorka je velice nepříjemná. Neprohlídne vás avšak její vystupování je arogantní tváři se, že ji strašně otravujete, obtěžujete. Nepodloženou diagnózu vám řekne způsobem, že vám bude hodně úzko, když vyjdete z ordinace. - nepodloženou diagnózu bere jako samozřejmost !
    Sestřička to opravdu nezachraňuje, ta je příjemná téměř stejně jako paní doktorka. Téhle ordinaci se budu vyhýbat obloukem. A pokud můžete zvolte jinou paní doktorku.

Prim. MUDr. Ivan Murga celkové vyšetření

Jsem dlouholetým pacientem pana doktora. Jeho přístup k pacientům je příkladný, tak i jeho zdravotní sestry. Je velice příjemný a dokáže vysvětlit problém.
    Naprostá spokojenost,pan doktor i paní sestřička jsou velcí profesionálové a milí lidé.. doporučuji všem..

Prim. MUDr. Ivan Murga celkové vyšetření

Lékař opravdu na svém místě, skvělý a velice příjemný. Mohu jen doporučit jen takových lékařů více. Děkuji vám pane doktore

Jaroslav Novotný Jiný

Příjemný člověk, sestřička také. Milý přístup, dokáže poradit. Správní lidé na správném místě. Doporučuji!

Kontakt

Purkyňova 1849, Česká Lípa 470 77 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda