Pediatr Turnov

Žižkova 2047, Turnov Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

Liberecká 19, Hodkovice nad Mohelkou Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „ošetření i konzultace vždy na úrovni

U Nádraží 1294, Turnov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „souhlasím,jsem také spokojena s paní doktorkou,ať nám tady v Semilech vydrží

Tyršova 394, Semily Mapa

• „S paní doktorkou a sestřičkou jsem velmi spokojená. Obě jsou milé a příjemné a když je potřeba vyjdou vstříc. Jsme s dcerou moc rádi, že je máme Více

Na Kopci 3055/9, Jablonec nad Nisou Mapa

MUDr.Denisa Nyplová, Praktický lékař pro děti a dorost

• „Souhalsím se všemi názory. Nejlepší doktorka v Jičíně. Škoda, že už k ní nemůžu chodit. :(

Jarošovská 127, Jičín Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem sama jako holka chodila a byla mou jasnou volbou při výběru lékaře pro syna

Jablonec nad Nisou Mapa

• „Souhlasím se všemi zdejšími kladnými hodnoceními. Byl jsem jejím pacientem před 35 lety a mám mírně rozporuplné vzpomínky, tehdy holt byly jiné metody a nechalo to na mě i trochu zdravotní následky. Nyní, když jsem ji po létech potkal, poznala mě (!!!) a přes její mírné obavy přijala do péče i naší předčasně narozenou dceru. Zde jsou již pocity výrazně kladné, individuální přístup a péče, dlouholeté znalosti a nic nepodcení. Jedno drobné zaváhání se vymstilo, ale podařilo napravit. Její mladá kolegyně a nejspíš budoucí nástupkyně je také velmi šikovná, vstřícná a příjemná. Více

Jablonec nad Nisou Mapa

• „Paní doktorka Jůnová je velice dobrá dětská lékařka, která neváhala a v problému navrhla i návštěvu u pacienta ve svém volném čase po pracovní době. Strašně oceňuji její i paní sestřičky přístup k pacientkám, nepotřebuje si zvedat své ego, takže pokud jsme si zařídili ještě další konzultaci, vždy nám vyšla vstříc a spolupracovala a zajímala se. V době zdravotních problémů navrhovala i jiné možnosti léčby, na rovinu vše řekla a vysvětlila. Velice si paní doktorky a sestřičky vážím a děkuji za léčbu svých dcer. JM Více

Palackého 46, Jablonec nad Nisou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Smutná zpráva :( Pan Fastr byl skvělý doktor i člověk...

Na Vršku 2, Jablonec nad Nisou Mapa

• „velmi doporučuji

Koberovská 589, Železný Brod Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Velmi milý přístup k malým pacientům , krásně vše vysvětlí , poradí a sestřička také velmi příjemná :) .

Jitřní 12, Jablonec nad Nisou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá paní doktorka.Už tolikrát mi moc pomohla a když mi bylo nejhůř, dokázala mě podpořit a byla velmi lidská.Sestřička také velmi milá a hodná.K dětem mají obě krásný vztah.Opravdu jsem moc ráda, že mám kam chodit pro pomoc a vím, že mi tam pomohou a budou mít i vlídné slovo.Děkuji Vám. Více

Liberecká 59, Jablonec nad Nisou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce už jsem chodila se svojí mladší sestrou,nyní se svými třemi dcerami 16,9 a 2roky,mají paní doktorku i sestřičku moc rády a nikdy se nebály návštěv v její bezvadné ordinaci.Nejde jen o přístup,pochopení,rady,ale vždy za ní můžete přijít a to s čím-koli a nikdy Vás neodmítne,je velmi dobrý diagnostik,velmi se vzdělává a předává svoje nové poznatky nám...Nikdy bych paní doktorku nevyměnila a doufám,že bude ještě dlouho...dlouho...ordinovat a s ní i velmi rychlá,hodná a vstříctná sestřička..Velmi doporučuji Radmila Koucká Více

Studentská 2039, Turnov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Chodila jsem k ní já jako dítě a neváhala jsem k ní přivést svoje děti. Paní doktorka má velké zkušenosti a často na první pohled pozná o jaký problém se jedná, zatímco jiný pediatr (např. při dovolené naší lékařky) nemá ani tušení. Více

Jitřní 12, Jablonec nad Nisou Mapa

Dětské středisko SALVE, s.r.o.

• „Pan doktor Brunclík je nejlepší lékař/pediatr, se kterým jsem se setkala. Je pečlivý a nikdy nic nezanedbá. Všechno srozumitelně vysvětlí a je vidět, že má opravdový zájem a starost o zdraví pacientů.Je milý k dětem. Sestřička je vždy ochotná a nikdy neměla problém poradit mi i po telefonu, když jsem si s nečím nevěděla rady. Více

Jana Palacha 1931, Turnov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá paní doktorka. Vždy trpělivá, empatická, vyšetřuje pečlivě, velice osobní přístup. Moc moc Děkuji. H.Š.

Jičín Mapa

• „Tak nejlepší pediatr ve městě nám právě odešel do důchodu. Naše děti u něj byly dispenzarizovány od narození a potvrzuji mínění ostatních - vynikající odborník s lidským přístupem. Více

Tyršova 394, Semily Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Vzpomínám si na dobu, kdy měla dcera mononukleózu(bylo jí asi 10 let)a paní doktorka Čepková za ní téměř denně dojížděla domů. Zařídila, aby dcerka nemusela do nemocnice, protože na mě vždy byla velmi závislá a společně jsme se s paní doktorkou shodly na tom, že by pro ni nemocnice byla mnohem větší zátěž, než se léčit doma. Na paní doktorku nedám dopustit. Obdivuji její individuální přístup ke každému pacientovi a lidský rozum, který se neřídí pouze podle nařízení a doporučených pokynů. Podle mě je právě toto umění dobrého lékaře. Myslím, že vždy vše dobře zváží a poradí. Je vynikající a lituji, že druhé dceři je už 18 let a bude zřejmě muset přestoupit k jinému lékaři. Více

Husova 568, Turnov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Vyborna doktorka,muzu jen doporucit...

U Kostela 5, Jablonec nad Nisou Mapa