Pediatr Nymburk

• „Chodím k paní doktorce se synem 2 roky a s dcerou pár měsíců. Do této doby jsem se nesetkala se žádným problémem anebo neochotou, naopak když potřebuji, vždy ráda poradí. Sestřička je taky moc ochotná a s lidským přístupem. V čekárně jsem nikdy nečekala déle než 5 minut. Celkově jsem hodně spokojená. Více

Spojovací 559, Milovice Mapa

Soukromá ordinace dětské lékařky

• „K panu doktorovi jsem chodil do 18ti let, vždy vše bez problému, velice schopný, milý a vstřícný, jakýkoli problém vyřešil, děkuji za něj! Více

Antonína Kaliny 1351, Kolín Mapa

Samostatná ord. PL pro děti a dorost

• „S panem doktorem Severou jsem velmi spokojená, přihlásila jsem k němu svého syna hned po narození. Opravdu velmi mile mě překvapil jeho profesionální přístup, jako jeden z mála mi nedával "sežrat" ambulantní porod, naopak byl ve vyšetřeních syna vždy důsledný a pečlivý, vše mi vysvětlil, nikdy nám nic nevnucoval a vždy dával na výběr více možností léčby. Navíc je k dispozici na telefonu i emailu a sám vás vyzve, abyste ho v případě potřeby kontaktovali. Po letech negativních zkušeností s naším zdravotnictvím mě pan doktor navrátil víru, že dobří doktoři ještě nevyhynuli :-) Můžu jen doporučit! Více

V aleji 1341, Poděbrady Mapa

Soukromá ordinace dětského lékaře

• „Paní doktorka i sestřička jsou ochotné a vstřícné. Chodím s ním od narození Martínka (na jaře mu budou 2 roky). Naprostá spokojenost. Všem doporučuji Petra Mejzlíková Více

Lesní 620, Milovice Mapa

Soukromá ordinace dětské lékařky

• „S paní doktorkou, jsme naprosto spokojeni. Už jako malá jsem k ní přešla od pana "doktora" Waltersteina po tom co mi 3 měsíce v kuse předepisoval antibiotika na zánět nosohltanu, ze kterého se po návštěvě nemocnice na vlastní pěst vyklubala borelioza . Takovéto pochybení se u paní doktorky nikdy nestalo. Nyní k ní chodím se svojí malou dcerkou a opět si nemůžu stěžovat. Více

Boleslavská 425, Nymburk Mapa

Soukromá ordinace dětské lékařky

• „Úžasná paní doktorka!!S dcerkou jsem navštívila 3 doktory,naši dětskou lékařku ,ORL,pohotovost v Mladé Boleslavi,všichni nechali 5 dní dcerku s vysokými horečkami,zvracením a strašný kašlem.Až paní doktorka Lojdová ihned určila diagnózu a dcerce nasadila ATB.Milé a vstřícné jednání včetně sestřičky.Všem moc doporučuji!!Budu raději dojíždět 40 km ,protože vím,že to za to stojí.Moc děkujeme!!Eliška a Miluška Vejmělková Více

Osvobozených politic. vězňů 302, Benátky nad Jizerou Mapa

Ordinace pro děti a dorost

• „Jako zdravotník mohu říci, že paní doktorka nikdy nic nepodceňuje, ale ani nedává zbytečně léky, které nejsou třeba. Paní doktorka i sestra jsou velké profesionálky. Lidské, empatické chování, velmi milé dámy. Více

Okrsek 87, Lysá nad Labem Mapa

Soukromá ordinace dětské lékařky

• „Výborná paní lékařka, přestěhovaly jsme se 150 km a hledaly novou paní doktorku a tato nám byla doporučena. Po návštěvě jsem věděla, že to byla opravdu výborná volba. Paní doktorka má úžasné jednání s dětmi, dcera tam chodí ráda, bez strachu. Navíc ona i sestřička jsou milé, se vším vždy poradí, pomohou. Jsem opravdu nadšená a paní doktorku vřele doporučuji :-) Více

Palackého náměstí 4, Sadská Mapa

Soukromá ordinace dětské lékařky

• „Paní doktorka nám byla doporučena a když byla dcerka ještě v bříšku, už jsme byli zaregistrováni. Paní doktorka se sestřičkou jsou super tým. Pečlivost vyšetření, ochota vyslechnout a profesionální léčba. Jsem šťastná, že ji máme. Více

Přemyslova 592, Lysá nad Labem Mapa

Soukromá ordinace dětské lékařky

• „Výborná doktorka! Chodívala jsem k ní do svých 18, a napostá spokojenost! Takže když se mi o pár let později narodila dcera, nepřemýšlela jsem o jiné(m) doktorce/(ovi). Společně se sestřičkou tvoří skvělý tým, jsou ochotné, slušné a rádi pomohou, popřípadě poradí. Více

Antonína Kaliny 1351, Kolín Mapa

Samostatná ord. PL pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsme po přestěhování do nového místa /a po roce zkušeností/ velice spokojeni; sice se může na první pohled zdát trochu odměřeně, ale to je jen zdání. Je velmi pečlivá, vyslechne, se vším poradí (včetně kojení) a hlavně má neuvěřitelný přehled; ve svých doporučení je praktická; získala si mou důvěru. Vím, že mým dětem nebude předepisovat "preventivně" ATB a malé plus: k doplnění léčby vždy doporučí/připomene přírodní zdroje (med, cibule atp.) a zároveň je vyloženě nevnucuje. Velké plus: nikdy jsme u ní nemuseli čekat v přeplněné čekárně, v ordinační době byla vždy k zastižení a není vyznavačkou častých změn. Zároveň chválím i paní sestřičku, se kterou se dobře doplňují. Více

Na dláždění 90, Poděbrady Mapa

Soukromá ordinace dětské lékařky

• „Dlouho jsem hledala alespoň dobrého pediatra pro dceru, kdyz už jsem myslela, že takového není dostala jsem doporučení na paní doktorku. Paní doktorka je přímo výborná, milá, vše vždy vysvětli, nemá problém odpovědět na jakékoliv dotazy. S dcerou vždy komunikuje a říká co bude dělat. Malá se lékařů vždy bála a šíleně plakala, ale sem chodi s úsměvem a vždy říká, že musíme chodit víc :). Sestřička je jak anděl. Vždy usměvavá, milá k rodičům i dětem. Děkuju za to, že jsou ve zdravotnictví takové ženy, jako právě pani doktorka se sestřičkou. Kazdová Více

Žižkova 282, Český Brod Mapa

Samostatná ord. PL pro děti a dorost

• „Pozná co vám je, už pomalu mezi dveřmi, čas od času nepříjemnej, ale na druhou stranu asi nejlepší volba z Nymburka. Myslím, že je to člověk, se kterým se dá domluvit Více

Purkyňova 552, Nymburk Mapa

Soukromá ordinace dětského lékaře

• „Skvely,privetivy sikovny lekar Za sebe davam Teze positivni pristup,kez by takovych.lekaru bylo vice

Boleslavská třída 425/9, Nymburk Mapa

Nemocnice Nymburk

• „Paní doktorka je naprosto skvělá! Přes veškerou vytíženost má vždy čas. Poradí, pomůže, popř i přijede. Lepšího pediatra neznám. Více

Loučeňská 15, Čachovice Mapa

• „Objektivní, milá

Jiráskova 355, Velký Osek Mapa

Samostatná ord. PL pro děti a dorost

• „Pi.dr je velmi mila,starostliva,zajma se o detsko.Prisly sme k ni od jine dr. a nic lepšyho nas nemohlo potkat,malej chodi k ni s usmevem a to je supr ...vrele všem doporučuji... Více

Chotětov Mapa

Ordinace pro děti a dorost

• Pediatr, Anesteziolog, Chiru… rg, Diabetolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Ostatní, Plastický chirurg, Plicní lékař, Fyzioterapeut, Revmatolog, Otorinolaryngolog Více

Boleslavská třída 425/9, Nymburk Mapa

Nemocnice Nymburk

• „Perfektní!!

Tomáše Svobody 141, Kopidlno Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Je to pediatr v rámci systému schopný pružně reagovat na aktuální zdravotní stav dítěte.

Chotutice Mapa