Doporučení pediatři s Oborová zdravotní pojišťovna Nymburk

• „Chodím k paní doktorce se synem 2 roky a s dcerou pár měsíců. Do této doby jsem se nesetkala se žádným problémem anebo neochotou, naopak když potřebuji, vždy ráda poradí. Sestřička je taky moc ochotná a s lidským přístupem. V čekárně jsem nikdy nečekala déle než 5 minut. Celkově jsem hodně spokojená. Více

Spojovací 559, Milovice Mapa

Soukromá ordinace dětské lékařky

• „S panem doktorem Severou jsem velmi spokojená, přihlásila jsem k němu svého syna hned po narození. Opravdu velmi mile mě překvapil jeho profesionální přístup, jako jeden z mála mi nedával "sežrat" ambulantní porod, naopak byl ve vyšetřeních syna vždy důsledný a pečlivý, vše mi vysvětlil, nikdy nám nic nevnucoval a vždy dával na výběr více možností léčby. Navíc je k dispozici na telefonu i emailu a sám vás vyzve, abyste ho v případě potřeby kontaktovali. Po letech negativních zkušeností s naším zdravotnictvím mě pan doktor navrátil víru, že dobří doktoři ještě nevyhynuli :-) Můžu jen doporučit! Více

V aleji 1341, Poděbrady Mapa

Soukromá ordinace dětského lékaře

• „S paní doktorkou, jsme naprosto spokojeni. Už jako malá jsem k ní přešla od pana "doktora" Waltersteina po tom co mi 3 měsíce v kuse předepisoval antibiotika na zánět nosohltanu, ze kterého se po návštěvě nemocnice na vlastní pěst vyklubala borelioza . Takovéto pochybení se u paní doktorky nikdy nestalo. Nyní k ní chodím se svojí malou dcerkou a opět si nemůžu stěžovat. Více

Boleslavská 425, Nymburk Mapa

Soukromá ordinace dětské lékařky

• „Úžasná paní doktorka!!S dcerkou jsem navštívila 3 doktory,naši dětskou lékařku ,ORL,pohotovost v Mladé Boleslavi,všichni nechali 5 dní dcerku s vysokými horečkami,zvracením a strašný kašlem.Až paní doktorka Lojdová ihned určila diagnózu a dcerce nasadila ATB.Milé a vstřícné jednání včetně sestřičky.Všem moc doporučuji!!Budu raději dojíždět 40 km ,protože vím,že to za to stojí.Moc děkujeme!!Eliška a Miluška Vejmělková Více

Osvobozených politic. vězňů 302, Benátky nad Jizerou Mapa

Ordinace pro děti a dorost

• „Paní doktorka nám byla doporučena a když byla dcerka ještě v bříšku, už jsme byli zaregistrováni. Paní doktorka se sestřičkou jsou super tým. Pečlivost vyšetření, ochota vyslechnout a profesionální léčba. Jsem šťastná, že ji máme. Více

Přemyslova 592, Lysá nad Labem Mapa

Soukromá ordinace dětské lékařky

• „Dlouho jsem hledala alespoň dobrého pediatra pro dceru, kdyz už jsem myslela, že takového není dostala jsem doporučení na paní doktorku. Paní doktorka je přímo výborná, milá, vše vždy vysvětli, nemá problém odpovědět na jakékoliv dotazy. S dcerou vždy komunikuje a říká co bude dělat. Malá se lékařů vždy bála a šíleně plakala, ale sem chodi s úsměvem a vždy říká, že musíme chodit víc :). Sestřička je jak anděl. Vždy usměvavá, milá k rodičům i dětem. Děkuju za to, že jsou ve zdravotnictví takové ženy, jako právě pani doktorka se sestřičkou. Kazdová Více

Žižkova 282, Český Brod Mapa

• „Objektivní, milá

Jiráskova 355, Velký Osek Mapa

• „Perfektní!!

Tomáše Svobody 141, Kopidlno Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Je to pediatr v rámci systému schopný pružně reagovat na aktuální zdravotní stav dítěte.

Chotutice Mapa

Samostatná ord. PL pro děti a dorost

• „jsem už babičkou a k paní doktorce chodili moje děti a tet vnoučata mysíim že se někomu nezavděčí ale spoustu lidičkám pomohla chválím ji i sestřičku jsou obětavé a vždy vyřešit problém děkuji Více

Pražská 380, Plaňany Mapa

Samostatná ord. PL pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsme již sedmým rokem velmi spokojeni. Chodím k ní se dvěma dětmi a vždy správně diagnostikovala nemoc. V případě potřeby nechala udělat odběry - na salmonelu, kampylobakteriozu, výtěry z krku, vyšetření krevního obrazu. K dětem byla vždy vlídná stejně jako paní sestřička, která zase přispěla různými praktickými radami. Více

Velké Valy 237/16, Nymburk Mapa

Soukromá ordinace dětské lékařky

• „Moc libi nam teto doktorka! Chodim do nej z 3 detmi-dobra jak a clovek a lekarka!A my je sizinci ! Hagenovy z Kounic Více

Žižkova 282, Český Brod Mapa

• Pediatr, Praktický lékař

„Pro: Dá se s ním domluvit. Myslím, že jako praktický lékař je velmi schopný, dovede běžně nemocného pacienta odbavit rychle, ale nebojí se ani poslat pacienta ke specialistovi pokud si není jist. Víceméně toto od praktika očekávám. Ke mně se choval vždy příjemně. Sestřička je příjemná a on se k ní chová hezky. Proti: Fakt by neměl ordinovat v trenýrkách, někomu to může vadit. Nejsem si jist jeho chováním k těm pacientům, kteří se mu nelíbí (byť tento druh problému jsem nikdy neměl). Více

Masarykova 214, Lysá nad Labem Mapa

Soukromá ordinace praktického lékaře

• „Dobry den a mne se libi pani doktorka ,ma zajem o deti je moc starostliva a ja s ni sem velmi spokojena :) velmi mužu ji doporučit Více

Okružní 1516, Lysá nad Labem Mapa

Soukromá ordinace dětské lékařky

• „Nejlepší pediatr v okrese Nymburk!

Purkyňova 833, Nymburk Mapa

Soukromý pediatr a dětská kardiologie

• „Dobrý den, já chodím se svojí mrňavou k paní doktorce 5 měsíc a nemůžu říci nic špatného. Chová se slušně, vždy odpoví na otázky a je milá i k maličké. :-) Nechala jsem k ní přepsat a své dva kluky. :-) Angelika Nagyová Více

Okružní 2160, Nymburk Mapa

• Školní 402, Kostomlaty nad Labem Mapa