Doporučení pediatři s Oborová zdravotní pojišťovna Ústí nad Labem

• „Paní doktorka ma strašně úžasný přístup. Velmi milá. Vše vysvětli a důkladně s Vami probere. Byli jsme u ní zatím jen 1 na prohlídce a za pár dnů kvůli nemoci a vždy ochotná a opravdu skvěla.. Sestricka totéž. Můžu jen doporučit!! S dětmi jedna úžasné. Více

28. října 110/11, Děčín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem zacala chodit po porodu s dcerou. Neuveritelny pristup. Empaticka. Dostatecne informuje. A jak mela na neco podezření, hned nas radsi odeslala na dalsi vysetreni. A i s ockovanim nikam nepospicha. Nestrká deti do tabulek a nerve leky zbytecne. Více

Malátova 14/2509, Ústí nad Labem Mapa

• „Velmi si vážím přístupu i odborných znalostí paní doktorky i paní sestřičky. Jsem velmi ráda, že vždy dokážou navázat výborný vztah s dětmi a dovedou i podržet maminku :) Velmi vám děkuji, paní doktorko a paní sestřičko. Více

Duchcovská 53, Teplice Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „super usměvavá,ochotná,trpělivá paní doktorka doufám,že tu bude ještě hodně dlouho.Moc děkuji já i mé děti.

Masarykova 318A, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila jako dítě já a dnes k ní chodí moje dvě děti. Nikdy bych je nesvěřila nikomu jinému. Je to skvělá lékařka ale i člověk sám o sobě. Laskavý přístup který má nejen k dětem ale i k rodičům se v dnešní době u lékařů málo vidí. Sestřička je též skvělý a usměvavý človíček . Máme je obě moc rády. Nikdo lepší než oni, prostě není :) Více

Litoměřická 64/107, Děčín Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Skvělá lékařka, škoda že děti vyrostli a museli si najít praktickou lékařku.

U Pivovarské zahrady 793/5, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Na paní doktorku jsme narazili na pohotovosti o víkendu a můžu vřele doporučit je opravdu skvělá synovi zachránila zivot. Kdybychom někdy měnili pediatra víme kam jít :) Více

Stříbrnická 10, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodim velmi krátce s mým 3měsíčním synem Vojtiskem a i přes tak krátkou chvíli si dovolim ji označit jako velmi dobrou dětskou lékařku. Zde v Trebenicich bydlim cca pul roku slyšela jsem ledasco. Ale přesvědčila jsem se, že to co určití lidé tvrdili se nezakladalo na pravdě. Paní doktorka je vždycky velmi mila, se vším poradi a jak jsem tu četla vzdy řekne volejte kdykoliv! Což v dnešní době se jen tam nevidí. Navic když jsem se synem přišla z porodnice přišla hned druhý den k nám domů se vším mi poradila, hlavně psychicky podpořila kvůli kojení. Neodsuzovala me že dáváme příkrm. Její lidský přístup je až obdivuhodný. Nemenila bych!!!!! Více

Sokolská 87, Třebenice Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Pan doktor Podolský je naprosto úžasný, ochotný a velmi trpělivý, sestřička je také báječná, zkrátka kéž by bylo více takových skvělých, profesionálních a příjemných lékařů !!!!!! Více

Oblouková 313, Děčín Mapa

Ord.PL pro děti a dorost + kardiologie

• „Pani doktorka je strašně hodná chodila jsem k ni když jsem byla mala az do 18 let ted tam mam syna a je porad stejně mila moc doporučuji Více

Šrámkova 3, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Pan dokrot Vrátný je velice příjemný. Děti ho mají rádi, umí je zabavit a k rodičům je velice ochotný. Sestřičky jsou úúžasné, kamarádské a milé. K panu doktorovi jsem docházela již jako malá znám ho už přes 30 let a jsem ráda, že k němů dochází i mé děti. Takových to pediatrů by mělo být mnohem více. ¨Přejeme hodně optimismu a zdraví do dalších let Více

Hluboká 33, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Pan doktor to s dětmi umí, jedná s dětmi přiměřeně věku. Sestra taktéž. Doktor je velmi trpělivý, vše vysvětlí. Mají velmi dlouhé čekací doby, ordinace bez jakéhokoli vybavení pro děti. Nicméně volím raději kvalitu nad marketingem. Více

U Pivovarské zahrady 793/5, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorka Černá zemřela na jaře 2012. Chodil jsme k ní jako malej kluk do Lipovky. Měl jsem jí rád. Paní doktorko - děkuji. Více

Mlýnská 326/6, Teplice Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorka mému synovi hodně pomohla,je hodná a ochotná,sestřička také. Vřele všem doporučuji !!

Mezní 2, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „K paní doktorce Růžičkové jsem chodila sama od miminka a teď jí navštěvují i moje dvě dětičky. Jsem s paní doktorkou velice spokojená, poradí, usměje se a děti jí mají rády. Sestřička na tom není jinak, je milá a ráda poradí. Mohu jen doporučit. Více

Bohosudovská 472, Krupka Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Poprve co jsem se vracela z pohotovosti s usmevem na tvari.S dcerou jsem vcera musela navstivit detskou pohotovost a zrovna jsme meli stesti na tuto pani doktorku.Uzasna,skvela a velmi lidska.Kdyby takovych lekaru bylo vice.Pani doktorka se srdickem na spravnem miste.Opravdu skvela a ja ji moc dekuji :) Prchalová Více

Kojetická 81/13, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Jako doktor je výborný, nikdy jsem neměla problém s léčbou, až na dobu strávenou v čekárně to je opravdu katastrofální a smutné hlavně když se jedná o nemocné děti a předběhnou Vás známí pana doktora :o( Měl by změnit přístup, srovnat si co je důležitější a soukromé věci a telefony řešit po ordinačních hodinách. Více

Děčínská 352, Benešov nad Ploučnicí Mapa

Ord. PLDD + chirurgie

• „Mudr Holy je velice vstřícný ,syn mel stomatologický problém který by pan doktor ani resit nemusel,přesto nam velice pomohl syn dostal ATB ktere mu pan doktor donesl az domu a nemusel byt hospitalizován s otravou krve .Za me velký díky Více

Nádražní 370, Libouchec Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Léčila mě a ted i moje 3 děti, a nikdy nebyl nejmenší problém.. prostě spokojenost veliká...Neměnila bych... a doufám že ještě dlouho ordinovat bude... super lékařka :-) Více

28. října 11, Děčín Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Jediný pan doktor Holý poznal u syna vrozenou vadu, která by bez operace měla fatální následky. Snaží se najít i alternativy v případě mých pochybností... doporučuji :-) Více

Teplická 138, Jílové Mapa