Doporučení psychiatři s Oborová zdravotní pojišťovna Ústí nad Labem

• „Pan doktor Kotek je nejlepší lékař, jakého jsem poznala. Jeho přístup k pacientovi je až neuvěřitelný - je milý, taktní, zdvořilý, o pacienta projevuje opravdový zájem. Je možné mu říci cokoliv, aniž by měl člověk pocit, že ho obtěžuje nebo zdržuje. Vždy se snaží pacienta povzbudit, pomoci mu nalézt východiska z jeho problémů a dává mu naději, že jeho situace i zdravotní stav se v budoucnosti zlepší. Při medikaci je uvážlivý, vždy bere zřetel i na názory a zkušenosti pacienta. Je mu zkrátka opravdovou oporou. Více

Koněvova 1942/27, Ústí nad Labem Mapa

Psychiatrická ordinace

• „Skveli doktor. Naslouchá, umí poradit a nenacpal me zbytečnými léky. Hned věďěl co mi sedne a jen ďíky ňemu mohu normálně fungovat v životě. Více

Novosedlické náměstí 1390/1, Ústí nad Labem Mapa

Psychiatrická ambulance pro dospělé

• „K panu doktorovi jsem po letech přešla od jiné lékařky a musím říct, že jsem z něj nadšená. Má zájem, snahu pomoci, pochopení, přenáší na vás svůj klid. Z mě člověk na svém místě. Více

Koněvova 1942/27, Ústí nad Labem Mapa

• „Pan doktor je milý,klidný a vstřícný.Vyslechl mé problémy,snažil se rozebrat mé potíže a pak mi doporučil postup léčby,který dle jeho názoru odpovídal mým potřebám.Napsal mi léky a opravdu jsem se cítila během pár dní mnohem lépe.Jsem s jeho péčí velmi spokojena! Více

Školní 5/455, Lovosice Mapa

Ord. lékaře specialisty - psychiatrie

• „Po zkušenostech s předcházejícími doktory, konečně PAN DOKTOR. Sice nás ještě čeká běh na dlouhou trať, ale věříme, že to s panem doktorem Kozlíkem zvládneme. Více

U Plovárny 1190/14, Děčín Mapa

Ord. lékaře specialisty-děts.psychiatr

• „S paní doktorkou jsem velice spokojená, mohu vřele doporučit

Fügnerova 1, Litoměřice Mapa

Ord. lékaře specialisty - psychiatrie

• „Pani doktorka je VELMI prijemna, mila, usmevava, clovek se ji neboji cokoliv rict, nema pocit, ze obtezuje.. Mne po letech zbytecneho uzivani leku, ktery pro mne nebyly vhodny, nasadila leky, ktery mi pomohly behem tydne. Moc dekuji pani doktorko, kez by bylo takovych lekaru vic! Více

Boženy Němcové 496/2, Děčín Mapa

Ordinace psychiatra

• „Je laskavý, trpělivý a lidský.Má velký přehled.

Maroldova 5/788, Děčín Mapa

PSYCHIATRIE Mališ s.r.o.

• „Tento lékař jako jediný nepředepisuje návykové léky, kterými se rychle ostatní lékaři zbaví pacientovo kňučení, trpělivě nastavuje léčbu, i když to s námi pacienty není vždy jednoduché . Více

Skupova 571/23, Teplice Mapa

• Lipová 11/23, Ústí nad Labem Mapa