Doporučení psychiatři s Oborová zdravotní pojišťovna Plzeň

• „Za mě super odborná a empatická paní doktorka moc mi pomáhá a příjemně se s paní doktorkou povídá. Neměnila bych

Pod tratí 833, Blovice Mapa

psychiatrická ambulance MUDr. Markéta Regentová

• „Pani doktorka je strašně fajn. Je kvalitní doktorka a taky kvalitní člověk. Přátelsky s váma jedná a pozorně naslouchá. Roubová Ľubica Více

Čechova 2641/44, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.

• „Paní doktorka je super,moc mi pomohla. Má velmi lidský přístup,je to člověk kterému na první pohled věříte...

Slovanská 27, Plzeň Mapa

Privátní psychiatrie, psychoterapie

• „Nejlepší paní doktorka! Má pochopení, vyslechne, poradí, pomůže. Umí uklidnit. Je moc hodná. Snaží se opravdu pomoci. Více

Jablonského 34, Plzeň Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Chodila jsem k p.doktorce dlouho,ale bohužel jsme museli hledat nového lékaře, když p.doktorka se přestěhovala do Rokycan a naše pojišťovna ji dospělé nehradí návštěvy ????.Moc je milá a ochotná,rádi vzpomínáme. Více

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň Mapa

FN Plzeň - Psychiatrická klinika

• „Paní doktorka je hodná, příjemná, se zájmem o klienta. Vyslechne, najde vhodnou léčbu a opravdu pomůže. Když k ní jedu, tak ráda. Více

Bezručova 9, Plzeň Mapa

• „Krásný dobrý den, ráda přidávám svůj názor, lékařů i lékařek jsem v oboru poznala již několik, není jich mnoho, které bych s čistým svědomím a ráda doporučila dál. Paní doktorku Smolovou znám krátce, přesto mám pocit, jako když se známe dlouho... tak zlehka, nenásilně, nenápadně a velmi profesionálně a zároveň lidsky na mě zapůsobila. A za to jí patří můj velký dík: Díky Bohu, že jsem Vás, paní doktorko, potkala :-) Těším se na příští návštěvu a přeji vše dobré :-) V.M. Více

Purkyňova 21, Plzeň Mapa

Psychiatrická ambulance - lékař nepřijímá nové pacienty

• „Paní dr Bornová je vynikající lékařka a hlavně profesionál.Rozumí své práci a léčí kéž by byli všichni lékaři její profese jako ona.Zachránila mojí dceři život a tím i mě.Nikdy jí nepřestanu a hlavně moje dcera být vděčná.Vrátila mou dceru do života moc moc děkuju Daniela Více

Plzeň Mapa

• „Čekací doba je otřesná, ale jinak v pořádku. Myslím, že paní doktorka by potřebovala poradce v oblasti organizování a plánování. Více

Náměsti Republiky 3, Plzeň Mapa

Psychiatrická ordinace

• „velmi dobra doktorka moc mi pomohla moc dekuji

Lékařský dům, Plzeňská 200, Třemošná Mapa

Psychiatrická ordinace

• „Moje zlatá paní doktorka . Je moc hodná , milá , empatická ,chce opravdu člověku pomoci a moc si ji vážím . Jsem moc ráda , že jsem ji našla. Více

Úslavská 17, Plzeň Mapa

Soukromá psychiatrická ordinace

• „Nejlepší psychiatr! Velice lidský a empatický. Můžu jen doporučit.

Terezie Brzkové 942/15, Plzeň Mapa

Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň

• „paní doktorka mě velice pomohla svým profesionálním,ale lidským přístupem

Lochotínská 1108/18, Plzeň Mapa

Psychiatrická a psychoterapeut. praxe

• „byl jsem v tezke depresi,nebavilo mi zit a ona mi z toho bez nasledku dostala,mam ty nejlepsi zkusenosti.

Husova 1205, Přeštice Mapa

Odborné ambulance Psych. léčebny

• „Velmi vynikajici lekarka a sympaticka mila pomuze poradi leci se u ni syn ale poradi pomuze i nam co se tyka toho co je pro syna nejlepsi ja ji plne doporucuji vsem kdo ma problemy a pani doktorky si velice vazim Více

Alej Svobody 659/29, Plzeň Mapa

Psychiatrie-ambulance s.r.o.

• „Dobrý den přeji všem, Pána Doktora Holecka obdivují, mám ho ráda a jeho pomoc k pacientům je skvělá, sem sním opravdu spokojená ikdyz momentálně žijí v cizině ještě se nestalo aby semnou po telefonu ne komunikoval je skvělí a doporučuji LG Dreveniakova Více

Palackého 259, Blovice Mapa

Psychiatrická ordinace

• „velmi dobrá lékařka moc mi pomohla mohu doporučit

Masarykova tř. 62/1132, Plzeň Mapa

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

• „Vždy milá a s úsměvem, trpělivě vyslechne. Přišla jsem k ní na doporučení členů rodiny, kteří u ní a její maminky byli. S výběrem jsem spokojená, je to u mě asi jediná lékařka, kde se na schůzku vždycky těším. Léky mi sedly hned napoprvé, pomohly a brzy je budu moci zase vysadit, protože problém byl vyřešen. Tímto jí děkuji. Jediná možná pro někoho nevýhoda, že čekárna je sdílena s lidmi na oční a je téměř vždy narvaná. Nejdřív jsem se styděla, že jdu na psychiatrii, když jsem se všech musela ptát, kdo je poslední k Dr. Fritzové, ale nakonec se ptám s úsměvem a nad věcí, protože já jdu na schůzku veselá, zatímco očaři se zdají většinou otrávení (asi z toho čekání) :-) Parkování ve dvoře je velké plus! Více

Tylova 502/39, Plzeň Mapa

Psychiatrická ordinace

• „Sokolová,pacientka paní doktorky.Jsem velice spokojená s jednáním,slušnosti,dovednostmy ve svém oboru paní doktorky.Pokud spolupracujete jako pacient,tak se snaží pomoci ,nikdy ne urazíla mně neslušným slovém.Ordinace má příjemné a vkusně zařizenou a zdobenou obrázky a květiny měkkých barev,na stole vždy je pořádek,všude čisto,což navozuje na pocit klidu a světlé myšlenky. Paní sestříčka je také zkušená a velmi poctivá a lidská.Znám paní doktorku mnoho let a nikdy nebyla jsem zklamáná jejím chováním ke mně-naopak projevovala tolík úsílí,aby mi dostala z mě nemoci,tolík toleranci a lidskosti,že nemohu o ní psát jinak,než s velkou úctou a vděčnosti.Vždy mi paní doktorka vyhověla,když jsem zavolála a telefonicky domluvála o přeobjednání dné návštěvy,nebo potřebovala lékařskou radu ohledné postupu v léčbe.Je velice citlívý a srděčný člověk. Setkala jsem se mnohokrát s velice poctívymi a skromnýmy lékaři ,k nímž patří i paní Doktorka.Mnohokrát jsem vděčná svému osudu za čest poznat tak hodného Člověka,jako Paní Doktorka. Více

U Vrbky 486, Horní Bříza Mapa

Soukromý psychiatr