Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (35)

Obecné skóre

  Z
  Lékař: MUDr. Tomáš Hrabák Jiný

  Byl jsem u dr. Hrabáka se zlomenými žebry. Narvaná čekárna, ale lékař přesto věnoval čas tomu, aby mi kromě vyšetření jasně a stručně vysvětlil vše, co bylo třeba. Neřešil přitom jen svou chirurgii, ale i prevenci proti zánětu plic, který zlomená žebra může komplikovat. Jsem rád, že jsem natrefil právě na něj.

  V
  Lékař: MUDr. Tomáš Hrabák Jiný

  Pan doktor má velmi arogantní chování,ohledně léčby nic nevysvětlí,pokud se zeptáte neodpoví,odsekává. Při vyjádření svého názoru,obav se naježí a práskne dveřmi,odmítne ošetřit. Opravdu nedoporučuji.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  Lékař: MUDr. Tomáš Hrabák Jiný

  Velmi hodný doktor, má profesionální přístup. I jeho sestra je velice příjemná.
  Určitě doporučuji.

  M
  Lékař: MUDr. Tomáš Hrabák Jiný

  Pan doktor péči vedl jasně stručně, ale velmi dobře. Sice si v čekárně posedíte obvykle dlouhou chvíli, ale za doktorův přístup a péči, stejně tak srdečnost a péči sestry, se čekání vyplatí. Vřele doporučuji!

  V
  Lékař: Dana Kabzanová Jiný

  Paní doktorka je sice většinou milá a snaží se vše vysvětlit, ale dovolat se jí je nad lidské síly. Telefon nikdo nebere a když je dítě nemocné a je se třeba objednat... ? Bohužel nedoporučuji.

  T
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Tomáš Hrabák Jiný

  Arogantní, nepříjemný, nevysvětlí nic ohledně léčby ani dalšího postupu. Sestra to samé.... Napíši nějaké zdravotnické pomůcky které při další návštěvě zhodnotí jako špatné...

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Jan Nerad Jiný

  Skvely zubar za kterym jezdim az z Prahy jiz pres 20 let. Stoji to za to. Od mladi se snazil byt v kontaktu s nejnovejsimi poznatky a technologiemi, ucil se v zahranici, stale studoval a zlepsoval se. Na jeho praci je to znat.

  M
  Lékař: MUDr. Tomáš Hrabák Jiný

  Navštívila jsem MUDr. Hrabáka s bolestí nohy, kterou jsme po pár týdnech úspěšně vyřešili. Nyní ho navštěvuje syn se zlomeným prstem. Dlouho jsem nezažila lékaře, který se takto umí chovat k dětem, stejně tak sestřička. Oba milí, šikovní.
  Manžel si před lety zlomil oba malíčky na rukách, skřípl je do žebříku. Na Lochotíně mu zlomeniny nezafixovali správně, naštěstí se manžel dostal k tomuto lékaři a díky tomu má prsty funkční.
  Vím, že pověst náladového lékaře, ale všichni jsme jenom lidi. Za mě je to odborník na svém místě.

  J
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Drahomíra Nová Jiný

  Paní doktorka i sestra jsou velice milé, již dlouho jsem se nesetkala s tak milým přístupem. I léčba mi pomohla. Moc děkuji.

  L
  Lékař: MUDr. Alena Bošková Jiný

  Skvělá doktorka. Chodíme už s 2 dítětem a jsme naprosto spokojeni. Vstřícná, vždy poslouchá a pomůže.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Masarykova tř. 62/1132, Plzeň 31200 Zobrazit v Goole Maps
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Související vyhledávání