Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

Masarykova tř. 62/1132

31200 , Plzeň , plzeňský

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Jan Nerad Jiný

Skvely zubar za kterym jezdim az z Prahy jiz pres 20 let. Stoji to za to. Od mladi se snazil byt v kontaktu s nejnovejsimi poznatky a technologiemi, ucil se v zahranici, stale studoval a zlepsoval se. Na jeho praci je to znat.

Lékař: MUDr. Tomáš Hrabák Jiný

Navštívila jsem MUDr. Hrabáka s bolestí nohy, kterou jsme po pár týdnech úspěšně vyřešili. Nyní ho navštěvuje syn se zlomeným prstem. Dlouho jsem nezažila lékaře, který se takto umí chovat k dětem, stejně tak sestřička. Oba milí, šikovní.
    Manžel si před lety zlomil oba malíčky na rukách, skřípl je do žebříku. Na Lochotíně mu zlomeniny nezafixovali správně, naštěstí se manžel dostal k tomuto lékaři a díky tomu má prsty funkční.
    Vím, že pověst náladového lékaře, ale všichni jsme jenom lidi. Za mě je to odborník na svém místě.

Lékař: MUDr. Drahomíra Nová Jiný

Paní doktorka i sestra jsou velice milé, již dlouho jsem se nesetkala s tak milým přístupem. I léčba mi pomohla. Moc děkuji.

Lékař: MUDr. Alena Bošková Jiný

Skvělá doktorka. Chodíme už s 2 dítětem a jsme naprosto spokojeni. Vstřícná, vždy poslouchá a pomůže.

Lékař: MUDr. Blažena Jirkovská Jiný

Úžasná lékařka! Zachránila mi zub. Ačkoliv jsem nebyl její pacient,tak mě v minulosti velmi ochotně ošetřila a za to jsem jí nesmírně zavázán. Svou vděčnost jsem jí bohužel oplatil tím,že jsem se nedostavil na poslední domluvené ošetření.Dodnes se za to stydím,bez ohledu na to, jaký k tomu byl důvod.Děkuji paní doktorce alespoň tímto způsobem.

Lékař: MUDr. Tomáš Hrabák Jiný

Velice si vážím pana doktora Hrabáka pro jeho individelní přístup a jeho odborné znalosti.Od r.2003 jsem vystřídala pro velké bolesti bederní páteře několik "odborníků" a docentů.Absolvovala rentgeny,sona i manget.rezonanci,fyzioterapii,elektroléčbu,vodoléčbu,atd.-bohužel se můj stav stále zhoršoval.Vzpomněla jsem si na pohádku,kde "odborníci" léčili morybundus...K MUDr.Hrabákovi jsem sotva došla s nesnesitelnými bolestmi beder.páteře 19.1.2022.Po 14 dnech léčby se můj stav zlepšil o 90%.Velice děkuji panu doktorovi za jeho zájem a snahu o vyléčení pacienta,trpělivost a celkový přístup.Bohužel takových lékařů je jako šafránu a velmi,velmi těžko se hledají.....

Lékař: Jana Forejtová Jiný

Paní doktorka i její sestřička jsou obě skvělé. K dětem se krásně chovají, takže děti jdou k lékaři rádi. Vše je nám vždy vysvětleno, zodpoví trpělivě veškeré dotazy. Vítám i komunikaci e-mailem, v dnešní době je to kolikrát velká časová úleva, vyřešit určité věci takto, než jezdit do ordinace. Jsme moc rádi, že takou doktorku i sestřičku máme :-)

Lékař: MUDr. Eva Baxová Jiný

Člověk čeká čtyři hodiny v čekárně, nedostane se mu nejen omluvy, ale ani pozdravu. Zato se mu dostane odsekávání, překřikování, stěžování si, že toho má hodně, povyšování se, celkové pohrdání, projevy důležitosti a nadřazenosti. A to neměla špatný den, to se dělo konstantně několik posledních let. Naprosto otřesné chování.

Lékař: Vlasta Linhartová Jiný

Paní doktorka arogantní, nepříjemná až zlá. Doposud jsem nezažila tak strašný přístup lékaře k pacientovi,který si jde navíc jen vyzvednout výpis z karty pro zaměstnavatele ( který stejně nebyl připraven, jelikož sestra žádost zapoměla zaznamenat ). Sestra je na tom s chováním podobně. Paní doktorka už by raději měla z praxe odejít. Bohužel mám na toto její chování nejspíš "štěstí", přesto že nejsem konfliktní člověk. Jsem nucena hledat jiného praktika.

Lékař: MUDr. Alena Bošková Jiný

K paní doktorce chodím už 17 let a nemůžu se dočkat, až přejdu k dospělému lékaři. První vzpomínky na ni už nemám pozitivní. Jako malá jsem vždy brečela, když jsem k ní musela jít. Měla jsem obezitu a nyní mám nadváhu. A paní doktorka mi to dávala velmi neempaticky najevo. Byla nepříjemná a arogantní. A to se nezměnilo doteď. Sestra je stejná. Akorát odtamtud vždy odejdu s depkou, že nejsem dost hubená, i když nyní mám jen pár kilo nadváhu. Žádné zdravotní problémy nemám. Vždy mi řekne, jestli se sebou začnu něco dělat, že by to jako chtělo, že bych měla začít běhat a málo jíst. Přitom vůbec neví, že když jsem zhubla, tak to nebylo vůbec zdravě, ale jelikož jsem měla tabulkovou váhu, tak bylo všechno ok.
    Nedoporučuji, já z každé návštěvy mám akorát trauma.