Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (43)

Obecné skóre

  P
  MUDr. Tomáš Hrabák Jiný

  Pan doktor je odborník na svém místě. Setkávám se s názory, že má sice osobitý přístup, který nemusí každému sedět, mě ovšem nevadí. Vždy je slušný. Při každé návštěvě správně detekoval problém a účinně pomohl, vše vysvětlil, nejednou překvapil např.bolesti svalů nohy, způsobené ovšem krční páteří, se kterou jsem subjektivně problém neměla, nicméně byla důvodem. Toto se vám na obyčejné chirurgii nestane. Mívá sice věčně plno, ale kdo chce kvalitu, tak si tu chvilku počká.

  A
  Ověřený profil
  MUDr. Tomáš Hrabák Jiný

  Pán Doktor je velice milý a schopný lekař, lečím se s tenisovým loktem a vždy mi uleví od bolesti. Sestřička je užasná a vždy dobře naladěná. Pana Doktora vřele doporučuji

  M
  MUDr. Tomáš Hrabák Jiný

  I přes snahu odradit mě od návštěvy pana Mudr. Hrabáka jsem si vybrala pana doktora a nelituji‼
  Opakovaně chodím na drobné zákroky k panu doktorovi s důvěrou v jeho profesionální a pro mě velmi důležitý lidský přístup. A tím samozdřejmě myslím všechny kteří mu asistují v ordinaci při zákroku.
  S klidným svědomím pana Mudr. Hrabáka doporučuji

  Pozn:
  Děkuji všem v ordinaci za to,
  že ještě existují lidé jako "VY" kteří nám podávají pomocnou ruku a naději
  Přeji Vám všem hodně zdraví, síly a ať vás neopouští vaše nadšení pro poslání pomáhat potřebným


  P
  Ověřený profil
  Dana Kabzanová Jiný

  Sestra nemá pro práci s dětmi vůbec předpoklady ani empatii, nepříjemná až na půdu, nelze ani komentovat, tady nemá co dělat. A paní doktorka? Litujeme výběru, ale její přezdívka KUPTESI hovoří za vše. Syn nezaléčený rozsáhlý krční zánět, skončil v nemocnici s extrakcí všch mandlí, dceru nechala 3 týdny běhat s černým kašlem, prostě není snaha o včasnou diagnózu. Stačilo včas na odběry a nasadit ATB a ne dokola kuptesi. Dcera sousedky s nerozpoznananou boreliózou s doživotními následky. Hlavně hezký den, paní doktorko!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  J
  MUDr. Tomáš Hrabák Jiný

  Měl jsem zlomenou nártní kost, dva měsíce sádra, léčba byla v pohodě, po sundání sádry jsem měl rehab. sám a za týden kontrolu.
  Na kontrolu jsem přišel, pan doktor opět ani nepozdravil a ať si lehnu na lehátko, ohnul mi prsty a ať se obuju. Zeptal se jestli mám neschopenku, že ji ukončíme.
  Vyvalený jsem řekl, že mě noha furt bolí, otéká nemůžu poradně chodit, maximálně po patě, bylo mi řečeno, že když jde o neschopenku, tak najednou všechno bolí.
  Po výměně několika názoru, jsem řekl, že ještě bych potřeboval byt chvíli doma, že v práci se za 8 hodin nezastavím a zvedám těžké předměty, na to se mě jen zeptal kolik mi je, odpověděl jsem a on mi řekl, že kdybych byl o 10 let starší, tak jo, ale ať dělám, jsem prý ještě mladý.
  Na závěr řekl, že mě odmítá léčit, že jsem úplně zdravý, ať si maximálně jdu s neschopenkou k praktický lékařce.
  Sestřička se ho zeptala jestli mi dají rehabilitace a on na to že ne, že jsem úplně zdravý, tak neví co by se mnou tam dělali.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  J
  MUDr. Tomáš Hrabák Jiný

  Nejarogantnější člověk jakého jsem kdy ve zdravotnictví potkal. Lékařskou zprávu si pravděpodobně ani nepřečetl a se vším je hotový po mrknutí oka.
  Absolutně neprofesionální přístup, na prostý dotaz je ihned nepříjemný, i když s ním celou dobu hovoříte zdvořile. Bez ohledu na čekací dobu, bych NIKOMU tohoto individua nedoporučil...
  Proberte se pane Hrabák, nejste nadčlověk a to, že nejste spokojený sám se sebou nemusíte ventilovat na ostatní.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  K
  Ověřený profil
  Vlasta Linhartová Jiný

  Paní doktorka je rázná, ale pečlivá, vše vysvětlí - takhle si představuji péči lékaře.


  H
  MUDr. Blažena Jirkovská Jiný

  Paní doktorce chci poděkovat za akutní ošetřeni. Nemohla jsem najít lékaře, který by mě ošetřil v Plzni. Byla jste jedinou lékařkou, která mi byla ochotna pomoci. Jste velice milá, vstřícná a ač jsem měla strašný strach, u Vás jsem ho překonala. Děkuji Vám. Černá


  Z
  MUDr. Tomáš Hrabák Jiný

  Byl jsem u dr. Hrabáka se zlomenými žebry. Narvaná čekárna, ale lékař přesto věnoval čas tomu, aby mi kromě vyšetření jasně a stručně vysvětlil vše, co bylo třeba. Neřešil přitom jen svou chirurgii, ale i prevenci proti zánětu plic, který zlomená žebra může komplikovat. Jsem rád, že jsem natrefil právě na něj.


  V
  MUDr. Tomáš Hrabák Jiný

  Pan doktor má velmi arogantní chování,ohledně léčby nic nevysvětlí,pokud se zeptáte neodpoví,odsekává. Při vyjádření svého názoru,obav se naježí a práskne dveřmi,odmítne ošetřit. Opravdu nedoporučuji.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Masarykova tř. 62/1132, Plzeň 31200 Zobrazit v Goole Maps
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Související vyhledávání