Zobrazit lékaře

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

Masarykova tř. 62/1132

31200 , Plzeň , plzeňský

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Eva Baxová Jiný

Člověk čeká čtyři hodiny v čekárně, nedostane se mu nejen omluvy, ale ani pozdravu. Zato se mu dostane odsekávání, překřikování, stěžování si, že toho má hodně, povyšování se, celkové pohrdání, projevy důležitosti a nadřazenosti. A to neměla špatný den, to se dělo konstantně několik posledních let. Naprosto otřesné chování.

Lékař: Vlasta Linhartová Jiný

Paní doktorka arogantní, nepříjemná až zlá. Doposud jsem nezažila tak strašný přístup lékaře k pacientovi,který si jde navíc jen vyzvednout výpis z karty pro zaměstnavatele ( který stejně nebyl připraven, jelikož sestra žádost zapoměla zaznamenat ). Sestra je na tom s chováním podobně. Paní doktorka už by raději měla z praxe odejít. Bohužel mám na toto její chování nejspíš "štěstí", přesto že nejsem konfliktní člověk. Jsem nucena hledat jiného praktika.

Lékař: MUDr. Alena Bošková Jiný

K paní doktorce chodím už 17 let a nemůžu se dočkat, až přejdu k dospělému lékaři. První vzpomínky na ni už nemám pozitivní. Jako malá jsem vždy brečela, když jsem k ní musela jít. Měla jsem obezitu a nyní mám nadváhu. A paní doktorka mi to dávala velmi neempaticky najevo. Byla nepříjemná a arogantní. A to se nezměnilo doteď. Sestra je stejná. Akorát odtamtud vždy odejdu s depkou, že nejsem dost hubená, i když nyní mám jen pár kilo nadváhu. Žádné zdravotní problémy nemám. Vždy mi řekne, jestli se sebou začnu něco dělat, že by to jako chtělo, že bych měla začít běhat a málo jíst. Přitom vůbec neví, že když jsem zhubla, tak to nebylo vůbec zdravě, ale jelikož jsem měla tabulkovou váhu, tak bylo všechno ok.
    Nedoporučuji, já z každé návštěvy mám akorát trauma.

Lékař: Jana Forejtová Jiný

Nejkepsi detska doktorka,a super sestricka.maji prijemne vystupovani a vzdy nam pomuzou,a vyhovi .nikdy necekate moc dlouho,

Lékař: MUDr. Drahomíra Nová Jiný

Paní doktorka je opravdu PANÍ DOKTORKA na svém místě! Velice ochotná, empatická a hlavně vyléčí! Měla jsem problémy trvající x let a všichni mne jen odbývali. Už jsem si myslela, že si to vsugerovávám. Problém se zhoršoval a po návštěvě paní doktorky jsme tomu přišly na kloub a je mi skvěle! Nesmím v této recenzi opomenou ani sestřičku. Také sestřička na svém místě! Moc paní doktorce děkuji!

Lékař: Dana Kabzanová Jiný

Nemám výhrady k lékařské péči paní doktorky. K čemu však mám zásadní výhrady je organizace práce a komunikace s pacienty. V zásadě není možné se do ordinace v jakoukoliv dobu dovolat, telefony nikdo nezvedá, což je velmi omezující, pokud je zapotřebí se na každou návštěvu telefonicky objednat. Dále mi není jasné, pokud jdete s dítětem do ordinace s takovou banalitou (navíc objednáni předem) jako je lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti, že není možné tento doklad vydat hned při návštěvě, ale vyzvednutí dokladu vyžaduje další návštěvu. Tím se stává jakákoliv potřeba návštěvy této paní doktorky velice neefektivní a časově náročná. Čekací doba v čekárně - rovněž hrůza, ale vzhledem k výše uvedenému se vlastně není čemu divit.

Lékař: MUDr. Tomáš Hrabák Jiný

Velke podekovani patri panu Mudr Tomasi Hrabakovi za velikou pomoc. Prisla jsem za nim s boesti krcni aa bederni bolesti. Moce me p.doktor pomohl , vse vysvetlil, trpelive. Tez dekuji sestricce za mily pristup a osetreni. Preji obema hodne dalsich uspechu.

Lékař: MUDr. Abed Amer Jiný

Pana doktora moc doporučuji, vděčím mu za srovnání zubů, které mi jinde chtěli vytrhat a tvrdili, že to srovnat nejde. Navíc je pan doktor moc fajn, je s ním sranda a opravdu ví, co dělá

Lékař: MUDr. Tomáš Hrabák

Dobrý den, navštívila jsem pana doktora 11.a. 12.4. 2019 pristup i chování otřesné. Sádra co mi setra namotala byla zbytečná i vzhledem k tomu že kojim což pana doktora nezajímalo. Injekce na ředění krve předepsané zbytečně. Diagnóza také určena špatně- prý přetřeny vazy v kotniku. Injekce jsem mu prý měla donést aby je dal jiným pacientům a doplatek co jsem zaplatila v lékárně mi dá kdo??? Zbytečná návštěva i vyhozené penize. Jinde mi dali ortézu a žádné injekce netřeba. Nikdy vice.

Lékař: MUDr. Tomáš Hrabák Kontrola ošetření řezné rány

Ošetření u pana lékaře proběhlo rychle a bezproblémově. Po vyndání sedmi stehů na dlani pravé ruky pořezanou o prasklou keramickou nádrž od záchodu se rána zahojila i přes odumřelí lalok ve velikosti pětokoruny. Komplikace nejsou. Kéž by příště instalatéři jezdili k opravám i s uklízečkou, aby k těmto nehodám nedocházelo.