Zobrazit lékaře

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

Masarykova tř. 62/1132

31200, Plzeň, plzeňský

• Kateřina Burianová

• NEJ

• P

Vše je tady již řečeno. Opravdu vynikající lékařka.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Michaela Cimburová

Zubař, MUDr.

• Paní doktorku mohu jen doporučit, postupně k ní chodí celá naše rodina. Je velmi šikovná, profesionální, odborně na výši, příjemná, umí cítit s pacientem a tutéž chválu lze říci o jejích sestřičkách.

• Spolupráce výborná, ví, co dělá!!!

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Hana Vaňková

Psychiatr, MUDr.

• velmi dobrá lékařka moc mi pomohla mohu doporučit

• Vlasta Linhartová

Praktický Lékař,

• velmi dobrá, bez dlouhých čekacích dob, spolehlivá a příjemná, odborně na výši

• Paní doktorka je velmi náladová. Běda pacientovi, když natrefí na " nenaloženou "
      paní doktorku.Hodnotím jako slabší průměr.

• Eva Mlejnská

• H

K paní doktorce chodíme celá rodina a jsme moc spokojení.Dokonce i manžel ,který k zubaři vždy nechtěl ,teď chodí k paní doktorce bez problému a ještě si jí chválí!

• S paní doktorkou jsem velice spokojena. Příjemný přístup k lidem, vždy vyjde vstříc... vřele doporučuji

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Lenka Kušičková

Praktický Lékař, MUDr.

• P

Paní doktorka na mě na začátku udělala dobrý dojem, který si vzápětí velmi zkazila. Dle mého názoru nemá soucit a je přísná a tvrdá. Nikdy bych k ní již z důvěrou nešel. Nechci se přímo svěřovat, ale když jsem šel na vyšetření k doktoru, ke kterému mě poslal zaměstnavatel, tak mě museli půjčit svou kartu, a když jsem za čas přišel, tak mě obvinili,že jsem kartu nevrátil, pak jsem tam ze sestřičkou začali hádat, pak zas obvinili mě a nakonec jí našli, jediné co je na tehle doktorce dobré, je že dlouho u ní nečekáte.

• H

Paní doktorka je vážně velmi milá a ochotná ,ale se sestřičkou tak dobré zkušenosti nemám. Vždy protivná a nepříjemná. Škoda .

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Jiří Tomšů

Internista, MUDr.

• M

Těžko říct co je na tomhle panu doktorovi tak úžasného. Na vysoký tlak mi neporadil vlastně nic a zvýšenou štítnou žlázu, zvýšení jaterní testy apod. ignoroval, takže nevím, co si o něm mám myslet. Mě osobně vůbec nepomohl, takže nedoporučuji!!!

• Vynikajíci specialista, vždy se perfektně věnuje pacientovi. Hodnotím ho jako nejlepšího internistu v Plzni. Děkuji.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Anna Dobiášová

Praktický Lékař,

• Š

Znám paní doktorku už řadu let.Po přestěhování ordinace jsem znovu zažádala o registraci k ní.Je velice milá a snaží se nic nezanedbat u pacientů.Mělo by být víc takových svědomitých lékařů,jako je ona.Přeji hodně trpělivosti s pacienty a paní doktorce hodně pevného zdraví.Šírová

• Svědomitá, znalá, asertivní lékařka

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Vladislava Hrnčířová

Praktický Lékař, Internista, MUDr.

• P

předem upozorňuji, že nehodnotím lékařku, ale sestru. zde se setkáte s klasickou ukázkou socialistického zdravotnictví jak z roku dejme tomu 1985. přijdete, sedíte, čekáte, případně si vezmete pořadové číslo. objeví se sestra, vybere od lidí čísla a papíry a zase zaleze a půl hodiny se nic neděje. takže na jedno banální vyšetření spotřebujete 2 hodiny času, které prosedíte v čekárně. chcete-li třeba výpis z dokumentace, podobný problém, posaďte se, počkejte. což bude minimálně hodina. domluvit se ve schématu udělejte mi výpis a řekněte kdy si pro něj mám přijít jde ztuha, sestra vás skoro nepustí ke slovu. ale když už, bude ten výpis trvat typicky 2,5 - 3h.

byl jsem tam s jednou příbuznou důchodkyní a stačilo mi, abych si udělal obrázek, zaplaťpánbu chodím jinam, kde se objednává na domluvenou hodinu telefonem a funguje to, tam se nečeká déle než 30 minut. tady ještě nepřišli na to, k čemu je telefon vhodný.

sestra je zde generál a lékařka se podřizuje jejímu socialistickému stylu práce. klientelu tvoří především důchodci, pro které je změna lékaře problém, zde to dobře vědí a podle toho pracují.

i dopoledne lékařka vyjíždí k akutním případům mimo ordinaci, což pochopitelně vede k tomu, že tady vysedíte důlek, když je doktor hodinu pryč...

takže NO MORE, radši si najděte doktora, u kterého nestrávíte mládí/stáří v čekárně.

• Paní doktorka vynikající, sestra má nevhodné chování k pacientům - doporučuji výměnu sestry.

• Olga Bardoňová

• K

Chodím k paní doktorce už roky a jsem spokojená jak se službami tak s přístupem paní doktorky i sestřičky.

• Paní doktorka je super, Znám ji už 18 let.Díky ní mám ještě zuby.Chodíme k ní celá rodina. Sestřička je milá.