Doporučení psychiatři s Oborová zdravotní pojišťovna Opava

• „Dobrý den, panu lékaři více děkuji, protože mě svými dotazy a podněty, které občas dráždí mé ego, podporuje ve více vnitřní práci-uzdravování se. Ano, trvá to, je to více dřina, bolí to, ale má to větší smysl ! Držme si palce! Krásný den vám všem ! Go go ours lives ! Josef, Krnov Více

Sušilova 1/1751, Opava Mapa

AGAPÉ psychiatrická ambulance s.r.o.

• „Paní doktorka je velice příjemná,vyslechne člověka.Mě pomohla na 100%,za to jí mooc děkuji Martina

Opavská 6116, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Pan primář Taraba, je lékař v pravém slova smyslu! Léčí, pomáhá a dává naději. Vždy vyslechne, poradí a udělá si na vás tolik času, kolik potřebujete, bez ohledu na plnou čekárnu...protože ví, že je pro vás důležité! Děkuji pane doktore Více

Rooseveltova 47, Opava Mapa

Odbor. lékař psychiatrie, psychoterap.

Englišova 526, Opava Mapa

Odbor. lékař psychiatrie, psychoterap.

• „Doprovázím k ní svého příbuzného. Až mi jednou cvakne, nikam jinam nepůjdu. Je to dobrá lékařka s citem pro věc. Latentí mešuge. Více

Opavská 39/962, Ostrava Mapa

• „ja jsem sním spokojen

Nám. Hrdinů 5, Krnov Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Skvělá lékařka a zlatý člověk s lidským přístupem. Škoda jen, že už paní doktorka odešla do zaslouženého důchodu. Přeji ji ještě spoustu krásných let prožitých ve zdraví , klidu a pohodě. Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Dnes jsem se svym strycem navstivil ordinaci pana doktora v Modrem pavilonu v Ostrave. Kdyby takhle se chovali a jednali vsichni lekari, tak nase zdravotnictvi muze vyucovat cely svet. Naprosto perfektni lidsky pristup, vse vysvetli, poradi, snazi se pomoct a vyhovet. Tusim ze jsem nekde cetl i nejake negativni komentare, nedokazu si predstavit na zaklade ceho vznikly, ale myslim si ze jsou od lidi kteri maji problem hlavne sami se sebou nez s panem doktorem. Za me top lekar a davam 20 z 10 :) Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Pan doktor je velice milý a trpělivý. Když potřebuji, tak mi věci srozumitelně vysvětlí, umí povzbudit a podpořit, mluví se mnou vždy narovinu a umí se na problémy podívat i z lidské stránky a ne jen napsat recept. Jsem ráda, že jsem si ho vybrala za lékaře. Více

Krnov Mapa

• Psychiatr

Sušilova 1/1751, Opava Mapa

AGAPÉ psychiatrická ambulance s.r.o.

• Psychiatr

Olomoucká 88, Opava Mapa