Doporučení psychiatři s Oborová zdravotní pojišťovna Liberec

• „Dobrý den, K panu doktorovi docházím už dlouho a můžu hrdě prohlásit, že pan doktor mě profesionální cestou dovedl do stabilizovaného stavu a nyní mohu říct, že se cítím nejlépe za svůj život. :)) za to vše vděčím panu Mudr. Jaroslavu Tržickému. :) ukázal mi správný směr a nyní žiju normální podnikatelský život, ve kterém řídím jeden eShop a jednu svojí vlastní firmu v oblasti Streamování videí koncertů živě ve 4K - 360 stupňů. :) Pana doktora celým svým bytím doporučuji všem, kteří si už nevědí rady. :)) Peace & Love. Více

Kostelní 10/5, Liberec Mapa

Lékařská regionální, s.r.o.

• „Jsem spokojený jak s přístupem lékařky paní MUDr. Taušové i její sestry. Nechápu ty negativní hodnocení, z mé zkušenosti mohu jen doporučit, z psychiatrického hlediska jsou obě profesionálky, které se snaží pacientovi vyjít vstříc, pomoci a určit i tu správnou léčbu. Možná si opravdu někdo plete pojem psychiatr a psycholog. Umí pacientovi pomoci, dnes je možnost svobodné volby lékaře, zkuste to tedy jinde, co Vám na to řekne jiný odborník v oboru psychiatrie, z mé zkušenosti doporučuji. Martin Více

Papírová 525/10, Liberec Mapa

Klášterní 117/2, Liberec Mapa

Ordinace psychiatra

• „Paní doktorka je skvěla..Nejen že mi neskutečně pomohla a vždy pomuze. Při mé nemoci vnímá i mé přání a můj pohled. Což je pro mě neskutečně důležité... Do ničeho mě netlačí..Jen říká zda by to nebylo třeba lepší takhle..nebo tak....Kde je snaha je i pomoc.. Vím přesně proč někteří lidi zde napíši že není dobrá. Protože nechápou že se sami nechtějí posunout a nesnaží se..jen si chtějí stěžovat.. Za mě opravdu super doktorka... Více

Klášterní 117/2, Liberec Mapa

Odborný lékař psychiatr

• „Přístup tohoto lékaře je naprosto výjimečný. Manžel se u něj léčí ve velmi těžké diagnoze. Nikdy se nestalo,aby ho odmítl, i když nebyl objednaný, sestřička prostě řekla - okamžitě přijeďte....Jeho příslovečný klid a velmi odborný ale citlivý přístup rozhodně pomáhá i velmi rozrušeným pacientům Více

Liberecká 15, Jablonec nad Nisou Mapa

Odborný lékař psychiatr

• „Velmi dobrý psychiatr jako odborník, tak i jako člověk. Doporučuji.

Tázlerova 747, Turnov Mapa

• Tázlerova 747, Turnov Mapa

MUDr. Stegerová s.r.o.

• „Zkušenosti s paní doktorkou jsou za mě velmi pozitivní. Velmi mi pomohla s úzkostmi a panickými atakami. Oceňuji její pozitivní a milý přístup. Plně se pacientovi věnuje a nevnucuje zbytečnou medikaci, jako většina psychiatrů. Mohu jen doporučit. Více

Masarykova 9/699, Liberec Mapa

Odborný lékař psychiatr

• „Podle me je pani doktorka skvela. Jo, muze se nekdy zdat prisnejsi, myslim, ze je to ale proto, ze nechce rozhazovat antidepresiva vsem jen tak. Musi zjistit, jestli je dotycny opravdu potrebuje. Me na zacatku vyslechla velmi peclive, vse jsem s ni mohla rozebrat a poradila i osobne, ne jenom profesne. Ted mi pri navstevach staci tech 10 min, kdy ji sama jen v rychlosti reknu jak to je, neobtezuju svym dlouhosahlym sverovanim, i kdyz to sice k tomu svadi, ale od toho tam neni, to patri psychologum. Za me maximalne doporucuji. Více

Masarykova 699/9, Liberec Mapa

Psychiatr pro děti, dorost a dospělé

• Liberecká 15, Jablonec nad Nisou Mapa

• Psychiatr