Doporučení otorinolaryngologové s Oborová zdravotní pojišťovna Liberec

• „Rychlé bezbolestné vyšetření. Lidský přístup, důvěra. Neobjednaná a čekala jsem jen 30 minut - paráda.

Na Bojišti 84, Liberec Mapa

ORL ambulance Liberec

• Otorinolaryngolog

„Vlídné přijetí, pečlivé vyšetření, vše mi MUDr. Adam srozumitelně vysvětlil a podpořil mě k tomu, nebát se naslouchadel. Odcházela jsem s jasnou vizí co dál, povzbuzená a navíc s radostí ze života. Moc děkuji za nadstandartní lidský přístup. Více

Odborný lékař foniatr, otorinolaryngolog

• „Paní doktorka je odborník na svém místě, navíc lidská, empatická. Vyšetření bylo beze spěchu, důkladné, mé otázky zodpověděla. Za sebe doporučuji. Více

Odborný lékař otorinolaryngolog

• „Velmi příjemná paní doktorka. Lidský a profesionální přístup. Trpím na opakované záněty zvukovodu a člověk je z toho vždy lehce podrážděn, ale díky pozitivnímu přístupu, rady a opravdu profi vyšetření je vám hned lépe i po psychické stránce, což je neméně důležité. Za mě 1 s hvězdičkou. Je málo lékařů, kteří jsou schopni se i usmát a povzbudit. Více

1 názor

„V létě jsme byli na dovolené v Jizerkách a začalo mě pobolívat ucho. Občasné zaléhávání a bolest při zmačknutí ... tak trochu jsem na to levé ouško náchylná !!! Vyhledali jsme pohotovost a zhostila se nás MUDr. Alena Dunajová. Hned při příchodu do ordinace jsem byla velmi mile překvapena .... jelikož jsem ve věku, kdy dávám přednost "mladším generacím" - přeci jen, je příjemnější, když vás ošetřuje krásná, mladá doktorka, než postarší dáma se třepajícíma rukama :) tímto to myslím pouze obrazně, nikoliv tím nechci nikoho urazit !!! Hned při prvním podíváním se do ucha, zjistila, že je to zánět zvukovodu. S citem a velkou opatrností mi začala ucho ošetřovat. Milá, ochotná, šikovná, pohotová, příjemná a spolehlivá. Z lékařského hlediska na profesionální úrovni !! Uměla si se vším poradit, rychlá a obratná. Rozumí své práci a dělá ji zodpovědně a dobře. Dovolím si říct, že s lepší doktorkou, jsem se snad ještě nesetkala !!! Mohu maximálně doporučit !!!! :)) Více

Nemocniční 15, Jablonec nad Nisou Mapa

Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.

• Otorinolaryngolog

„Skvělý odborník, nejlepší z nejlepších . Umí skvěle odhadnout příčinu potíží, stanovit diagnozu a vést léčbu správným směrem. Jana H Více

Jablonec nad Nisou Mapa

• Otorinolaryngolog

„Já jsem s panem primářem velmi spokojená, vždy se mé dceři pečlivě věnoval a odvedl skvělou práci. Díky :)

Nemocniční 15, Jablonec nad Nisou Mapa

Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.

• Otorinolaryngolog

„Velmi příjemná a sympatická doktorka. Když se mi v ordinaci udělalo zle, hned se o mě postarala a s problémy mi vždy pomohla. Více

28. října 1000, Turnov Mapa

V Úvoze 860, Frýdlant Mapa