Doporučení otorinolaryngologové s Oborová zdravotní pojišťovna Příbram

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor je velmi příjemný a pečlivý. Vřele doporučuji. Sestřička taky příjemná, což se v dnešní době už nevidí.

Čechovská 57, Příbram Mapa

Poliklinika Ravak

• „Dobrý den všem,dovolte abych v dnešní politicky postižené době,kdy je někdy lepší neslyšet,existuje ordinace,kam by se pacient k ušnímu lékaři téměř "těšil". To jsem si uvědomil po návštěvě u p.doktorky Ferrové.Její přístup odborný i lidský mne věru"zaskočil"a tak nemohu jinak,než vyjádřit alespoň tímto hodnocením,že velmi oceňuji přístup p.doktorky i sestřičky a přeji jim,ať je v budoucnu pacienti nikdy nenaštvou,abychom my ostatní mohli těžit z jejich pozitivního přístupu k životu i když někdy(v mém)už jen zbytku žití... Díky Jan Hrubý,Sedlčany Více

Pražská 38, Dobříš Mapa

Ambulance ORL

• „k pani doktorce chodim uz 26 let a nikdy jsem nemel problem, vzdy mi pomohla, pani doktorka i sestricka jsou prijemne a jsem rad ze mam tak super doktorku. Více

Čechovská 57, Příbram Mapa

Poliklinika Ravak

• Otorinolaryngolog

„Lékař s pochopením, velice profesionální, odborník na sluchové potíže a přidělování sluchadel.

Náměstí Míru 13, Komárov Mapa

Otorinolaryngologie

• Otorinolaryngolog

„Dobrý den, naprosto nechápu tolik negativních názorů na prim. MUDr Veselého. Díky tomuto lékaři neuvěřitelně stoupla úroveň ORL na Příbramsku a širokém okolí. Mnoha lidem doslova zachránil život, já patřím mezi ně. Pokud budete mít opravdu vážný problém, mohu péči prim. Veselého a jeho týmu lékařů jednoznačně doporučit. A pokud se někomu občas zdá, že se neusmívá v každou denní i noční dobu, tak to je opravdu chabý argument proč " není dobrým lékařem". Více

Podbrdská 269, Příbram Mapa

Oblastní nemocnice Příbram, a.s.

U nemocnice 84, Příbram Mapa

Nemocnice Příbram