Doporučení otorinolaryngologové s Oborová zdravotní pojišťovna Pardubice

• „Excelent doctor,with a very nice nurse.Even i am romanian was no problem for him to talk with me,to explain me everything and this is really impresive.Thank You very much for your help !!! Více

Masarykovo náměstí 2667 - denně 7:30-14:00, Pardubice Mapa

ORL ambulance - děti & dospělí - Pardubice - poliklinika Kolf - ORL HRDLIČKA s.r.o.

• „Paní doktorka i sestra jsou opravdu příjemné. Opravdová profesionalita a letitá zkušenost. Doporučuji jít do čekárny už o půl 8 ráno, pokud spěcháte, jsou totiž velké čekací doby. Více

ORL HRDLIČKA s.r.o. - MUDr. Marie Hrdličková

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor je galantní muž :) v ordinaci vládne velice přátelská atmosféra, sestřička úžasná a empatická. Vyšetření absolutně nebolelo,ikdyž jsem měla plná ústa aftů a díky afru na trojklaném nervu mě bolelo ucho jako čert, žádnou bolest jsem nepocítila. Pan doktor nic nepodcenil, udělal mi kompletní vyšetření a všechny své výkony popisoval. Ví jak jednat s pacienty. Nestane se, že by si něco cvakal do počítače a já nevěděla co se děje.. Nutně hned nedoporučuje chirurgické zákroky, ale snaží se léčit pacienty aleternativní léčbou. Můžu bez nadsázky říci, že je to ten nejlepší doktor, u jakého jsem kdy byla! Více

Karla Šípka 282, Pardubice Mapa

Poliklinika HELP, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• „Pan doktor je velice pečlivý,nikdy nic nezanedbal. Přestože některá vyšetření, nejsou příjemná, to k tomu patří, vždycky byl trpělivý, a veškeré dotazy mi vždy vysvětlil. Sestřička je moc milá, a s jejím úsměvem se do ordinace jde hned lépe. Více

Poliklinika KOLF s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„S akutními potížemi jsem hledala ORL ambulanci a volba padla na ORL Zbořil, protože byla mému bydlišti nejblíž. Bez problému jsem byla přijata ještě tentýž den, téměř bez čekání. Paní doktorka i sestřička byly milé a příjemné, vyšetření rychlé a poučení o léčbě důkladné. Teď jen doufám, že vše zabere jak má :) Více

Kyjevská 44, Pardubice Mapa

• „Pan profesor mi zachránil ucho. V okresní nemocnici mi diagnostikovali chondrodermatitidu s tím, že je třeba rozříznout chrupavku ucha a postiženou část ucha vyříznout. Pan profesor tuto diagnozu popřel (!!), doporučil mi však odstranit 2 znamínka na uchu, která by mohla být do budoucna nebezpečná. Je to opravdu odborník. Více

Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

Kliniky ušní, nosní a krční Fakultní nemocnice a Lékařské fakulty UK v Hradci Králové

• „Dnes jsem byla na vyšetření se svým 90 ti letým otcem. Lékař i sestřička famózní. Jejich empatie i skvělé jednání nemělo chybu. Moc děkuji . Více

Václavská 570, Chrudim Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - ORL

• „...naprostá spokojenost, perfektní, léčba zabrala, kdykoliv možná znovu konzulatce, o průvodních znacích obtíží....

Palackého 165, Chrudim Mapa

ORL ambulance TINITUS s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Za cely zivot jsem nepoznal tak skveleho lekare,chirurga a cloveka.V me bezvychodne situaci pro me nasel operacni reseni a jako jediny se ho nebal u me praktikovat. Zachranil mi tim zivot, zlepsil kvalitu zivota a ja mu budu po cely zbytek zivota vdecny. Je to lekar s obrovskym know how a srdcem Více

Kyjevská 44, Pardubice Mapa

Pardubická krajská nemocnice, a.s.

• Otorinolaryngolog

„I mě pan doktor jako malěmu v podstatě zachránil sluch po častých zánětech stŕedního ucha. Vždy příjemný a hodný.

Sladkovského 420, Přelouč Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - ORL

Kyjevská 44, Pardubice Mapa

Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku

Václavská 570 Areál Nemocnice Chrudim, Chrudim Mapa

ORL ordinace - MUDr. Miloslav Černý

Poliklinika KOLF s.r.o.

• Peter Sila

Otorinolaryngolog

Nemocnice

Kyjevská 44, Pardubice Mapa

Pardubická krajská nemocnice, a.s.

Fakultní nemocnice Hradec Králove