Poliklinika HELP v rámci holdingu EUROCLINICUM patří mezi ambulantní zdravotnická zařízení, kde jsou nabízeny prostory k pronájmu pro zajištění kvalitní ambulantní zdravotní péče. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika HELP, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

Karla Šípka 282

530 09 , Pardubice , pardubický

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poliklinika HELP v rámci holdingu EUROCLINICUM patří mezi ambulantní zdravotnická zařízení, kde jsou nabízeny prostory k pronájmu pro zajištění kvalitní ambulantní zdravotní péče.

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  A
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Pavel Dufek Jiný

  Pana doktora znám léta. Je velmi "svůj", ale nejmoudřejší a všestranný odborník, jakého jsem kdy potkala. Moji důvěru nikdy nezklamal. I přes své velké výkyvy a navzdory věku jsem dnes, zásluhou jeho péče, naprosto zdráva! Tímto skládám svůj hold a velké díky!

  D
  Lékař: MUDr. Jiří Smolík Jiný

  Pan doktor je skvělý. Vše podrobně vysvětlí a nic nezanedbá. Je moc empatický a ochotný. Sestřička vždy vyjde vstříc.

  D
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Jana Oupická Jiný

  Byl jsem u paní zubařky a jsem naprosto spokojený.
  Svojí práci odvedla více než perfektně a hlavně profesionálně.
  Za mě velké díky.

  D
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Jana Franková Jiný

  Dobrý lékař léčí. Skvělí lékař dělá zázraky.
  A paní doktorka je SKVĚLÁ LÉKAŘKA !
  Nemá to se mnou jako s pacientem jednoduché ale vždy když mám problém s imunitou nebo s alergii nebo astmatem vždy je tu pro mě napíše mi léky a pomůže.
  Za ty roky co mě léčí oproti ostatních lékařů kde jsem byl nehledá následky ale rovnou léčí důsledky tak aby mi věci co rád dělám nevadily a mohl jsem je dělat bez omezení dál a tomu říkám SKVĚLÁ Lékařka. Je jen škoda že takových lékařů je v Pardubicích velice málo.

  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Eva Bartečková neurologické prohlídky po třech měsících

  Paní doktorka je suprová, před x lety mi píchala obstřik přímo do karpálu já myslela že se strachy zblázním a necítila jsem vůbec nic. Uklidňovala mne byla milá a lidská. Je to doktorka na svém místě. Vždy mne poslala na věškerá vyšetření, hledá příčinu bolestí. Jsem s ní nad míru spokojená a paní sestřička je to samé. To že je přísná jak tu někdo píše, nevím na mne nikdy. A ruku na srdce, když tam vidím ty lidi jak klepou a klepou, přitom je tam jasně napsáno ,neklepat , vyčkejte příchodu sestry. Klepou kvůli blbostem.Já osobně bych byla taky naprdnutá kdyby rušili při vyšetřování jiného pacienta.

  T
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Eva Bartečková

  Tak s tímto pristupem jsem se dlouho nesetkala. V bolestech čekám přede dvermi ordinace.Po 20 minutách si dovolím lehce zaklepal ( nevěděla jsem zda u p. doktorky někdo je) otevřela stará paní( nevim zda sestra či doktorka), která mě vyhodila ať si jdu jinam. Snažila jsem se říct, že mě k nim posílá a doporučuje praktická lékařka.

  K
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Jana Franková

  Jako doktorka a alergoložka u mě selhala. Neprofesionální přístup, žádný velký zájem o pacienty, nesympatická.

  Dceru už dlouho trápilo špatné dýchání. Zjistila ji astma (což se není čemu divit, máme to rodově). Paní Doktorka se mě tedy zeptala, co na to užívám. Dceři tedy po mém příspěvku léků předepsala to samé (Symbicort a Ventolin na záchvat).. Astma ji neustopovalo a výrazně se nezlepšilo.

  Aby toho nebylo málo, chytla jednou záchvat zřejmě z alergie na kočičí chlupy.. Dostala ode mě prášek na uklidnění (Aerius).. Při další návštěvě doktorky nám však nebyly provedeny žádné testy, zda to mohla způsobit skutečně kočka, a dokonce nám i rovnou předepsala prášky, které jsem ji podala, se slovy - s astmatem jsou často spojeny i alergie..

  Došlo k chybě, zkuste to znovu