Poliklinika HELP v rámci holdingu EUROCLINICUM patří mezi ambulantní zdravotnická zařízení, kde jsou nabízeny prostory k pronájmu pro zajištění kvalitní ambulantní zdravotní péče. Více

Poliklinika HELP, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

Karla Šípka 282, Pardubice Vii

530 09, Pardubice, pardubický

• Věra Pavelková

Praktický Lékař, MUDr.

• Tato lékařka je velmi zkušená a moudrá. Ochotná vždy pomoci a velmi dobře se s Mudr. Pavelkovou dá domluvit. Jsem s její službou spokojená.

• J

Pacientkou MUDr. Pavelkové jsem byla přes rok a musím říct, že se jednalo o nepříjemnou zkušenost. Paní Dr. zřejmě svou informovaností ustrnula v roce 1970, jak jinak si lze vysvětlit, že předepisuje léky, kt. se již dávno nevyrábí?! O tom, že v případě pracovní neschopnosti existuje možnost vycházek, také zřejmě neslyšela (a to nemluvím o jejím podpisu a razítku, kt. by nemělo chybět na žádném lékařském potvrzení a zejména na neschopence)!

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Pavla Hlavničková

Logoped, Mgr.

• J

K paní doktorce chodím se čtyřletým synem, ví jak s ním pracovat a syn je v pohodě a klidu, ikdyž občas působí přísnějším dojmem, ale dosáhne bez odporu synovy spolupráce. Jsme velmi spokojeni a lepšíme se od každé schůzky. Mohu jen doporučit.

• Ivo Zbořil

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Pan doktor je galantní muž :) v ordinaci vládne velice přátelská atmosféra, sestřička úžasná a empatická. Vyšetření absolutně nebolelo,ikdyž jsem měla plná ústa aftů a díky afru na trojklaném nervu mě bolelo ucho jako čert, žádnou bolest jsem nepocítila. Pan doktor nic nepodcenil, udělal mi kompletní vyšetření a všechny své výkony popisoval. Ví jak jednat s pacienty. Nestane se, že by si něco cvakal do počítače a já nevěděla co se děje.. Nutně hned nedoporučuje chirurgické zákroky, ale snaží se léčit pacienty aleternativní léčbou. Můžu bez nadsázky říci, že je to ten nejlepší doktor, u jakého jsem kdy byla!

• P

Lékaře mohu jen doporučit.Byla jsem u něj s 4 letým synem a takhle perfektní přístup k dětem jsem ve zdravotnictví ještě nezažila.Sestřička byla úžasná.
      Přišli jsme tam a plná čekárna lidí,ale odsýpalo to jedna báseň.
      Takže dávám 100%.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Jana Oupická

Zubař, MUDr.

• M

U paní doktorky jsem byla cca 7 měsíců a utekla jsem od ní. Nebyla schopná mi spravit zuby, nedokázala mi ani spravit zub kde jsem měla zánět zažívala jsem u toho takové neskutečné bolesti že jsem tam vyskakovala z křešla a brečela, ani neuměla dát injekci protože nikdy mi nezabrala. Zub mi nakonec spravil klučina co byl u ní na praxi a to bozbolestně! Kluk před státnicema jí strčil do kapsy. Ještě jí ukazoval co mi tam nechala a dělala mi to za živaTatka tam taky k ní chodil a utekl nedávno od ní protože mu pořád tvrdila že vše ok že má zdravé zuby a jiný zubař poznal že má paradontozu a musí aj na operaci zubu. Dnes chodím do starého hradiště k paní doktorce Danielové a nemůžu si ji vynachválit úžasně mi spravila všechny zoubky co mi paní doktorka zkazila, a vždy bezbolestně! A navíc je velmi přijímená. Na paní doktorku Oupickou vzpomínám ve špatném mám ji spojenou s velikou bolestí.

• P

Chodil jsem už k její mamince a vždy to bylo a je OK.Rovněž velmi milá sestřička.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Tereza Khorelová

• W

Na paní doktorku jsem narazila náhodou a jsem maximálně spokojená. Vzala mě, velmi se zajímala, je pečlivé, našla co jiný lékař ani nezaregistroval, má moc příjemnou ordinaci, kde to na člověka vůbec nepadá, jako jinde. A na tomhle středisku mají nejlepší odběrové sestry, jaké jsem zažila. Všeobecně se lékařů bojím, ale tady se cítím příjemně a i sestra je na mě hodná - asi ví za ty roky své.

• K

K paní doktorce jsem se dostala teprve nedávno, ale rozhodně bych neměnila. Je to člověk se srdcem na pravém místě, ochotná naslouchat a umí i mile upozornit na věci, které neděláte právě nejlépe, ale od ní se to dá vzít. Je na ní vidět, že má ráda lidi, rozumí tomu, co dělá, je pečlivá a nedělá machry, když něco neví, tak se zeptá jinde - to ale je normální, že nikdo neví vše, zatím jsem nenarazila na příjemnější vystupování, i když je pravda, že k doktorům zrovna moc nechodím. Ale tuto lékařku můžu jen doporučit. Protože si vybírám srdcem, tak cítím, že tady jsem se rozhodně nespletla...

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Alena Ditrychová

Gynekolog, MUDr.

Jana K
      Chodím k paní doktorce přes 30 let a je naprosto výborná.Za ty léta jsme se staly kamarádkami. Sestřička je také moc prima. Mají to děvčata moc dobře organizované.

• chodím k paní doktorce již 23 let a mé dcery také neznám lepší lékařku....skvělí přéstup i odbornost....

Podívejte se na všechny názory (49) na lékaře

• Pavel Dufek

• Ç

K panu Dufkovi jsem byla poslala ohledně Ekg, kvůli srdeční aritmii, ovšem jeho přístup bych opravdu empatickym nenazvala jako spousta z Vás tady. Bylo ne řečeno, že si to vyvolavam sama, jelikož si v stresových situacích neumím poradit sama se sebou a neumím si říct, abych byla v klidu. Proboha, tohle si umím říct taky a nemusím byt lékař. Nehledě na to, ze to se stresem nic společného nemělo a nebýt jiného, opravdového odborníka, nemusela jsem tu ve svých 26 letech už ani být. Takže lidi, prosím Vás, proberte se!!!

• Dnes jsem u pana doktora byla poprvé,pouze na EKG,ale s tak skvělým doktorem jsem se ještě nesetkala a to pracuji 16 let jako zdravotní sestra.Opravdu skvělý psychologický rozhovor a vysvětlení všeho.doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Věra Csukásová

Pediatr, MUDr.

• Z

Dobrý den je mi líto že musím napsat špatnou recenzi, protožr jsem se sem přistěhovala, syna bolela hlava ,okamžitě ho odsoudila že je to flakač a on měl psychosomatické problemi a do toho ma nosit bryle, mě odsoudila že si beru propustku abych nechodila do prace, takže zamě boužel nic, přešly jsme k jiny ta okamžitě poznala,že ho ve třídě šikanovali,................................

• K paní dr.chodím s dcerkou ,jsem sní velmi spokojená,vždy poradí,odpoví mě na otázky atd. Chodila jsem k ní jako malá a naštěstí si všimla že mám jednu nemoc a msím říct že mě i zachránila život vlastně tím že mě poslala do nemocnice ...ale to je už řadu let a proto jsem k ní dala dceru :) Sestřička je milejší než kdysi ta jiná a taky poradí :) Nemohu si stěžovat tedy .....:)

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Jiří Smolík

• M

K panu doktorovi chodím už pátým rokem a jsem velice spokojená.
      Velmi pečlivý a nic nezanedbá.
      Velice mi vyhovuje komunikace a objednávky přes email... Doporučuji každému.

• J

Pana doktora jsem si vybrala náhodou a musím říct, že jsem měla velké štěstí. Moc milý a pečlivý pan doktor a stejně tak příjemná sestřičkou. Vychází vstříc a ani jsem u něho dlouho nečekala.
      Více takových doktorů a sestřiček.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jana Franková

Alergolog, MUDr.

• K
      Umístění: Poliklinika HELP, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

Jako doktorka a alergoložka u mě selhala. Neprofesionální přístup, žádný velký zájem o pacienty, nesympatická.

Dceru už dlouho trápilo špatné dýchání. Zjistila ji astma (což se není čemu divit, máme to rodově). Paní Doktorka se mě tedy zeptala, co na to užívám. Dceři tedy po mém příspěvku léků předepsala to samé (Symbicort a Ventolin na záchvat).. Astma ji neustopovalo a výrazně se nezlepšilo.

Aby toho nebylo málo, chytla jednou záchvat zřejmě z alergie na kočičí chlupy.. Dostala ode mě prášek na uklidnění (Aerius).. Při další návštěvě doktorky nám však nebyly provedeny žádné testy, zda to mohla způsobit skutečně kočka, a dokonce nám i rovnou předepsala prášky, které jsem ji podala, se slovy - s astmatem jsou často spojeny i alergie..

• S doktorkou Frankovou jsme velice spokojeni - sleduje nejnovější trendy, nezdráhá se dělat vyšetření, u stanovení léčby přemýšlí a nepostupuje pouze rutinně, jedná klidně a nestresuje, prostředí je příjemné a dobře vybavené pro čekání s dětmi.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře