Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Poliklinika HELP v rámci holdingu EUROCLINICUM patří mezi ambulantní zdravotnická zařízení, kde jsou nabízeny prostory k pronájmu pro zajištění kvalitní ambulantní zdravotní péče.

Adresa

Poliklinika HELP, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.
Karla Šípka 282, Pardubice 530 09
Poliklinika HELP, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (10)

Obecné skóre

  S
  MUDr. Eva Bartečková Jiný

  Vše v pořádku jen tam není možnost se dovolat. Léčení probíhá v pořádku a obě jak sestra tak paní doktorka jsou v pohodě.

  I
  MUDr. Tereza Khorelová Jiný

  Pristup lekarky skvely. Vysetri, pomuze i poradi.
  Pouze sestricka si mysli, ze je alfa. Dovolat se takrka nemozne, neprijemna, empatie nula.

  A
  MUDr. Jiří Smolík Jiný

  Pana doktora jsem měla zhruba rok a musela jsem vyměnit doktora. Chronický zánět močového měchýře, vyměněny 4 antibiotika. Nebyla jsem poslána k urologovi, nebyla navrhnuta jiná forma léčby a názor doktora "až budete těhotná, tak se to zlepší" to uzavřel. Má zkušenost tedy bohužel velmi špatná. Na chřipku a běžné onemocnění to bylo v pořádku.

  A
  Ověřený profil
  MUDr. Pavel Dufek Jiný

  Pana doktora znám léta. Je velmi "svůj", ale nejmoudřejší a všestranný odborník, jakého jsem kdy potkala. Moji důvěru nikdy nezklamal. I přes své velké výkyvy a navzdory věku jsem dnes, zásluhou jeho péče, naprosto zdráva! Tímto skládám svůj hold a velké díky!

  D
  MUDr. Jiří Smolík Jiný

  Pan doktor je skvělý. Vše podrobně vysvětlí a nic nezanedbá. Je moc empatický a ochotný. Sestřička vždy vyjde vstříc.

  D
  Ověřený profil
  MUDr. Jana Oupická Jiný

  Byl jsem u paní zubařky a jsem naprosto spokojený.
  Svojí práci odvedla více než perfektně a hlavně profesionálně.
  Za mě velké díky.

  D
  Ověřený profil
  MUDr. Jana Franková Jiný

  Dobrý lékař léčí. Skvělí lékař dělá zázraky.
  A paní doktorka je SKVĚLÁ LÉKAŘKA !
  Nemá to se mnou jako s pacientem jednoduché ale vždy když mám problém s imunitou nebo s alergii nebo astmatem vždy je tu pro mě napíše mi léky a pomůže.
  Za ty roky co mě léčí oproti ostatních lékařů kde jsem byl nehledá následky ale rovnou léčí důsledky tak aby mi věci co rád dělám nevadily a mohl jsem je dělat bez omezení dál a tomu říkám SKVĚLÁ Lékařka. Je jen škoda že takových lékařů je v Pardubicích velice málo.

  Ověřený profil
  MUDr. Eva Bartečková neurologické prohlídky po třech měsících

  Paní doktorka je suprová, před x lety mi píchala obstřik přímo do karpálu já myslela že se strachy zblázním a necítila jsem vůbec nic. Uklidňovala mne byla milá a lidská. Je to doktorka na svém místě. Vždy mne poslala na věškerá vyšetření, hledá příčinu bolestí. Jsem s ní nad míru spokojená a paní sestřička je to samé. To že je přísná jak tu někdo píše, nevím na mne nikdy. A ruku na srdce, když tam vidím ty lidi jak klepou a klepou, přitom je tam jasně napsáno ,neklepat , vyčkejte příchodu sestry. Klepou kvůli blbostem.Já osobně bych byla taky naprdnutá kdyby rušili při vyšetřování jiného pacienta.

  T
  Ověřený profil
  MUDr. Eva Bartečková

  Tak s tímto pristupem jsem se dlouho nesetkala. V bolestech čekám přede dvermi ordinace.Po 20 minutách si dovolím lehce zaklepal ( nevěděla jsem zda u p. doktorky někdo je) otevřela stará paní( nevim zda sestra či doktorka), která mě vyhodila ať si jdu jinam. Snažila jsem se říct, že mě k nim posílá a doporučuje praktická lékařka.

  K
  Ověřený profil
  MUDr. Jana Franková

  Jako doktorka a alergoložka u mě selhala. Neprofesionální přístup, žádný velký zájem o pacienty, nesympatická.

  Dceru už dlouho trápilo špatné dýchání. Zjistila ji astma (což se není čemu divit, máme to rodově). Paní Doktorka se mě tedy zeptala, co na to užívám. Dceři tedy po mém příspěvku léků předepsala to samé (Symbicort a Ventolin na záchvat).. Astma ji neustopovalo a výrazně se nezlepšilo.

  Aby toho nebylo málo, chytla jednou záchvat zřejmě z alergie na kočičí chlupy.. Dostala ode mě prášek na uklidnění (Aerius).. Při další návštěvě doktorky nám však nebyly provedeny žádné testy, zda to mohla způsobit skutečně kočka, a dokonce nám i rovnou předepsala prášky, které jsem ji podala, se slovy - s astmatem jsou často spojeny i alergie..

  Došlo k chybě, zkuste to znovu