Poliklinika HELP v rámci holdingu EUROCLINICUM patří mezi ambulantní zdravotnická zařízení, kde jsou nabízeny prostory k pronájmu pro zajištění kvalitní ambulantní zdravotní péče. Více

Poliklinika HELP, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

Karla Šípka 282

530 09 , Pardubice , pardubický

• Věra Pavelková

Praktický Lékař, MUDr.

• Tato lékařka je velmi zkušená a moudrá. Ochotná vždy pomoci a velmi dobře se s Mudr. Pavelkovou dá domluvit. Jsem s její službou spokojená.

• J

Pacientkou MUDr. Pavelkové jsem byla přes rok a musím říct, že se jednalo o nepříjemnou zkušenost. Paní Dr. zřejmě svou informovaností ustrnula v roce 1970, jak jinak si lze vysvětlit, že předepisuje léky, kt. se již dávno nevyrábí?! O tom, že v případě pracovní neschopnosti existuje možnost vycházek, také zřejmě neslyšela (a to nemluvím o jejím podpisu a razítku, kt. by nemělo chybět na žádném lékařském potvrzení a zejména na neschopence)!

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Pavla Hlavničková

Logoped, Mgr.

• J

K paní doktorce chodím se čtyřletým synem, ví jak s ním pracovat a syn je v pohodě a klidu, ikdyž občas působí přísnějším dojmem, ale dosáhne bez odporu synovy spolupráce. Jsme velmi spokojeni a lepšíme se od každé schůzky. Mohu jen doporučit.

• Ivo Zbořil

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Pan doktor je galantní muž :) v ordinaci vládne velice přátelská atmosféra, sestřička úžasná a empatická. Vyšetření absolutně nebolelo,ikdyž jsem měla plná ústa aftů a díky afru na trojklaném nervu mě bolelo ucho jako čert, žádnou bolest jsem nepocítila. Pan doktor nic nepodcenil, udělal mi kompletní vyšetření a všechny své výkony popisoval. Ví jak jednat s pacienty. Nestane se, že by si něco cvakal do počítače a já nevěděla co se děje.. Nutně hned nedoporučuje chirurgické zákroky, ale snaží se léčit pacienty aleternativní léčbou. Můžu bez nadsázky říci, že je to ten nejlepší doktor, u jakého jsem kdy byla!

• P

Lékaře mohu jen doporučit.Byla jsem u něj s 4 letým synem a takhle perfektní přístup k dětem jsem ve zdravotnictví ještě nezažila.Sestřička byla úžasná.
      Přišli jsme tam a plná čekárna lidí,ale odsýpalo to jedna báseň.
      Takže dávám 100%.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Tereza Khorelová

• W

Na paní doktorku jsem narazila náhodou a jsem maximálně spokojená. Vzala mě, velmi se zajímala, je pečlivé, našla co jiný lékař ani nezaregistroval, má moc příjemnou ordinaci, kde to na člověka vůbec nepadá, jako jinde. A na tomhle středisku mají nejlepší odběrové sestry, jaké jsem zažila. Všeobecně se lékařů bojím, ale tady se cítím příjemně a i sestra je na mě hodná - asi ví za ty roky své.

• K

K paní doktorce jsem se dostala teprve nedávno, ale rozhodně bych neměnila. Je to člověk se srdcem na pravém místě, ochotná naslouchat a umí i mile upozornit na věci, které neděláte právě nejlépe, ale od ní se to dá vzít. Je na ní vidět, že má ráda lidi, rozumí tomu, co dělá, je pečlivá a nedělá machry, když něco neví, tak se zeptá jinde - to ale je normální, že nikdo neví vše, zatím jsem nenarazila na příjemnější vystupování, i když je pravda, že k doktorům zrovna moc nechodím. Ale tuto lékařku můžu jen doporučit. Protože si vybírám srdcem, tak cítím, že tady jsem se rozhodně nespletla...

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Alena Ditrychová

Gynekolog, MUDr.

• K

Jana K
      Chodím k paní doktorce přes 30 let a je naprosto výborná.Za ty léta jsme se staly kamarádkami. Sestřička je také moc prima. Mají to děvčata moc dobře organizované.

• chodím k paní doktorce již 23 let a mé dcery také neznám lepší lékařku....skvělí přéstup i odbornost....

Podívejte se na všechny názory (49) na lékaře

• Pavel Dufek

• Ç

K panu Dufkovi jsem byla poslala ohledně Ekg, kvůli srdeční aritmii, ovšem jeho přístup bych opravdu empatickym nenazvala jako spousta z Vás tady. Bylo ne řečeno, že si to vyvolavam sama, jelikož si v stresových situacích neumím poradit sama se sebou a neumím si říct, abych byla v klidu. Proboha, tohle si umím říct taky a nemusím byt lékař. Nehledě na to, ze to se stresem nic společného nemělo a nebýt jiného, opravdového odborníka, nemusela jsem tu ve svých 26 letech už ani být. Takže lidi, prosím Vás, proberte se!!!

• Dnes jsem u pana doktora byla poprvé,pouze na EKG,ale s tak skvělým doktorem jsem se ještě nesetkala a to pracuji 16 let jako zdravotní sestra.Opravdu skvělý psychologický rozhovor a vysvětlení všeho.doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Věra Csukásová

Pediatr, MUDr.

• Z

Dobrý den je mi líto že musím napsat špatnou recenzi, protožr jsem se sem přistěhovala, syna bolela hlava ,okamžitě ho odsoudila že je to flakač a on měl psychosomatické problemi a do toho ma nosit bryle, mě odsoudila že si beru propustku abych nechodila do prace, takže zamě boužel nic, přešly jsme k jiny ta okamžitě poznala,že ho ve třídě šikanovali,................................

• K paní dr.chodím s dcerkou ,jsem sní velmi spokojená,vždy poradí,odpoví mě na otázky atd. Chodila jsem k ní jako malá a naštěstí si všimla že mám jednu nemoc a msím říct že mě i zachránila život vlastně tím že mě poslala do nemocnice ...ale to je už řadu let a proto jsem k ní dala dceru :) Sestřička je milejší než kdysi ta jiná a taky poradí :) Nemohu si stěžovat tedy .....:)

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Jiří Smolík

• M

K panu doktorovi chodím už pátým rokem a jsem velice spokojená.
      Velmi pečlivý a nic nezanedbá.
      Velice mi vyhovuje komunikace a objednávky přes email... Doporučuji každému.

• J

Pana doktora jsem si vybrala náhodou a musím říct, že jsem měla velké štěstí. Moc milý a pečlivý pan doktor a stejně tak příjemná sestřičkou. Vychází vstříc a ani jsem u něho dlouho nečekala.
      Více takových doktorů a sestřiček.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jan Vanáč

Chirurg, MUDr.

• S
      Umístění: Poliklinika Rokycanova

Jsou to již tři měsíce, co mi pan doktor provedl plastiku předního zkříženého vazu v koleni (krom jiného). Od prvního vyšetření přes operaci, do prozatím poslední kontroly mě nenapadá nic negativního, co bych mohl k panu doktorovi říct. Jeho neuvěřitelně lidský a přátelský přístup, ochota vysvětlit, co bude při operaci provádět (a po operaci, co provedl) a následná pooperační péče zaslouží uznání. Už jen množství činností, které mohu po třech měsících bez větších bolestí provádět vypovídají o kvalitní práci pana doktora. Mohu jen vřele doporučit.

• R

pan doktor mě operoval koleno a nemelo to chybu machr ve svém oboru vše vysvětlí poradí kamarádský přístup díky za vše.

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře

• Eva Bartečková

Neurolog, MUDr.

• Umístění: Poliklinika HELP, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.Služby: neurologické prohlídky po třech měsících

Paní doktorka je suprová, před x lety mi píchala obstřik přímo do karpálu já myslela že se strachy zblázním a necítila jsem vůbec nic. Uklidňovala mne byla milá a lidská. Je to doktorka na svém místě. Vždy mne poslala na věškerá vyšetření, hledá příčinu bolestí. Jsem s ní nad míru spokojená a paní sestřička je to samé. To že je přísná jak tu někdo píše, nevím na mne nikdy. A ruku na srdce, když tam vidím ty lidi jak klepou a klepou, přitom je tam jasně napsáno ,neklepat , vyčkejte příchodu sestry. Klepou kvůli blbostem.Já osobně bych byla taky naprdnutá kdyby rušili při vyšetřování jiného pacienta.

• T
      Umístění: Poliklinika HELP, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

Tak s tímto pristupem jsem se dlouho nesetkala. V bolestech čekám přede dvermi ordinace.Po 20 minutách si dovolím lehce zaklepal ( nevěděla jsem zda u p. doktorky někdo je) otevřela stará paní( nevim zda sestra či doktorka), která mě vyhodila ať si jdu jinam. Snažila jsem se říct, že mě k nim posílá a doporučuje praktická lékařka.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře