Doporučení internisté s Oborová zdravotní pojišťovna Pardubice

• Internista, Endokrinolog

„Hodná paní doktorka i sestřička. Vše vysvětlí, co dělá a proč. Dokonce se podělí i o to, co člověku našli a co to pro něj znamená, to dneska u lékaře aby jeden pohledal. Jediné mínus bylo, že jsme v čekárně byly 4 a všichni objednaní na jeden čas. Rozumím že někdo občas odřekne, tak že tam mají "záložního pacienta", ale už jsem zažil u jiných doktorů, kteří takto objednávají, že jsem čekal i 4 hodiny než jsem přišel na řadu, ačkoliv jsem byl objednaný. Tady se to naštěstí nestalo, asi proto že jsem šel na řadu první, protože jsem přišel jsem o 10 minut dříve než ostatní. Více

• Internista, Endokrinolog

„Velmi příjemná paní doktorka, ke které chodím 20 let. Odbornost, lidský přístup, otevřenost. Medikace nastavena po odstranění štítné žlázy hned napoprvé a skvěle. Paní doktorce vděčím za můj současný zdravotní skvěý stav. Vřele doporučuji. Více

• Internista, Hematolog

1 názor

„Pan doktor je opravdový specialista. Je příjemný, zkušený a hnedka identifikoval příčinu mé nemoci. Moc mu za to děkuji. Více

IV.interní hematologická klinika, Fakultní nemocnice Hradec Králové

• Internista, Diabetolog

„Jsem naprosto spokojen jak s paní lékařkou tak se zdravotní sestrou. Navštěvuji tuto ordinaci už několik let.

Poliklinika Rokycanova

• „Nemam co vytknout, ja se k ni vzdycky vracim proto, ze vi co dela. Nic nezanedba, dava si do souvislosti nekolik veci a dojde ji to, co jiny by prehledl nebo lecil paralenem. At si rika co chce kdo chce, ja od ni neodejdu. Více

Hlaváčova 822, Pardubice Mapa

MEDITR s.r.o. - Ambulantní NZZ pro vnitřní a dorostové lékařství - od 01.10.2017

• Internista, Pediatr, Fyziote… rapeut Více

„Pan doktor Popper je nenahraditelnou kapacitou v oboru. Oběma našim dětem neskutečně pomohl. I ve svém věku stále pracuje a je to obdivuhodné. Patří mu velké uznání a dík nejen od všech malých pacientů a jejich rodičů! Více

• Internista, Diabetolog

1 názor

„Velmi dobrá paní doktorka, jak po stránce svojí odbornosti (diabetologie, interna), tak i velice příjemným vystupováním a jednáním s pacienty. Mohu na 100% doporučit !!! Více

Palackého třída 191, Chrudim Mapa

Poliklinika Chrudim

• Internista, Kardiolog, Chiru… rg Více

„Maximální spokojenost, veliká ochota, velká porce empatie a v neposlední řadě vysoká důslednost vyšetření.

Masarykovo náměstí 55, Chrudim Mapa

Interní ambulance

• Internista, Plicní lékař

1 názor

„Skvělá jak paní doktorka, tak sestřička. Profesionální odborný přístup a velmi vstřícné jednání. Rozhodně doporučuji. L.Bukáček Více

Václavská 570, Chrudim Mapa

Chrudimská nemocnice, a.s. - Ambulance tuberkulózy a respiračních nemocí

• Internista, Gastroenterolog

1 názor

„K paní doktorce Paulů jsem se objednala na základě žádanky od praktického lékaře na gastroskopii. Sestřičky telefon zvedají okamžitě a jsou moc milé. Objednání bylo velice rychlé oproti ostatním gastroenerologickým ordinacím. Paní doktorka mi vše krásně vysvětlila před zákrokem a pak zákrok profesionálně a hlavně bezbolestně provedla. Hned po zákroku mi byly zděleny informace a po 10ti dnech jsem si zavolala na výsledky histologie. V čekárně jsem čekala jen pár minut (cca 10min). Ráda doporučuji paní doktorku všem ostatním. Více

Václavská 570, Chrudim Mapa

Chrudimská nemocnice, a.s. - Interní oddělení

• Internista, Kardiolog

„Jedná se o velmi dobrou a slušnou lékařku,která vyniká svou vysokou oborností.

• Internista, Praktický lékař

„já k němu chodím už od r.1980 a neměl jsem s nim žádnej problem a to že si rád polkne ha ha kdo z nás ne že jo.

Holice Mapa

• Kyjevská 44, Pardubice Mapa

Krajská nemocnice Pardubice, infekční oddělení

• Internista, Plicní lékař

„příjemné jednání poradí pomůže a hlavně pomůže hned nepřpadám se jako pokusný králík.DOPORUČUJI VŠEM

Palackého 191, Chrudim Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - TRN

• Internista, Praktický lékař

„Pohodový, klídek, než by něco zanedbal, raději vás pošle na odb. vyšetření.

V Hliníkách 1172, Chrudim Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• Internista, Praktický lékař

„paní doktorka Brožová a sestřička paní Pittnerova jsou obě profesionálky na svém místě. Paní doktorka každý můj problém vyřešila s přehledem. Sestřička je nejlepší jakou znám. je mi cti do této ordinace chodit. Dámy moc děkuji za vaší péči. Více

Masarykova 113, Sezemice Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• Internista, Gastroenterolog

„Děkuji panu doktorovi Cyranymu za příkladnou péči. Díky němu a sestřičce proběhl zákrok naprosto v klidu. Vše mi vysvětlil, zodpověděl všechny moje dotazy. Jsem moc ráda, že mám možnost být v jeho péči. Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „jsem velice spokojená s přístupem,jednánim paní doktorky i personálu,všichni jsou laskavé s profesionálním přístupem,což je nejlepší,co si pacient může přát. Více

J.Jabůrkové 227, 530 09 Pardubice - Trnová, Pardubice Mapa

Centrum pro terapii lymfedému, s.r.o.

• Internista, Hematolog

„Měla jsem tu čest poznat pana doktora Širokého na hematologické JIPce, je velice laskavý a je vidět, že s pacienty soucítí...pokaždé když mi přišel na večerní vizitu, chytil mě za ruku, nebo mě pohladil, povzbudil...to mi dost pomáhalo :) Šárka Bendová Více

• Internista, Praktický lékař

„Tato paní doktorka je opravdu svědomitá.Mám ty nejlepší pocity z návštěv u ní co jsem kdy měla.Je to moje nejlepší lékařka v mém životě.Vše mi vysvětlí opravdu pomůže kdykoliv tam jdu.Pomůže poradí a věnuje se člověku s maximální péčí.Jsem opravdu spokojená a to je to nejcenější co člověk potřebuje když má problémy se zdravím jako já. Více

Palackého třída 191, Chrudim Mapa

Poliklinika Chrudim