Doporučení internisté s Oborová zdravotní pojišťovna Přerov

• Ivan Krupa

Internista, Fyzioterapeut

„Fakt doporučuji. Pan doktor je sice hodně ostrý v proslovu, ale na rozdíl od ostatních dokázal o řešení problému nejen mluvit, ale hlavně pomoct. Nebral sice ohled na výsledky vyšetření jinde a měl svou pravdu, ale skousl jsem to a dělal, co po mě chtěl. A teď jsem mu vděčný. Při léčbě jinde jsem 3/4 roku podstupoval kortikoidové injekce (uleví, ale nevyřeší problém), podstupoval opakovaně elektroléčbu, ultrazvuk, masáže a nic. Nehorší byla rázová vlna, která mi po opakovaných aplikacích loket ještě zhoršila. U pana doktora jsem dostal opakovaně prášky na záněty, pak injekci SportVis (subjektivně jsem zlepšení nepociťoval, pan doktor ano) a výrazně se mi ulevilo po 2 aplikacích laseru. Od té doby jsem 3/4 roku bez problémů. Ruku sice zatím moc netýrám, občas cítím tupý tlak, ale výsledek je neporovnatelně lepší než předtím. Chtěl jsem napsat hodnocení až z odstupu a teď bych málem zapomněl. Ale pan doktor by si zapomenutí nezasloužil. Děkuji za pomoc, pane doktore Krupo. Masař Více

Krapkova 7, Olomouc Mapa

Odborný lékař rehabilitace

• Internista, Diabetolog

„Vyborny přistup k pacientúm, po odborne stránce vynikajíci.

Dlouhá 34, Olomouc Mapa

Odborný lékař interní a diabetologie

• Internista, Kardiolog

„Velmi příjemný lékař, ochotný a svědomitý. To se moc nevidí, aby si s vámi lékař povídal. Velmi bych ho doporučila.

U výstaviště 182/8, Přerov Mapa

Angiocorplus s.r.o.

• „Jsem u pana doktora Vyhnánka již přes deset let a nemůžu na něj dát dopustit. Profík a velice lidský člověk v jedné osobě. Hodně mi pomohl a pomáhá. Děkuji mu Viktor Vítek Více

Sušilovo náměstí 5, Olomouc Mapa

Vojenská nemocnice Olomouc

• Internista, Endokrinolog, Di… abetolog Více

„S paní doktorkou mám zkušenost teprve necelý rok a jsem překvapený jejím pozitivním přístupem a ochotou pomoci. S ohledem na svou váhu jsem předpokládal, že hned mezi dveřmi dostanu doporučení, že jsem tlustý, že musím zhubnout, jinak mi nemůže pomoct - zažil jsem už u jiných lékařů včetně jejich nevybíravého chování. Neříkám, že popsané v rámci vyšetření nepadlo, paní doktorka ale udělala pro mne jednu zatím nepoznanou věc - poradila mi, jak na to. Mohu po necelém roce říct, že úbytek váhy sice pomalu - nicméně přišel přišel, s tím i zlepšení kondice a sebevědomí. V současné době mám kalhoty o dvě čísla a košili o čtyři čísla menší. Mnohem více jsem začal přemýšlet nad sebou a svým zdravím. Pevně věřím, že můj kontakt s paní doktorkou do budoucna bude omezen již jen na pravidelné kontroly a předepsání receptů. Věřím, že s léčbou nasazenou mi téměř před rokem budu mít i nadále slušné výsledky, ze kterých krom mne bude mít radost i paní doktorka. Více

Sušilovo náměstí 5, Olomouc Mapa

Vojenská nemocnice Olomouc

„Praktická,ochotná,rozumí své práci

Masarykovo náměstí 12, Brodek u Přerova Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Výborná, pečlivá a lidská lékařka. Léčím se u ní dlouhodobě a rozhodně mohu doporučit (pokud budete mít to štěstí, že vás vezme). Více

náměstí Míru 3287/13, Kroměříž Mapa

Ordinace internisty a endokrinologa

• „Velice sikovny pan doktor! Pomohl mi s lecbou a hlavne poradil v prevenci. Byla jsem velmi spokojena s pristupem.

Tovární 41, Olomouc Mapa

Odborný lékař internista

• Internista, Praktický lékař

„Jsem pacientem pani doktorky po mnoho let, kompetentni, prijemna... Lituji, ze ordinuje pouze do unora 2012, pak budu muset prestoupit k jejimu nastupci... Více

Velké Novosady 8, Přerov Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Dobrý den, rovněž pana doktora doporučuji i paní sestřičku. Oba jsou vstřícní, profesionální, ochotní... Sestřička si pamatuje informace o pacientech, to svědčí o jejím vztahu a milém přístupu k pacientům. Více

Pavlákova 3943, Kroměříž Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Děkuji paní doktorce za pečlivé vyšetření a také za podrobné vysvětlení mého problému, velmi mi to pomohlo a také uklidnilo. Rovněž chci poděkovat sestřičce za velmi vstřícný přístup, není to běžné, děkuji. Více

Havlíčkova 814/67, Kroměříž Mapa

Interní a EKG ordinace

• Internista, Praktický lékař

„Pan Doktor je nejlepši jakeho sem poznal,vždy mi pomuže.

Jeremenkova 40, Olomouc Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Já osobně k paní doktorce nechodila jako pacient. Ale hodně jsem vyřizovala ohledně péče mého bratra. A mohu potvrudit, že je velmi ochotná, milá, vždy se snažila pomoci a také pomohla. Více

Nádražní 804, Hulín Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Na pana doktora nedám dopustit. Vždy mi pomohl, vyšel vstříc. Jeho "nová" sestra (schválně slovo nová mám v uvozovkách, protože už je tam taky nějaký čas) je skvělá osoba. Vždy mi zpříjemní čekání, než mohu do ordinace. Zasmějeme se spolu. Pro mě je to pan Doktor s velkým D. Přeji pěkný den, Iveta J. Více

F. Stupky 10, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pan doktor mi velmi pomohl skvělým úsudkem. Díky jeho erudici dokázal u mě správně odhadnout nežádoucí vedlejší účinky mnou užívaných medikamentů , čimž mně výrazně zlepšil kvalitu života. Ostatní odborní lékaři nedokázali odhadnout onu spojitost mezi mými zdravotními problémy a nevhodnýmí léky. Více

Sušilova 478/24, Holešov Mapa

Ordinace intenisty

• „profi super přístup, jednání všech OK

Velké Novosady 648/8, Přerov Mapa

Železniční poliklinika Přerov

• „Jsem velmi spokojen, vše je nej ......

Wellnerova 3, Olomouc Mapa

Odborný lékař internista, diabetologie

• Internista, Praktický lékař

„Lékaře pana Slavomíra Bednáře znám od počátku 80. let, opatroval i mého syna Kamila Hornyše ml. Dávám to nejlepší hodnocení z možných, vstřícný, komunikativní, nepoznal jsem lepšího. Děkuji! Hornyš Kamil st. Více

Holešov Mapa

• „Pan doktor Kobza je pro mne nejlepším lékařem, se kterým jsem se v životě setkal. Mimořádně pozorný k mým problémům a maximálně se věnuje velmi důkladnému vyšetření a zjištění mých zdravotních problémů. Takovýchto lékařů by bylo třeba mnohem více, kteří by úspěšně pomáhali naší léčbě, a předešlo by se následkům nevhodné péče a tím by se ušetřilo i na pozdějších nákladech za dodatečnou léčbu. Mnohokrát děkuji za jeho péči, a pana doktora doporučuji i ostatním. Více

6. května 1160, Kojetín Mapa

Odborný lékař internista, diabetologie

• Internista, Kardiolog

„...jeho odchod do důchodu mne zaskočil stejně nečekaně jako můj srdeční problém...díky jeho péči a přístupu však dostal můj "nový život" úplně jiný rozměr...jako specialista a odborník patří, dle mého názoru, do skupiny "nenahraditelných" ... pane doktore, co nejupřímněji Vám za Vaši péči děkuji ! Více

Velké Novosady 8, Přerov Mapa

Odborný lékař kardiologie