Zobrazit lékaře

nám. Přerovského povstání 1

750 01 , Přerov , olomoucký

• Eva Koudelková

Fyzioterapeut, Internista,

• Velmi kvalitní léčba, paní doktorka vždy pomůže, vždy mi pomohla s daným problémem, pokud je problém chronického rázu, pomůže od bolestí. Velké díky i fyzioterapeutkám, jsou skvělé s úžasným přístupem k pacientovi.

• Velmi kvalitní léčba. Široko daleko není lepší rehabilitace.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Juraj Rektor

Psycholog, MUDr.

• K panu primáři chodím již mnoho let a jsem nanejvýš spokojená. Je ochotný, starostlivý a skvělý odborník. Je asi pravda, že nové pacienty bere zřídka. Řídí velké centrum, které má několik ordinací, mnoho lékařů, psychologů a sestřiček. Divím se, že byl vůči někomu neochotný při objednávání, protože, pokud vím, sám nikoho neobjednává, dělají to v centru sestřičky a ty jsou vždy velmi milé a ochotné. Jo a primář Rektor není psycholog ale psychiatr.

• Lubomír Skopal

Internista, Onkolog,

• je to pro mne nej nejlepší lékař je to i velmi dobrý člověk jsem velmi vděčná za to jak mi pomohl vyrovnat se s nemocí

• Dobrý diagnostik, pěkný přístup k lidem.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Stanislav Bártek

Neurolog,

• Š

Přišla jsem s nehybným krkem,kdy mi velká bolest šla do ramene,já sama jsem mu říkala,že si myslím,že mám v těle zánět. Tak to jsem si asi dovolila moc-odcekl na to:já myslím vím nejlíp,co vám je....a dal mi jen nějaké prášky..asi za týden jsem měla zalité oko krví,kdy jsem šla za oční Dr.Zemanovou,ani ta nic nepoznala-prý alergie...naštěstí jsem zašla za Dr.Nohejlovou (též oční lékařka),která okamžitě poznala,že se jedná o revma a okamžitě mě poslala za Dr.Václavíkovou,která mě hned bez čekání začala léčit Sulfasalazinem ,hned odběry krve a skvělá péče. Dr.Bártek mě svým přístupem naprosto zklamal a jeho péče už nikdy více!!!!!

• L

U tohoto pana doktora jsem se setkala s vyšetřením tzv. od dveří, zvlášť loni mě doslova šokoval, kdy jsem byla k němu poslána od OL se zdravotním stavem, kdy jsem byla ráda, že mě přítel doma doslova vytáhl z postele, protože jsem se nemohla postavit na vlastní nohy. Pan doktor se mě zeptal co mi je, ať se předkloním a to bylo vše.. Dorazil mě dotazem, zda brečím, že mě chce poslat do nemocnice hospitalizovat? Zřejmě nikdy neměl takové bolesti aby věděl, že můj pláč byl kvůli bolesti a ne kvůli jeho rozhodnutí mě poslat do nemocnice!!! Všechny problémy u mě osobně řešil práškama, které nikdy neměly delší účinky.. Jsem ráda, že jsem našla vlastní vůlí skvělého neurologa v Olomouci, který je v tomto oboru opravdu kapacita, sice mě to stojí nějaké dojíždění, ale za ten klid a vyšetření to stojí!!!!

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Libor Kovařík

Urolog, MUDr.

• H

Příjemný, vstřícný, profesionální přístup a jednání na velmi vysoké úrovni. Kdyby bylo více takových odborníků!

• Pečlivý, vstřícný, empatický lékař a také jeho sestřička.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Hana Svobodová

Internista, Neurolog, MUDr.

• D

Je milá,dovede jednat s lidmi a hlavně je mistr ve svém oboru.
      Kéž by bylo v našem zdravotnictví víc takových lékařů.

• H

Paní doktorka je velice vstřícná .

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Pavla Skálová

Gastroenterolog, MUDr.

• V

Dávám dobrý z toho důvodu, že když jsem chtěla injekci na uklidnění, paní doktorka mi řekla, že se dává spíše malým dětem, že zákrok trvá asi 4 minuty a že to určitě zvládnu. A nedostala jsem ani sprej do krku .. tak to nechápu, alespoň ten sprej se přeci dává! Jinak přístup byl milý, všechny mé dotazy mi paní doktorka zodpověděla, i několikrát po sobě, protože jsem byla ještě dost rozrušená.Jsem velký strašpytel :-) Sestřička hodně příjemná, pořád mě chválila a říkala, že už to bude, ať se nebojím plivat sliny do mističky, kterou mi dali pod ústa.Jestli můžu poradit, hodně uvolněně a zhluboka dýchat, hlavně se nesnažit polykat sliny! Pak se nebudete ani tolik dávit :-) pro mě hodně nepříjemný zážitek, ale přežila jsem to a hlavně už vím, co mě ty dva dlouhé roky trápí. Držím pěsti!!!

• K

U mě velká nespokojenost a ne moc profesionální přístu.Byla jsem u paní doktorky s dcerou/17/ na gastru.Po polknutí hadičky se dcera nadavovala když měla hadičku asi v půlce.Lékařka jí vytáhla doslava sní mrštila do lavorku a odešla.Ani slovo nic nechala dceru ležet na lahátku a odešla.Až hodná sestřička našla pár slov útěchy.Při objednání jsem se informovala,že může dostat injekci,ale ani ta jí nebyla nabídnuta.Takový přístup se mi opravdu nelíbí a příště raději vyhledám jiného lékaře.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Libuše Veverková

Neurolog,

• R

V praci jsem si hnula krcni pateri a nemohl jsem se narovnat.bolest byla strasna nemohla jsem sedet lezet nic.sla jsem k p.doktorce jako akutni pripad,sestra mi oznamila ze me vezme za mesic a ze to mam zvladnout s ibalginem.jeste ten den jsem jela do nemocnice na neurologii a doktorka me vzala prednostne,hned jsem sla na obstriky,kapacku rentgeny.diagnoza akutni zakriveni patere a 14 dni limec,kapacky,leky atd.doktorka Veverkova je ostuda lekaru!!!!

• J

Léta jsem k ní chodila mimo jiné pro šílené migrény. Jednou mi dala test zda jde skutečně o migrénu-na otázku zda bych při záchvatu až skočila okna a mé odpovědi že ne - řekla že to není pravá migréna. Jednou jsem jen potřebovala recept bez objednání a sestra mi po 3/4 hod od prvního nahlášení řekla že musejí brát přednostně vlastní pacienty...Tak nevím čí jsem pacient byla. Přešla jsem jinam - bohužel paní dr.získala primariát mimo Přerov a od té doby se to v její bývalé ordinaci střídá.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Luboš Tempír

Gynekolog,

• V
      Umístění: Poliklinika MENS – Polyfunkční důmSlužby: Jiný

Nekolik let jsem zde chodila,- vse ok. Ale ted na to pan “doktor” kasle. Na poslednich dvou kontrolach se na miminko ani nepodival. Nyni jsem tehotna 28tt se zanedbanym pristupem, nevsimnuti si zanetu na cipku, ktere zpusobovalo tvrdnuti bricha po 15 minutach , mudr nijak nereagoval. Jen: jezte magnezium, ktere mi teda uz predepsal na posledni navsteve. Se slovy: cipek je pootevreny ale na porod to nevypada. Asi to zpusobuje ten hlen co odchazi. Zadne stery nedelal, nic. Se slovy prijdte za 14 dnu uvidime. O neschopenku jsem si musela rict, nenaordinoval ani zadny klid na luzku. Nic. Odjela jsem domu, lezet. Bricho stale tvrdlo - magnezium nezabiralo. Vydrzela jsem do rana kde jsem si pro jistotu zavolala do nemocnice zda se na me muze nekde podivat. A uz to jelo: RZ do Zlína, napichany vsechny mozne kapacky na zastaveni porodu, kortikoidy na dovyvin plic miminka, atb na zanet na cipku. Slo doslova o cas.... nyni stale lezim v nemocnici, vyhrano jeste neni...

• D
      Umístění: Poliklinika MENS – Polyfunkční dům

Jednim slovem spickovy gynekolog.zodpovedny,mily,ochotny,a zaroven dodava psychickou podporu kdyz se vyskytne problem.sestricky jsou taky bezva.zde je clovek v naprosto dobrych rukou.

Podívejte se na všechny názory (48) na lékaře

• Michal Chromec

Praktický Lékař, MUDr.

• J
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Rozhodně nedoporučuji a hledám jiného praktického lékaře. Přes více než dva roky v jeho evidenci, sestra není schopná si vyžádat mojí kartu od předešlého lékaře, ačkoliv jí to ukládá zákon! Pan MUDr. mě při vstupní prohlídce neprohlídl, na otázku kdy se mám objednat na preventivní prohlídku mi řekl, že nemám nárok až kolem 50 let věku. A pokud mě něco bude bolet, tak se mám stavit. A při prevenci mi max. změří tlak, který mě za celou dobu evidence ani jednou nezměřil. Dále neuznává rehabilitace, považuje je za zbytečné. Ani na doporučení z chirurgie nereaguje, prý si mám vše rozhýbat sama.

• L

Nejlepší lékař, kterého musím velmi doporučit. Velmi pozorný k pacientům a nezažila jsem, že by byl nepříjemně naladěn. Diagnozu mi vždy perfektně stanovil a velice pomohl. Děsím se doby, kdy přestane ordinovat. Ani si nechci představit přechod jinam.
      Leontynka

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře