Zobrazit lékaře

nám. Přerovského povstání 1

750 01, Přerov, olomoucký

• Eva Koudelková

Fyzioterapeut, Internista,

• Velmi kvalitní léčba, paní doktorka vždy pomůže, vždy mi pomohla s daným problémem, pokud je problém chronického rázu, pomůže od bolestí. Velké díky i fyzioterapeutkám, jsou skvělé s úžasným přístupem k pacientovi.

• Velmi kvalitní léčba. Široko daleko není lepší rehabilitace.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Juraj Rektor

Psycholog, MUDr.

• K panu primáři chodím již mnoho let a jsem nanejvýš spokojená. Je ochotný, starostlivý a skvělý odborník. Je asi pravda, že nové pacienty bere zřídka. Řídí velké centrum, které má několik ordinací, mnoho lékařů, psychologů a sestřiček. Divím se, že byl vůči někomu neochotný při objednávání, protože, pokud vím, sám nikoho neobjednává, dělají to v centru sestřičky a ty jsou vždy velmi milé a ochotné. Jo a primář Rektor není psycholog ale psychiatr.

• Lubomír Skopal

Internista, Onkolog,

• je to pro mne nej nejlepší lékař je to i velmi dobrý člověk jsem velmi vděčná za to jak mi pomohl vyrovnat se s nemocí

• Dobrý diagnostik, pěkný přístup k lidem.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Vladimír Eitler

Ortoped, MUDr.

• Velmi krátké objednací doby!

• Pracuje rychle a precizně,fungují objednací doby,byla jsem spokojena.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Stanislav Bártek

Neurolog,

• Š

Přišla jsem s nehybným krkem,kdy mi velká bolest šla do ramene,já sama jsem mu říkala,že si myslím,že mám v těle zánět. Tak to jsem si asi dovolila moc-odcekl na to:já myslím vím nejlíp,co vám je....a dal mi jen nějaké prášky..asi za týden jsem měla zalité oko krví,kdy jsem šla za oční Dr.Zemanovou,ani ta nic nepoznala-prý alergie...naštěstí jsem zašla za Dr.Nohejlovou (též oční lékařka),která okamžitě poznala,že se jedná o revma a okamžitě mě poslala za Dr.Václavíkovou,která mě hned bez čekání začala léčit Sulfasalazinem ,hned odběry krve a skvělá péče. Dr.Bártek mě svým přístupem naprosto zklamal a jeho péče už nikdy více!!!!!

• L

U tohoto pana doktora jsem se setkala s vyšetřením tzv. od dveří, zvlášť loni mě doslova šokoval, kdy jsem byla k němu poslána od OL se zdravotním stavem, kdy jsem byla ráda, že mě přítel doma doslova vytáhl z postele, protože jsem se nemohla postavit na vlastní nohy. Pan doktor se mě zeptal co mi je, ať se předkloním a to bylo vše.. Dorazil mě dotazem, zda brečím, že mě chce poslat do nemocnice hospitalizovat? Zřejmě nikdy neměl takové bolesti aby věděl, že můj pláč byl kvůli bolesti a ne kvůli jeho rozhodnutí mě poslat do nemocnice!!! Všechny problémy u mě osobně řešil práškama, které nikdy neměly delší účinky.. Jsem ráda, že jsem našla vlastní vůlí skvělého neurologa v Olomouci, který je v tomto oboru opravdu kapacita, sice mě to stojí nějaké dojíždění, ale za ten klid a vyšetření to stojí!!!!

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Libor Kovařík

Urolog, MUDr.

• H

Příjemný, vstřícný, profesionální přístup a jednání na velmi vysoké úrovni. Kdyby bylo více takových odborníků!

• Pečlivý, vstřícný, empatický lékař a také jeho sestřička.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Hana Svobodová

Internista, Neurolog, MUDr.

• D

Je milá,dovede jednat s lidmi a hlavně je mistr ve svém oboru.
      Kéž by bylo v našem zdravotnictví víc takových lékařů.

• H

Paní doktorka je velice vstřícná .

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Pavla Skálová

Gastroenterolog, MUDr.

• V

Dávám dobrý z toho důvodu, že když jsem chtěla injekci na uklidnění, paní doktorka mi řekla, že se dává spíše malým dětem, že zákrok trvá asi 4 minuty a že to určitě zvládnu. A nedostala jsem ani sprej do krku .. tak to nechápu, alespoň ten sprej se přeci dává! Jinak přístup byl milý, všechny mé dotazy mi paní doktorka zodpověděla, i několikrát po sobě, protože jsem byla ještě dost rozrušená.Jsem velký strašpytel :-) Sestřička hodně příjemná, pořád mě chválila a říkala, že už to bude, ať se nebojím plivat sliny do mističky, kterou mi dali pod ústa.Jestli můžu poradit, hodně uvolněně a zhluboka dýchat, hlavně se nesnažit polykat sliny! Pak se nebudete ani tolik dávit :-) pro mě hodně nepříjemný zážitek, ale přežila jsem to a hlavně už vím, co mě ty dva dlouhé roky trápí. Držím pěsti!!!

• K

U mě velká nespokojenost a ne moc profesionální přístu.Byla jsem u paní doktorky s dcerou/17/ na gastru.Po polknutí hadičky se dcera nadavovala když měla hadičku asi v půlce.Lékařka jí vytáhla doslava sní mrštila do lavorku a odešla.Ani slovo nic nechala dceru ležet na lahátku a odešla.Až hodná sestřička našla pár slov útěchy.Při objednání jsem se informovala,že může dostat injekci,ale ani ta jí nebyla nabídnuta.Takový přístup se mi opravdu nelíbí a příště raději vyhledám jiného lékaře.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Michal Chromec

Praktický Lékař, MUDr.

• L

Nejlepší lékař, kterého musím velmi doporučit. Velmi pozorný k pacientům a nezažila jsem, že by byl nepříjemně naladěn. Diagnozu mi vždy perfektně stanovil a velice pomohl. Děsím se doby, kdy přestane ordinovat. Ani si nechci představit přechod jinam.
      Leontynka

• Pozorný a zkušený lékař.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Libuše Veverková

Neurolog,

• R

V praci jsem si hnula krcni pateri a nemohl jsem se narovnat.bolest byla strasna nemohla jsem sedet lezet nic.sla jsem k p.doktorce jako akutni pripad,sestra mi oznamila ze me vezme za mesic a ze to mam zvladnout s ibalginem.jeste ten den jsem jela do nemocnice na neurologii a doktorka me vzala prednostne,hned jsem sla na obstriky,kapacku rentgeny.diagnoza akutni zakriveni patere a 14 dni limec,kapacky,leky atd.doktorka Veverkova je ostuda lekaru!!!!

• J

Léta jsem k ní chodila mimo jiné pro šílené migrény. Jednou mi dala test zda jde skutečně o migrénu-na otázku zda bych při záchvatu až skočila okna a mé odpovědi že ne - řekla že to není pravá migréna. Jednou jsem jen potřebovala recept bez objednání a sestra mi po 3/4 hod od prvního nahlášení řekla že musejí brát přednostně vlastní pacienty...Tak nevím čí jsem pacient byla. Přešla jsem jinam - bohužel paní dr.získala primariát mimo Přerov a od té doby se to v její bývalé ordinaci střídá.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře