Doporučení internisté s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Přerov

• Internista, Diabetolog

„Vyborny přistup k pacientúm, po odborne stránce vynikajíci.

Dlouhá 34, Olomouc Mapa

Odborný lékař interní a diabetologie

• „Jsem u pana doktora Vyhnánka již přes deset let a nemůžu na něj dát dopustit. Profík a velice lidský člověk v jedné osobě. Hodně mi pomohl a pomáhá. Děkuji mu Viktor Vítek Více

Sušilovo náměstí 5, Olomouc Mapa

Vojenská nemocnice Olomouc

• Internista, Endokrinolog, Di… abetolog Více

„S paní doktorkou mám zkušenost teprve necelý rok a jsem překvapený jejím pozitivním přístupem a ochotou pomoci. S ohledem na svou váhu jsem předpokládal, že hned mezi dveřmi dostanu doporučení, že jsem tlustý, že musím zhubnout, jinak mi nemůže pomoct - zažil jsem už u jiných lékařů včetně jejich nevybíravého chování. Neříkám, že popsané v rámci vyšetření nepadlo, paní doktorka ale udělala pro mne jednu zatím nepoznanou věc - poradila mi, jak na to. Mohu po necelém roce říct, že úbytek váhy sice pomalu - nicméně přišel přišel, s tím i zlepšení kondice a sebevědomí. V současné době mám kalhoty o dvě čísla a košili o čtyři čísla menší. Mnohem více jsem začal přemýšlet nad sebou a svým zdravím. Pevně věřím, že můj kontakt s paní doktorkou do budoucna bude omezen již jen na pravidelné kontroly a předepsání receptů. Věřím, že s léčbou nasazenou mi téměř před rokem budu mít i nadále slušné výsledky, ze kterých krom mne bude mít radost i paní doktorka. Více

Sušilovo náměstí 5, Olomouc Mapa

Vojenská nemocnice Olomouc

• Internista, Praktický lékař

„velice dobrá a zkušená lékařka.Jen škoda že už odchází do důchodu.Jen samé kladné zkušenosti.

Dlouhá 34, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Výborná, pečlivá a lidská lékařka. Léčím se u ní dlouhodobě a rozhodně mohu doporučit (pokud budete mít to štěstí, že vás vezme). Více

náměstí Míru 3287/13, Kroměříž Mapa

Ordinace internisty a endokrinologa

• „Velice sikovny pan doktor! Pomohl mi s lecbou a hlavne poradil v prevenci. Byla jsem velmi spokojena s pristupem.

Tovární 41, Olomouc Mapa

Odborný lékař internista

• Internista, Neurolog

„Je milá,dovede jednat s lidmi a hlavně je mistr ve svém oboru. Kéž by bylo v našem zdravotnictví víc takových lékařů. Více

nám. Přerovského povstání 1, Přerov Mapa

Poliklinika MENS – Polyfunkční dům

• Internista, Praktický lékař

„Dobrý den, rovněž pana doktora doporučuji i paní sestřičku. Oba jsou vstřícní, profesionální, ochotní... Sestřička si pamatuje informace o pacientech, to svědčí o jejím vztahu a milém přístupu k pacientům. Více

Pavlákova 3943, Kroměříž Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Na pana doktora nedám dopustit. Vždy mi pomohl, vyšel vstříc. Jeho "nová" sestra (schválně slovo nová mám v uvozovkách, protože už je tam taky nějaký čas) je skvělá osoba. Vždy mi zpříjemní čekání, než mohu do ordinace. Zasmějeme se spolu. Pro mě je to pan Doktor s velkým D. Přeji pěkný den, Iveta J. Více

F. Stupky 10, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pan doktor mi velmi pomohl skvělým úsudkem. Díky jeho erudici dokázal u mě správně odhadnout nežádoucí vedlejší účinky mnou užívaných medikamentů , čimž mně výrazně zlepšil kvalitu života. Ostatní odborní lékaři nedokázali odhadnout onu spojitost mezi mými zdravotními problémy a nevhodnýmí léky. Více

Sušilova 478/24, Holešov Mapa

Ordinace intenisty

• Internista, Praktický lékař

„Lékaře pana Slavomíra Bednáře znám od počátku 80. let, opatroval i mého syna Kamila Hornyše ml. Dávám to nejlepší hodnocení z možných, vstřícný, komunikativní, nepoznal jsem lepšího. Děkuji! Hornyš Kamil st. Více

Holešov Mapa

• Internista, Endokrinolog, Di… abetolog Více

„Paní doktorka je skvělá jak po odborné stránce, tak i po lidské. Rovněž sestřička je velmi příjemná a ochotná! Rád navštěvuji ordinaci, neboť objednávka na čas je vždy dodržena a komunikace s oběma je velmi srdečná! Zavadil Rudolf, Hulín Více

Jiráskova 38, Kroměříž Mapa

• „Skvělá lékařka, lidská, rozumná. Odbornice na svém místě. Je vstřícná a milá, vždy dobře poradí a pomůže.

nám. Národních hrdinů 2, Olomouc Mapa

Poliklinika SPEA

• „Chodila jsem k paní doktorce v těhotenství a neměla jsem s ní žádný problém. Byla vždy milá a příjemná. Chodí k ní i moje maminka a má s ní tu samou zkušenost jako já. Nemůžeme si stěžovat. Více

Komenského 724/13, Přerov Mapa

Odborný lékař internista

• „Skvělý diagnostik. Výborný lékař. Nic nenechá náhodě. Raději člověka pošle na víc vyšetření, než by člověk i sám chtěl. Snaží se pacienty co nejlépe vyšetřit a dotáhnout do "zdravého" konce. Více

Svatopluka Čecha 2698/8, Kroměříž Mapa

Samostatná ordinace lékaře specialisty

• „Léčím se u paní primářky již několik let s astmatem a jsem s jejím přístupem k pacientům naprosto spokojen. Její správná diagnóza plicní embolie, poté, co mě obvoďačka léčila na bolesti zad, mi zachránila zdraví a dost možná i život. Více

Havlíčkova 660/73, Kroměříž Mapa

Kroměřížská nemocnice a.s. - Oddělení Pneumologicko-alergologické

Palackého 972/23, Holešov Mapa

Samostatná plicní ordinace

• Internista, Diabetolog

„Paní doktorka po všech stránkách velice pečlivá. Navštěvuji ji již sedum let na doporučení mého praktického lékaře a velmi mi v mé nemoci pomáhá. Zejména svým uklidňujícím přístupem. Je ochotna pomoci při mých komplikacích i ve svém volnu na soukromém čísle. S takovouto ochotou a péčí jsem se před tím nikdy nesetkala. Přeji i ostatním pacientům takový přístup jejich lékařů. Mohu ji jen doporučit. Více

Palackého 13, Olomouc Mapa

Odborný lékař diabetologie

• Internista, Praktický lékař

„Na paní doktorku jsem narazila,když jsem hledala homeopata a stala se i mou praktickou lékařkou, za kterou jsem byla ochotna dojíždět i z Olomouce a přesto, že jsem se přestěhovala ještě o 35 km dál,nechce se mi ji vzdát. Je to lékařka s velkým srdcem, nepoznamenaná tlakem farmaceutických firem a léčí člověka jako celek, celostní medicína jí není cizí.Několikrát mě zachránila pře užíváním antibiotik,tím, že mi nabídla alternativní léčbu pomocí homeopatik a jiných přírodních věcí.Na "obyčejné" neduhy,jako jsou rýma,bolest v krku,zahleněnost dýchacích cest nevyfasuju hned recept plný zázračných chemických preparátů ale dokonce jsem už odcházela pouze s doporučeníma jako:"pijte čaj","jezte přírodná céčko" apod Klasická léčba je mi samozřejmě nabidnuta taky,ovšem s komentářem,že není potřeba!! To dnes udělá málokterý lékař Je mi moc líto,že nemám paní doktorku blíže,ovšem,když jí zavolám,je ochotná mi vždy poradit i po telefonu.Vzávěru musím pochválit i velice milou a hodnou sestřičku. Více

č.d. 79, Grygov Mapa

• Internista, Praktický lékař

„běžný standard, vstřícná zejména k důchodcům a starším osobám.

č.d. 2, Kokory Mapa