Doporučení internisté s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Havířov

• Internista, Rehabilitační lé… kař, Fyzioterapeut Více

„Moderní rehabilitační centrum,perfektní paní doktorka,nejlepší rehabilitační pracovníci,kteří vědí jak pomoct a dělají pro to vše,řekl bych až nadstandartně. Naprostá spokojenost se vším a hlavně pomohli po úraze a následných operacích. Více

Vráclavská 1601, Šenov u Ostravy, Šenov Mapa

MUDr. Kateřina Šochová, Rehabilitační Centrum Šenov /zdravotní středisko-nová oranžová část/

• Internista, Gastroenterolog

„Dobrý den, dnes jsem absolvovala kolonoskopii u pana doktora Buzgy, musím hodnotit vše na jedničku, přístup sestricek a příjemný pan doktor. Tohoto vyšetření jsem se velice bála, ale úplně zbytečně. Všem tuto ordinaci doporučuji Více

Karvinská 5/1518, Havířov Mapa

Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní

28.října 100, Ostrava Mapa

Gastro-Med spol.s.r.o

Panelová 15/6116, Ostrava Mapa

Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie

• „Hodný, vstřícný a hlavně důsledný doktor. Všechno vždy vysvětlil a poradil, není arogantní ani protivný, za mě mohu jen a jen doporučit . Více

Chittussiho 1001/9, Slezská Ostrava Mapa

Interní a cévní ambulance MaderMED s.r.o.

• Internista, Diabetolog

„Dobrý den,k paní MUDr.Šeptákové jsem začal chodit od jara letošního roku k vůli zýšenému cukru.Vstupní prohlídka proběhla dne 21.4.2016.Tak důkladnou vstupní prohlidku jsem ještě ve svých 72 letech nezažil.Lékařská zpráva je napsána na celou jednu stránku formátu A 4.Celková prohlídka trvala víc jak půl hodiny.Proto se opravdu nedivím,že čekací doba u této lékařky je delší než u ostatních lékařů.Tak výbornou lékařku s opravdu profesionálním přistupem k pacientům se tak měkde nevidí. To se dá říci o sestřiče,která svou práci zvládá perfektně.Za což oběma patří dík. Více

• Internista, Gastroenterolog

„Dovoluji si napsat,že pan Mudr.Spilka je asi jediný pan doktor,který ví,proč tuto profesi provozuji , co pojem doktor je a jak si člověk pod tímto slovem představuje jeho význam.Jeho přístup k pacientům ,péče,rady atd.,to je prostě k nezaplacení,vzácný inteligentní člověk,který bere svou práci,jako poslání. Je to nejenom můj názor,ale i většinu pacientů z čekárny,snad všichni známí i rodinní příslušníci již vyhledali jeho pomoc-radu. Poděkování patří i sestřičce ,Silvie je velmi příjemná,usměvavá a vždy pomůže.Takže ještě jednou děkujeme, Dalibor Glinz Více

Dlouhá 83, Havířov Mapa

MUDr. Jiří Spilka, Interní a gastroenterologická ambulance

• Internista, Praktický lékař

„Jsem velice spokojená s panem doktorem. Nemám vůči němu žádný problém. Kdykoliv jsem měla problém pomohl. Podotýkám nejsem častý pacient. Chodím , opravdu když mám problém. Když mu zavolám tak je ochotný. Jsem s ním velice spokojená. Více tolik lékařů a je na světě hned líp, protože víte , že máte lékaře na pravém místě. Sestra taky za 1. Ochotná a také na pravém místě. Více

• Internista, Endokrinolog

„Tak já zírám co tady všechno čtu,zrovna dneska jsem byla na odběrech,a nechápu o které sestře je tady řeč,dneska a pokaždé jak tam příjdu je tam jedna a ta samá,a odběr mi udělala na výbornou,jehel se bojím,ale dneska to vůbec nebolelo,příští týden jdu na kontrolu tak jsem zvědavá jestli se pan doktor za ten půl rok změnil nebo néé,já jsem zatím spokojená: Více

Mlýnská 3, Ostrava Mapa

Masarykovo nám. 20, Ostrava Mapa

Odborný lékař endokrinologie

• Internista, Gastroenterolog

„Byla jsem úplně nadšená z přístupu pana doktora. Je to nejen špičkový odborník,ale hlavně člověk!!! Můj problém jej zajímal, pečlivě mě vyslechl a i nepříjemné vyšetření FGS bylo snesitelné. Vše mi během něj popisoval a dokonce i chválil za spolupráci. Mohu jen doporučit.Moc děkuji za lidskost. Více

Zalužanského 1192/15, Ostrava Mapa

Vítkovická nemocnice

Stará cesta 83, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař gastroenterologie

• Internista, Praktický lékař

„Rád bych napsal pár slov na pana Doktora Kukucze a jeho tým.Jako prakticky lékař mě nějakou dobu doprovázel při mých těžkostech a vždy mi pomohl jak nejlépe bylo možné. Jeho jednání bylo na jakýkoliv můj požadavek vždy profesionální, snažil se najít vždy nejlépe možné řešení mého problémů a požadavku.. Jeho tým sestřiček velmi milý a ochotny. V podstatě nic není problém pokud se člověk chová slušně a normálně požádá a řekne co potřebuje. Ordinace je velmi moderně upravena,systém k registrovaní požadavků v moderní podobě pomocí dotykového displeje a hlavního menu s nejběžnějšími požadavky. Samozřejmě se najde spousta kritiku ale já jsme byl velmi spokojen. Přeji panu Doktorovi a celému týmu sestřiček mnoho trpělivosti a výdrže,již tak těžké době s nedostatečným množstvím lékařů a co budeme 19. Děkuji Stas Více

Tyršova 2346, Karviná Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Internista, Alergolog

„Paní doktorka je skvělá jak po profesní stránce, tak po lidské. Zaslouží si pochvalu ...a mnohem víc. Pomohla mi dostat se z velkých problémů, které mi způsobila alergie. Její sestřička je také velice milá a vstřícná. Je mi smutno, když se dočítáme, jak jsou někteří lidé schopni kritizovat člověka, který si to nezaslouží. Děkuji moc za péči! Více

Dělnická 24a/1485, Havířov Mapa

Odborný lékař alergologie a imunologie

„dlouholetá praxe, profesionální přístup

Mírová 1537, Rychvald Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Igor Nykl

Internista, Kardiolog

„Pan doktor je člověk na profesionální úrovni , ochotný , milý , jsem rád že k němu můžu docházet.Vždy usměvavý,odcházím od něho s uklidněním o svém zdravotním stavu. Vřele všem doporučuji. Pane doktore moc Vám za všechno děkuji a přeji Vám pevné zdraví a´t můžete dále léčit své vděčné pacienty. Dík Antonín Polák,Dobrá Více

Na Poříčí 1190, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař kardiologie

Konská 453, Třinec Mapa

Nemocnice Podlesí a.s., neurologie, fyzioterapie

• Internista, Plicní lékař

„Velmi vstřícný a odborně erudovaný lékař, optimistický i v této obtížné době. Dokáže vše podrobně vysvětlit a také povzbudit. Více

Nemocniční 898/20, Ostrava Mapa

Městská nemocnice Ostrava

• „Skvělý, profesionální přístup, ochotný vždy a za každé situace pomoci.Lidský a laskavý člověk po všech stránkách, pacient pro něj není pouze čárka pro pojišťovnu, opravdu člověk s velkým a otevřeným srdcem, takových by mělo být více. Kopecká Více

Plzeňská 6, Ostrava Mapa

Odborný lékař interní a kardiologie

• „Také smekám před tímto úžasným lékařem a odborníkem, který mi doslova zachránil život. Je to skvělý člověk. Takže jen děkuji a děkuji, že jsem ho mohl poznat. Více