Doporučení psychologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Havířov

• Psycholog, Psychoterapeut

„K paní doktorce docházím už delší dobu. Terapie mi pomáhají a i paní doktorka mi vyhovuje. V terapii samozřejmě člověk slyší věci, které si těžko připouští, ale je na něm samotném, jak se s tím popere a vyrovná. Více

Dlouhá tř. 79/1101, Havířov Mapa

Psychologicko-terapeutická ambulance s.r.o.

• „V těch nejtěžších životních chvílích jsem navštívil více psychologů, ale až paní Tumlířová mi dovedla pomoci. Moc jí za to děkuji. Je to opravdu člověk na svém místě. Při každém sezení jsem se cítil velmi příjemně a vždy jsem odcházel nabitý novou energií a s jasným náhledem na věc. Určitě doporučuji... Více

Tyršova 11, Ostrava Mapa

Psycholog Moravsko-slezského kraje Mrg. et Mgr. Anna Tumlířová

• „Paní doktorce velmi děkuji za pomoc, dobré rady a opravdový zájem o mé záležitosti, které jinde vypadají jako "blbosti". S pozdravem Vaše "ScreamoDarkTripHopGRRL" :-D Více

Místní 9, Havířov Mapa

Zařízení klinické psychologie

• „Měla jsem velké štěstí, když jsem na poprvé narazila na tak skvělého psychologa. Paní doktorka je přesně můj šálek kávy, velice mi pomohla a otevřela mi oči v různých směrech mého života. Hlavní je, jestli je člověk připravený na to, slyšet i negativní stránky věci, bez kterých se v terapii nehne. Opravdu sympatická a pozitivní ženská, která mi dokonce dala i krásný dáreček na rozloučenou. Asi více slovy nedokážu vyjádřit, jak moc jsem takovou ženu potřebovala v životě. Děkuji, děkuji, děkuji! Více

Bieblova 410/2, Ostrava Mapa

Zařízení klinické psychologie

• „První psychoterapeut, který mi opravdu pomáhá! Jsem maximálně spokojená s jeho péčí. Zdravotní stav se mi hodně zlepšil, cítím se mnohem lépe celkově. Pan Václavík se velmi zajímá o pacienta, soustředí se na svou práci, je klidný a takový spořádaný. Prostě celkově mi vyhovuje a nedám na něj dopustit. Věnuje se klientovi na 100%. Výborná domluva schůzek. Je zodpovědný, milý a usměvavý! :-) Problémy řeší do hloubky, projde s Vámi celý Váš život. Nic mu neunikne, vše probere. To se mi moc líbí. Cítím zájem a péči. Má můj velký obdiv a dík! :-) Více

Slávky Budínové 841/8, Ostrava Mapa

• Psycholog, Psychoterapeut

„K panu magistrovi jsem na sezení chodila dva roky každý týden a chodila bych i nadále, kdyby nezměnil své působiště. Je to člověk empatický, upřímný a zkrátka na svém místě. Mám zkušenosti se spoustou různých terapeutů, ale až díky němu se mi povedlo objevit problém, který jsem opravdu potřebovala řešit. Během terapie se to začalo částečně i dařit a na úplném zlepšení pracuji s jeho nástupkyní. Jsem mu velmi vděčná za to, co pro mě udělal. Díky terapii jsem pochopila, kde dělám chyby, jak je lze napravit a jak pracovat na vztazích, které mám s rodinou a lidmi kolem sebe. Věřím, že díky p. Bolkovi a práci, kterou jsme společně odvedli, mám někdy v budoucnu šanci na plnohodnotný vztah a kvalitní život. Ještě jednou děkuji. A vřele mohu doporučit. Více

Tyršova 31, Ostrava Mapa

Ambulance klinické psychologie

• „jsem velice spokojená, paní magistra je velice ochotná, spolehlivá, výborná, opravdový profesionál, určitě velice doporučuji Více

Kolejní 12/1323, Ostrava Mapa

Slezské psychologické středisko s.r.o.

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa

Zařízení klinické psychologie

• „Moc luxusní psycholožka, je moc hodná,pomůže,poradí a dá si jí věřit :) Určitě doporučuju myslim že z Ostravy je nejlepší psycholožka.Big Like (Y) Více

Zdeňka Chalabaly 3041/2, Ostrava - Bělský les, Ostrava Mapa

Ambulance klinické psychologie

• „Skvělá psycholožka!!!! s nohama na zemi, absolutně chápe, co je v životě důležité a co není....velmi mi pomohla udělat si správný obraz o životě!!!§Moc doporučuji! Více

Elišky Krásnohorské 16/1304, Havířov Mapa

Kolejní 12/1323, Ostrava Mapa

Slezské psychologické středisko s.r.o.

1 názor

„Kvalitni odborník, milá.

Smetanovo náměstí 979/2, Ostrava 2, Ostrava Mapa

Ambulance klinické psychologie a psychoterapie

• „Narazil jsem na tyto stránky nedávno, že má tento pan psycholog tolik kladný hodnocení se po tolika letech trvající léčby vůbec nedivím.Není to na jedno nebo na dvě sezení jak se někteří mylně domnívají, je to běh na dlouhou trať a pokuď bežíte s někým jako je pan Přibyl tak je to z půli vyhráno.Tento psycholog má progresivní a moderní názory, a hlavně nemíchá tam své pocity a nálady jak to někteří psychologové dělají. Děkuji mu za ten stav v jakém jsem teď sice to už nikdy nebude jako předtím protože jsou i jiné věci, ale dokážu to zvládat a žít normálním životem.Děkuji mu moc a všem doporučuji! Více

Staroměstská 534, Třinec Mapa

Ambulance klinické psychologie

• „S odstupem času, kdy jsem se dostal k tomuto webu a recenzím o paní doktorce, cítím povinnost konstatovat, že s žádným psychologem jsem tak dobře a srozumitelmě neprobral své nejasnosti s mém osobním životě s partnerkami. Nevím, zda pracuje, protože při mé poslední schůzce řekla, že končí, ale vždy bych ihned využil možnosti přiběhnout k ní na posezení a vše ještě jednou probrat, třeba i u vínka....děkuji paní doktorko Více

Koněvova 64/77, Ostrava Mapa

• „Kvalitní odborník,milá.

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Paní doktorka mi velmi pomohla, když jsem řešila své osobní problémy, mohu ji jen doporučit! Je to velice milá a příjemná lékařka. Více

Na Hradbách 4, Ostrava Mapa

Zařízení klinické psychologie

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojená a mohu potvrdit, že z její ordinace vycházím vždy pozitivně a plná naděje. A co se týče řešení problémů, je velmi "lidská", příjemná a opravdu pomůže. Více

Nivnická 19, Ostrava Mapa

Zařízení klinické psychologie

• „Byla jsem s paní doktorkou velice spokojená, moc mi pomohla, vyslechla me problémy a velice dobře mi poradila jak danou situaci zvládnout. Moc jí děkuji. Když jsem k ní přišla byla jsem hromádka neštěstí a jak jsem odcházela byl ze mě pozitivně naladěný člověk s radostí do života. Více

Kaštanová 268, Třinec Mapa

Zařízení klinické psychologie

• „Nekompromisní a účinná. Co jinde trvá měsíc, to jde za dvě schůzky. Není to příjemné :-) ale funguje.

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.