Doporučení psychologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Opava

• „Chodila jsem k této skvělé psychoterapeutce 8 měsíců a nemůžu jinak, než návštěvu této výjimečné ženy všem vřele doporučit. Paní doktorka je zcela profesionální. Tolerantní, empatická, inteligentní, zábavná, lidská, přímá... Byla to moje první zkušenost se systematickou psychoterapií a myslím, že na lepšího psychoterapeuta jsem narazit nemohla. Ačkoliv jsem dlouho váhala, jestli mi nějaká psychoterapie k něčemu vůbec bude a jestli ji potřebuju, po této zkušenosti vím, že psychoterapie vedena takto erudovanou osobou je jedním z nejcennějších darů do života. Paní doktorce tímto moc děkuji a vyslovuji hluboký obdiv a přání všeho dobrého do každého dne! Více

Heyrovského 7/1725, Ostrava Mapa

• Psycholog, Psychoterapeut

„K panu magistrovi jsem na sezení chodila dva roky každý týden a chodila bych i nadále, kdyby nezměnil své působiště. Je to člověk empatický, upřímný a zkrátka na svém místě. Mám zkušenosti se spoustou různých terapeutů, ale až díky němu se mi povedlo objevit problém, který jsem opravdu potřebovala řešit. Během terapie se to začalo částečně i dařit a na úplném zlepšení pracuji s jeho nástupkyní. Jsem mu velmi vděčná za to, co pro mě udělal. Díky terapii jsem pochopila, kde dělám chyby, jak je lze napravit a jak pracovat na vztazích, které mám s rodinou a lidmi kolem sebe. Věřím, že díky p. Bolkovi a práci, kterou jsme společně odvedli, mám někdy v budoucnu šanci na plnohodnotný vztah a kvalitní život. Ještě jednou děkuji. A vřele mohu doporučit. Více

Hlavní třída 1196/27, Ostrava Mapa

Ambulance klinické psychologie

• „Lékař na pravém místě.Naučil, pomohl synovi s komunikací a vypořádaní se s určitými situacemi jak synovi tak i mi.

17. listopadu 1790, Ostrava-Poruba, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Paní doktorka je velmi dobrá, opravdový profesionál, co rozumí své profesi a lidem, vždycky dobře poradí, chodím k ní více než 15 let a nemohu si stěžovat, i když má občas plno a je třeba se objednat předem. Více

Ostrožná 27/244, Opava Mapa

Zařízení klin. psychologie BIOFEEDBACK

• „Tímto způsobem, bych ráda poděkovala, paní Vlastě Sehnalové za svůj čas, který mi věnovala, za to, s jakou péčí mi, opravdu velmi, pomohla a pomáhá za to, že mě inspirovala. Děkuji Vám! Pokud máte nějaký srdce-bol, tak vám vřele doporučuji laskavou pomoc paní psycholožky Vlasty Sehnalové – člověka, který má zlaté srdíčko! „ Více

Nám. Hrdinů 7/934, Krnov Mapa

• „vyborna hodně mi pomohla

Nám. Hrdinů 5, Krnov Mapa

Zařízení klinické psychologie

• „Mé hodnocení je nejen velmi dobré ale výborné.Byla to moje terapeutka po dva roky a vysekala mě z mých problému do normálního života.Nepřestávám ji být vděčná pokaždé když řeším nějaký problém.Opravdu jsem se od ní mnoho naučila a z jejich rad těžím dodnes.Její laskavý a přitom profesionální přístup je vyjímečný.Jsem moc ráda že jsem ji našla.Byla to moje třetí terapeutka a po předchozí skušenosti , kdy po roční terapii jsem na tom byla hůře než na začátku to bylo jako sen.Poprvé jsem měla pocit že mne někdo vnímá jako celého člověka i když v té chvíli právě rosypaného na součástky.Poskládala mě zase dohromady.MOC DĚKUJI. Více

Čs. armády 6a, Hlučín Mapa

• Psycholog