Doporučení psychologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Olomouc

• „Skvělá paní psycholožka, docházíme k ní s malým synem a její přístup je perfektní. Příjemná, laskavá a chápající.

Úzká 6, Olomouc Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Hodně dobrá psychoterapeutka. Současně profesionální i neskuteečně lidská. Nedělá z komára velblouda, ale rozhodně nezlehčuje. Ví co udělat, v pravou chvíli. Rozhodně doporučuji Více

Horní Lán 1310/10A, Olomouc Mapa

Ambulance klinické psychologie

• „Všimla jsem si této ankety a i já přidám jen velkou chválu. Ona mě ustálila a naučila svým přístupem, abych začal myslet a chovat se jinak a moje návštěvy u ní byly vždy proto k něčemu. Dokázala totiž mě plně otevřít a já uvolnit a v její přítomnosti jsem se cítil tudíž skvěle. Dokážu řešit věci dnes s věci s nadhledem a být příkladem, že z každé špatné situaci lze vyjít se ctí. Škoda, že takových žen psychologů je málo. Více

Kapucínská 162/7, Olomouc Mapa

• Tovární 42A, Olomouc Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Pan doktor je ve své práci mistrem. Má k pacientovi vlídný přístup, spojený s vhodnými slovy, kterými umí podpořit. Umí skvěle komunikovat s rodiči i s dětmi. Mám s ním jen dobré zkušenosti. Naší rodině velice pomohl, a to opravdu v obtížné životní situaci. A i nyní vím, že se na něj mohu v případě problému obrátit a jsem ráda, když se čas od času náhodně shledáme. Takových odborníků více! Děkuji! Více

Olomoucká 1848/173, Šternberk Mapa

Psychiatrická léčebna Šternberk

• „Nejlepší Paní psycholožka v Přerově. Poradí pomůže, hodná příjemná. A hlavně soukromí jste tam vy a paní psycholožka. Více

Malá Tratidla 8/2078, Přerov Mapa

Zařízení klinické psychologie

• „Ráda bych doporučila pana doktora všem, kdo řeší stejně jako já změnu pohlaví. Setkala jsem se u něho s krásným lidským přístupem, porozuměním a snahou pomoci, za což bych mu ráda poděkovala. Neobávajte se objednat se na vyšetření na základě požadavku vašeho sexuologa. Více

Komenského 4142/6, Prostějov Mapa

• Psycholog