Doporučení chirurgové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Olomouc

• „Pan doktor mě velmi mile překvapil svým přístupem, nechoval se arogantně, jak to mají někteří doktoři snad i v popisu práce, vše vysvětlil, cítila jsem se u něj v ordinaci velmi příjemně! Více

Trávnická 2, Prostějov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Mudr. Tichý je vynikající a empatický odborník, u kterého cítíte, že mu skutečně na lidech záleží. Mám s jeho léčbou nejlepší zkušenosti. Více

Smetanova 11/1969, Přerov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Podle mého názoru výborný lékař a především člověk, velmi trpělivý a ochotný každému vyjít vstříc. Byla jsem velmi mile překvapená jeho vstřícným přístupem k pacientům, i když z jejich strany to právě košer nebylo. Myslela jsem, že na takové lékaře se dnes díváme jen v televizi, takže děkuji pane doktore za praktickou ukázku. Více

Jivavská 20, Šternberk Mapa

Nemocnice Šternberk

• Chirurg, Praktický lékař

„jedná na rovinu což někdo může chápat jako zmiňovanou aroganci,pro mě bez problému

č.d. 103, Radslavice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pana doktora Bláhu mohu jen doporučit! Byla jsem u něj chirurgicky odstranit dvě znamínka a byla jsem maximálně spokojená! Pan doktor byl velice sympatický, příjemný a velký profesionál, stále se při výkonu staral, zda mě nic nebolí a vše taky bylo úplně bezbolestné!Je to hodný pan doktor s lidským přístupem.Děkuji za vaši péči. Více

nám. Národních hrdinů 2, Olomouc Mapa

Poliklinika SPEA

• „Velice rychlé vyřízení a příjemný přístup doktora i sestřičky. Doktor byl komunikativní a vzipný, to mi pomohlo nebýt tak nervózní, Doporučuji Více

Sušilovo náměstí 5, Olomouc Mapa

• Chirurg