Doporučení chirurgové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Zlín

• Chirurg, Oční lékař

„Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat panu primáři MUDr. Stodůlkovi nejen za vysoce profesionální práci, ale zároveň za citlivý lidský přístup. Jsem moc ráda, že jsem mohla být právě jeho pacientkou. Můj dík patří i všem členům jeho týmu se kterými jsem přišla do kontaktu - a to nejen na Gemini ve Zlíně, ale i v Ostravě-Bělském Lese. Vaši kliniku doporučuji všem, kteří potřebují řešit svůj zrakový problém. Ještě jednou děkuji, s pozdravem Libuše Radová Více

U Gemini 360, Zlín Mapa

GEMINI oční klinika a.s.

• „Naprosto vyborny doktor! Sla jsem za nim s jednim problemem a vzhledem k tomu, ze se v poliklinice strida s jinym doktorem (u ktereho jsem byla pred lety s necim jinym), tak se podival na muj predchozi zaznam, sam od sebe. To, co minuly pan doktor odmital resit, on vyresil hned a sdelil mi, ze ma boule na brise (po operaci slepeho streva) je nador v jizve. Nic, co bych mela resit liposukci-jak mi radil doktor predchozi. Takze za me perfektni pristup! Doporucuju. A jeste se u nej clovek zasmeje. Více

Zlínská poliklinika a.s.

• „Potkal jsem se s ním pouze na operačním sále, ale byl milý a ochotný. Paži jenž jsem měl šeredně rozřezanou (kůže byla rozškubaná), mi moc pěkně sešil. Bohužel jsem neměl později možnost jej zastihnou a poděkovat. Děkuji Vám pane doktore. JŠ Více

Hlavní 8, Kroměříž Mapa

• „Vřele doporučuji. Lékař hodný, sestřičky skvěle sehrané, úžasný přístup k dětem. Více takových zdravotníků.

Zlínská poliklinika a.s.

• „Výborný lékař má zkušenosti a rozumí tomu.Ba pravě mužu říct je lidský.Rozumí sv práci a vždy byl ochoten pomoci.Takže super výborný Více

J.E.Purkyně 365, Uherské Hradiště Mapa

Uherskohradišťská nemocnice a.s.

• „Pan doktor velmi příjemný, během vyšetření mně průběžně informoval o stavu atd. Taktéž velmi milá sestra.

třída Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

• „K panu docentovi chovám obrovský respekt a velmi si ho vážím. Stoprocentní odborník na svém místě. Je pro mně čest být jeho pacientkou. Více

Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín Mapa

Krajská nemocnice T. Bati, a. s.

• „Ochota a vstřícnost. Komplexní odstranění problému s dlouhodobým účinkem - zatím bez recidivy. Laserový zákrok.

Okružní 4699, Zlín Mapa

Chirurgické centrum s.r.o.

• „Příjemný pan doktor s lidským přístupem. Sice toho moc nenapovídá, ale nic nenechá náhodě.

tř. Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Medica Chirurgica s.r.o.

• „Velmi pana doktora doporučuji. Má velmi lidský a chápající přístup. Je velmi laskavý, trpělivý, ochotný, klidný, snaží se pacienta povzbudit a podpořit. Přestože jsem svou bolest nezvládala, byl moc hodný a chápající. Vše velmi srozumiteoně vysvětlí. Je to profesionál ve všech směrech. Dík patří také sestříčce, je milá a hodná. Více

Masarykova 315, Napajedla Mapa

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika - POLCHIR s.r.o. - MUDr. Július Kotoč, Ph.D.

• Sušilova 478, Holešov Mapa

Samostatná ordinace lékaře specialisty