Zobrazit lékaře

Nemocnice ATLAS, a.s. je lůžkové zdravotnické zařízení akutní a následné péče s ambulantní částí. Více

Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

třída Tomáše Bati 5135

760 01, Zlín, zlínský

Typ zařízení

• nemocnice

• Blahomíra Goldmannová

Plastický Chirurg, MUDr.

• Byla jsem u paní primářky na facelift. Je velmi příjemná a profesionální, totéž její sestra. Musím vyjádřit spokojenost, zákrok mi pomohl a cítím se podstatně lépe. Doporučuji, seberte odvahu a běžte do toho!

• Výborná a příjemná paní primářka.

• Jana Vašíková

Praktický Lékař, MUDr.

• P

Lidská a vstřícná. Vždy řeší problém od základu, nic nepodcení, spíš naopak a člověk si je jistý, že pro něj udělá vše. Ačkoliv se dlouho čeká, vždycky to stojí za to. Nikdy mě neodbyla a pokaždé najde způsob, jak člověku pomoci. Doporučuji.

• Dobrý den , jsem velmi spokojená s paní doktorkou. Znám ji , už od 1996 a je velmi důsledná a odborník, . Když si neni jistá pošle k odborníkovi. Poradí, postraší ale i pohladí, když mám problém. Chodíme k ní celá rodina a jsme spokolení. Je pravda, že se déle čeká, protože pporadí a vyslechne všechny . Pacientka Ludmila Kotásková Zlín

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Lenka Ponížilová

Praktický Lékař, MUDr.

• K

S paní doktorkou jsem velmi spojená,pacienti ji zajímají a snaží se pomoci.Je velmi příjemná a já jsem ji nikdy nezažila tkz,bez nálady.

Ochotná a citlivá

• Bohumil Dudešek

• M

Pan doktor má velmi profesionální přístup k pacientovi, je vynikající chirurg a člověk na svém místě.Je příjemný, věcný a dal mi víru v uzdravení.
      Mnohokráte děkuji.
      Mirek

• P

Velmi milí.Profesionální vystupování.Vše s absolutní klidností vysvětlí,uklidní a ošetří.Musím pochválit po všech stránkách.Děkuji za akutní ošetření.Jitka

• Jiří Švehlák

• P

Velice mě překvapil už přístup sestřičky z ordinace pana doktora. Usměvavá, ochotná vše vysvětlit, prostě jedna báseň. Po vstupu do ordinace se mi věnovala sestřička, vtipkovala, povídali jsme si a pan doktor se přidal později a během chirurg.výkonu se mi oba plně věnovali, byla s nimi sranda a musím napsat, že lepší přístup k pacientovi jsem v životě nezažil. Doporučuji :)

• Eduard Haša

• M

Pan doktor velmi příjemný, během vyšetření mně průběžně informoval o stavu atd. Taktéž velmi milá sestra.

• Tomáš Duda

Gynekolog, MUDr.

Umístění: Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

Pan doktor je moc příjemný a milý člověk, je také velmi profesionální. Mám k němu důvěru a vždy se u něho cítím dobře, zatím nejlepší gynekolog, jakého jsem měla.

• Pan doktor mi provedl hysterektomii a provedl to dobře, už třetí den po operaci jsem nemusela brát nic od bolesti a jsem bez komplikací. Před operací mi odpověděl ochotně na všechny dotazy.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Jana Fusková

Gastroenterolog, MUDr.

• J
      Umístění: Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

Paní doktorka je velmi hodná, pečlivá a šetrná při vyšetřování - podstoupila jsem u ní 2x gastroskopii a další vyšetření a vždy mi všechno pěkně vysvětlila. Je to odbornice na svém místě.

• Klára Salvetová

Gynekolog, MUDr.

Umístění: Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.Služby: Prevence

Jelikož chodím do této nemocnice již léta, velmi mě zklamal přístup této paní doktorky...odcházela jsem trošku zklamaná...příště budu chtít jiného doktora. Věřím,že ostatní jsou zde velmi milí a příjemní ???? k této doktorce již nechci

• R

Nejlepší gynekoložka, jakou jsem zažila. Velmi lidský, milý a profesionální přístup. Snaží se poradit, najít řešení, pomůže vyřešit problém. Jsem moc ráda, že chodím právě k ní, nikdy bych neměnila.

• Tomáš Miča

Gastroenterolog, Internista, Prim. MUDr.

• E
      Umístění: Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

S panem doktorem jsem se setkala při vyšetření gastroskopie a potom na kontrole v jeho ambulanci a nejenom, že nedokázal určit moji diagnózu, ale jeho chování bylo i arogantní. Takže v žádném případě nedoporučuji!!!