Zobrazit lékaře

Nemocnice ATLAS, a.s. je lůžkové zdravotnické zařízení akutní a následné péče s ambulantní částí. Více

Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

třída Tomáše Bati 5135

760 01 , Zlín , zlínský

Typ zařízení

• nemocnice

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Jana Fusková Jiný

U paní doktorky jsme byli na Kolonoskopii,Gastroskopii.je velice milá lidská a citlivá při vyšetřeních,je odbornice na svém místě kéž by naše zdravotnictví mělo více lékařů jako je ona.Velky Dík Paní Doktorko.

Lékař: MUDr. Tomáš Duda Jiný

Velmi dobrý doktor, milý,pohodový, zkušený, klidný, veselý.Sestry taky milé.Spokojenost velká, doporučuji.

Lékař: Prim. MUDr. Tomáš Miča Jiný

Bezvadný a pohotový lékař, vždy usměvavý, zachránil mi babičku. On a jeho gastroenterologičtí pracovníci jsou skvělí lidé, perfektně sehrátí a ochotní pomoci.

Lékař: MUDr. Jiří Duben Ph.D. Jiný

Velmi milý a ochotný pan doktor, který mi v klidu vysvětlil problematiku potíží a nasadil léčbu. Na kontrolu jdu za 3 tydny.

Lékař: MUDr. Pavel Janeka Jiný

Pan doktor a celý tým gastroenterologické ambulance jsou jedničky. Pokud bych šel znovu na gastroenterologické vyšetření, tak jedině sem. Ochota a lidský přístup jsou zde samozřejmostí.

F
    Lékař: MUDr. Jana Fusková Jiný

Paní doktorka je nejlaskavější lékařka a člověk s velkým srdcem, jakého jsem kdy poznala, moc si jí vážím-je empatická a udělá pro lidi maximum. Je to nejlepší lékařka na světě.

Lékař: MUDr. Tomáš Duda Jiný

Skvělý doktor. Jsem moc spokojená a jen lituji že jsem k němu nechodila už dávno. Myslím že každá žena se na návštěvu k němu spíš těší souhlasím s komentářem : toho tak mít doma

Lékař: MUDr. Petra Gondová Jiný

Víte lidi, já lékaře moc nemusím a proto tam jdu jenom, když je to nezbytné, ale k naší paní doktorce chodím bez jakýchkoliv zábran. Je to prostě hlavně člověk, který vás vyslechne, porozumí vám a stanoví léčbu, která vám pomůže. Za mně bych neměnil a doporučuji všem.

Lékař: MUDr. Petra Gondová Jiný

Výborné jednání paní doktorky i sestřičky.
    Oproti jiným lékařům vždy příjemný přístup, což citlivý pacient vysoce cení. Tady člověk nepocítí nepříjemný pocit z návštěvy lékaře.
    Děkuji..

Lékař: MUDr. Miluše Mouková

Nejlepší paní doktorka, velmi profesionální přístup, vzdy jsem byla spokojena.škoda, ze uz není ve Zlíně, lepší jsem nepotkala ...