Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Nemocnice ATLAS, a.s. je lůžkové zdravotnické zařízení akutní a následné péče s ambulantní částí. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

třída Tomáše Bati 5135

760 01 , Zlín , zlínský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Nemocnice ATLAS, a.s. je lůžkové zdravotnické zařízení akutní a následné péče s ambulantní částí.

Typ zařízení

 • nemocnice

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  R
  Lékař: Prim. MUDr. Tomáš Miča Jiný

  Skvělý odborný a lidský přístup! Po všech stránkách jen nejlepší zkušenosti! Lékař s velkým L! Pro někoho nepříjemné vyšetření se stává zcela snesitelným díky lidskému přístupu.

  D
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Kristýna Nováková Jiný

  Paní doktorka je bez pochyby ta nejlepší gynekoložka, kterou jsem kdy měla možnost navštívit. Je velmi milá a empatická. Dlouho mě trápily infekce a podráždění na které paní doktorka vyzkoušela snad všechny možné léky. Poslala mě i na konzultaci ke specialistovi do Brna, což se nakonec vyplatilo. Bylo na ní prostě vidět, že mě poslouchá a chce mi opravdu pomoci. Určitě doporučuji!

  A
  Lékař: MUDr. Jana Fusková Jiný

  U paní doktorky jsme byli na Kolonoskopii,Gastroskopii.je velice milá lidská a citlivá při vyšetřeních,je odbornice na svém místě kéž by naše zdravotnictví mělo více lékařů jako je ona.Velky Dík Paní Doktorko.

  P
  Lékař: MUDr. Tomáš Duda Jiný

  Velmi dobrý doktor, milý,pohodový, zkušený, klidný, veselý.Sestry taky milé.Spokojenost velká, doporučuji.

  V
  Lékař: Prim. MUDr. Tomáš Miča Jiný

  Bezvadný a pohotový lékař, vždy usměvavý, zachránil mi babičku. On a jeho gastroenterologičtí pracovníci jsou skvělí lidé, perfektně sehrátí a ochotní pomoci.

  V
  Lékař: MUDr. Jiří Duben Ph.D. Jiný

  Velmi milý a ochotný pan doktor, který mi v klidu vysvětlil problematiku potíží a nasadil léčbu. Na kontrolu jdu za 3 tydny.

  S
  Lékař: MUDr. Pavel Janeka Jiný

  Pan doktor a celý tým gastroenterologické ambulance jsou jedničky. Pokud bych šel znovu na gastroenterologické vyšetření, tak jedině sem. Ochota a lidský přístup jsou zde samozřejmostí.

  F
  Lékař: MUDr. Jana Fusková Jiný

  Paní doktorka je nejlaskavější lékařka a člověk s velkým srdcem, jakého jsem kdy poznala, moc si jí vážím-je empatická a udělá pro lidi maximum. Je to nejlepší lékařka na světě.

  J
  Lékař: MUDr. Tomáš Duda Jiný

  Skvělý doktor. Jsem moc spokojená a jen lituji že jsem k němu nechodila už dávno. Myslím že každá žena se na návštěvu k němu spíš těší souhlasím s komentářem : toho tak mít doma

  Z
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petra Gondová Jiný

  Víte lidi, já lékaře moc nemusím a proto tam jdu jenom, když je to nezbytné, ale k naší paní doktorce chodím bez jakýchkoliv zábran. Je to prostě hlavně člověk, který vás vyslechne, porozumí vám a stanoví léčbu, která vám pomůže. Za mně bych neměnil a doporučuji všem.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu