Zobrazit lékaře

Nemocnice ATLAS, a.s. je lůžkové zdravotnické zařízení akutní a následné péče s ambulantní částí. Více

Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

třída Tomáše Bati 5135

760 01 , Zlín , zlínský

Typ zařízení

• nemocnice

Nejbližší zařízení

• P
    Lékař: MUDr. Tomáš Duda Jiný

Velmi dobrý doktor, milý,pohodový, zkušený, klidný, veselý.Sestry taky milé.Spokojenost velká, doporučuji.

• V
    Lékař: Prim. MUDr. Tomáš Miča Jiný

Bezvadný a pohotový lékař, vždy usměvavý, zachránil mi babičku. On a jeho gastroenterologičtí pracovníci jsou skvělí lidé, perfektně sehrátí a ochotní pomoci.

• V
    Lékař: MUDr. Jiří Duben Ph.D. Jiný

Velmi milý a ochotný pan doktor, který mi v klidu vysvětlil problematiku potíží a nasadil léčbu. Na kontrolu jdu za 3 tydny.

• S
    Lékař: MUDr. Pavel Janeka Jiný

Pan doktor a celý tým gastroenterologické ambulance jsou jedničky. Pokud bych šel znovu na gastroenterologické vyšetření, tak jedině sem. Ochota a lidský přístup jsou zde samozřejmostí.

• F
    Lékař: MUDr. Jana Fusková Jiný

Paní doktorka je nejlaskavější lékařka a člověk s velkým srdcem, jakého jsem kdy poznala, moc si jí vážím-je empatická a udělá pro lidi maximum. Je to nejlepší lékařka na světě.

• J
    Lékař: MUDr. Tomáš Duda Jiný

Skvělý doktor. Jsem moc spokojená a jen lituji že jsem k němu nechodila už dávno. Myslím že každá žena se na návštěvu k němu spíš těší souhlasím s komentářem : toho tak mít doma

• Z
    Lékař: MUDr. Petra Gondová Jiný

Víte lidi, já lékaře moc nemusím a proto tam jdu jenom, když je to nezbytné, ale k naší paní doktorce chodím bez jakýchkoliv zábran. Je to prostě hlavně člověk, který vás vyslechne, porozumí vám a stanoví léčbu, která vám pomůže. Za mně bych neměnil a doporučuji všem.

• P
    Lékař: MUDr. Petra Gondová Jiný

Výborné jednání paní doktorky i sestřičky.
    Oproti jiným lékařům vždy příjemný přístup, což citlivý pacient vysoce cení. Tady člověk nepocítí nepříjemný pocit z návštěvy lékaře.
    Děkuji..

• M
    Lékař: MUDr. Miluše Mouková

Nejlepší paní doktorka, velmi profesionální přístup, vzdy jsem byla spokojena.škoda, ze uz není ve Zlíně, lepší jsem nepotkala ...

• I
    Lékař: MUDr. Kristýna Nováková

MUDr. Nováková je skvělá, sympatická a empatická lékařka. K pacientkám je milá, dovede uklidnit i před operací ty, které ze zákroku mají obavy. Zažila jsem ji na příjmu na klinice a díky ní jsem uvěřila tomu, že operaci (cysty, endometrióza) společně zvládneme. Operovala mne spolu s panem primářem a již třetí den po operaci jsem téměř bez bolestí. Takže ještě jednou moc děkuji za skvělý přístup! Díky MUDr. Novákové jsem vše zvládla i přes mou fobii z lékařů (běžně mi bývá zle i při odběru krve). Děkuji! :-) Iveta Heclová

• Došlo k chybě, zkuste to znovu