Zobrazit lékaře

Nemocnice ATLAS, a.s. je lůžkové zdravotnické zařízení akutní a následné péče s ambulantní částí. Více

Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

třída Tomáše Bati 5135

760 01, Zlín, zlínský

Kontaktní údaje +420 57...

Typ zařízení

• nemocnice

Lékaři a specialisté na této klinice

• Blahomíra Goldmannová

Plastický Chirurg, MUDr.

• Byla jsem u paní primářky na facelift. Je velmi příjemná a profesionální, totéž její sestra. Musím vyjádřit spokojenost, zákrok mi pomohl a cítím se podstatně lépe. Doporučuji, seberte odvahu a běžte do toho!

• Výborná a příjemná paní primářka.

• Jana Vašíková

Praktický Lékař, MUDr.

• P

Lidská a vstřícná. Vždy řeší problém od základu, nic nepodcení, spíš naopak a člověk si je jistý, že pro něj udělá vše. Ačkoliv se dlouho čeká, vždycky to stojí za to. Nikdy mě neodbyla a pokaždé najde způsob, jak člověku pomoci. Doporučuji.

• Dobrý den , jsem velmi spokojená s paní doktorkou. Znám ji , už od 1996 a je velmi důsledná a odborník, . Když si neni jistá pošle k odborníkovi. Poradí, postraší ale i pohladí, když mám problém. Chodíme k ní celá rodina a jsme spokolení. Je pravda, že se déle čeká, protože pporadí a vyslechne všechny . Pacientka Ludmila Kotásková Zlín

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Lenka Ponížilová

Praktický Lékař, MUDr.

• K

S paní doktorkou jsem velmi spojená,pacienti ji zajímají a snaží se pomoci.Je velmi příjemná a já jsem ji nikdy nezažila tkz,bez nálady.

• K

Ochotná a citlivá

• Milada Franců

Plastický Chirurg, MUDr.

• D

U paní Mudr. Franců jsem v září 2013 podstoupila augmentaci. Za mě dostává hvězdiček 6. Byla úžasná, profesionální, lidská. Počínaje konzultací, kdy mi vše vysvětlila, na vše odpověděla, přes samotný zákrok, kdy se chovala jak naprostý profesionál, před i po operací za mnou přišla, vysvětlovala, ptala se, až po pooperační péči, která také předčila má očekávání. Za mě jednoznačně DOPORUČUJI!

• A

NEDOPORUČUJI!!!!U paní doktorky jsem byla na rhinoplastice kde mi sekaly hrbol a upravovali špičku..Paní doktorka mně operovala, a také se mnou všechno předem probrala. Jen mně zaráží že mně po operaci nepřišla zkontrolovat, ale dělala to jiná doktorka.. Cca PŮL roku po operaci mám na nose na 3 místech malé hrbolky, které jdou vidět. Když natáhnu kůži na hřbetu nosu vidím i jasné zářezy po sekání, bojím se promnout oči aby to nešlo vidět. Ve vnitřku jizvy jsou ale nejdou cítit ani vidět,horší je to z venku. Hrbolek zůstal malý, na to mi paní doktorka řekla, že NIC NEVIDÍ, a že jsou HRBOLKY NORMÁLNÍ! za nos se stydím víc než předtím! DĚKUJI paní doktorce za "KRÁSNÝ" nosík..

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Ivo Gerych

Gynekolog, Prim. MUDr.

• L

Pan Prim. Gerych je uzasny clovek a predevsim obrovsky odbornik co se praxe tyka. Dekuji mu za jeho vzdy vstricnou peci a prijemny a lidsky pristup ke me jako k pacientce:-)
      Obrovska jednicka s hvezdickou co se teto kapacity tyka!!!

• O

Mohu říc že pan primář Gerych je super mohu všem doporučit.Operoval moji dceru plastický zákrok a odvedl perfektní práci opravdu super dost náročnou a výsledek byl geniální.Touto cestou bych moc poděkovala a přála hodně úspěchů.

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře

• Bohumil Dudešek

• M

Pan doktor má velmi profesionální přístup k pacientovi, je vynikající chirurg a člověk na svém místě.Je příjemný, věcný a dal mi víru v uzdravení.
      Mnohokráte děkuji.
      Mirek

• P

Velmi milí.Profesionální vystupování.Vše s absolutní klidností vysvětlí,uklidní a ošetří.Musím pochválit po všech stránkách.Děkuji za akutní ošetření.Jitka

• Miluše Mouková

Gynekolog, MUDr.

• S

Paní doktorka Mouková mi vždy s každým problémem dokázala pomoci. Jejího profesionálního přístupu si velmi vážím. Vždy mi nasadila takovou léčbu, která mi spolehlivě pomohla. A proto jsem ochotná za ní přijet až do Vsetína, protože za skvělým doktorem pojedu kamkoliv...

• J

Od té doby, co chodím k ní mi pořád něco je, přitom mi nikdy předtím nic nebylo, odcházím po každé návštěvě o 500 lehčí. Na otázky co mi vlastně je a bližší informace mi není schopná odpovědět. Odcházím od ní.

Podívejte se na všechny názory (81) na lékaře

• Jiří Švehlák

• P

Velice mě překvapil už přístup sestřičky z ordinace pana doktora. Usměvavá, ochotná vše vysvětlit, prostě jedna báseň. Po vstupu do ordinace se mi věnovala sestřička, vtipkovala, povídali jsme si a pan doktor se přidal později a během chirurg.výkonu se mi oba plně věnovali, byla s nimi sranda a musím napsat, že lepší přístup k pacientovi jsem v životě nezažil. Doporučuji :)

• Klára Salvetová

Gynekolog, MUDr.

• R

Nejlepší gynekoložka, jakou jsem zažila. Velmi lidský, milý a profesionální přístup. Snaží se poradit, najít řešení, pomůže vyřešit problém. Jsem moc ráda, že chodím právě k ní, nikdy bych neměnila.

• M

Výborná a fundovaná doktorka, lepší gynekoložku jsem si nemohla ani přát. Jsem jí moc vděčná, jak vyřešila můj zdravotní problém. Moc děkuji :) N.

• Eduard Haša

• M

Pan doktor velmi příjemný, během vyšetření mně průběžně informoval o stavu atd. Taktéž velmi milá sestra.