Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Nemocnice ATLAS, a.s. je lůžkové zdravotnické zařízení akutní a následné péče s ambulantní částí. Více

O nás

Ordinace

Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

třída Tomáše Bati 5135

760 01 , Zlín , zlínský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Nemocnice ATLAS, a.s. je lůžkové zdravotnické zařízení akutní a následné péče s ambulantní částí.

Typ zařízení

 • nemocnice

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  A
  Lékař: MUDr. Jana Fusková Jiný

  U paní doktorky jsme byli na Kolonoskopii,Gastroskopii.je velice milá lidská a citlivá při vyšetřeních,je odbornice na svém místě kéž by naše zdravotnictví mělo více lékařů jako je ona.Velky Dík Paní Doktorko.


  I
  Ověřeny pacient
  Lékař: Prim. MUDr. Ivo Gerych Jiný

  MUDr. Gerych je skvělý lékař s lidským přístupem...Operoval mi endometriózu, poté mi doporučil umělé oplodnění a i díky němu čekáme náš malý zázrak. :-) Nyní k němu chodím na kontroly v těhotenství a jsem více než spokojená - vše vysvětlí, v případě potřeby pošle na vyšetření, nic nezanedbá. Jelikož mám před vyšetřením vždy obavy, vysvětlí, co bude dělat, uklidní... Za mě naprostá spokojenost - díky za skvělou péči! :-)


  P
  Lékař: MUDr. Tomáš Duda Jiný

  Velmi dobrý doktor, milý,pohodový, zkušený, klidný, veselý.Sestry taky milé.Spokojenost velká, doporučuji.


  V
  Lékař: Prim. MUDr. Tomáš Miča Jiný

  Bezvadný a pohotový lékař, vždy usměvavý, zachránil mi babičku. On a jeho gastroenterologičtí pracovníci jsou skvělí lidé, perfektně sehrátí a ochotní pomoci.


  V
  Lékař: MUDr. Jiří Duben Ph.D. Jiný

  Velmi milý a ochotný pan doktor, který mi v klidu vysvětlil problematiku potíží a nasadil léčbu. Na kontrolu jdu za 3 tydny.


  S
  Lékař: MUDr. Pavel Janeka Jiný

  Pan doktor a celý tým gastroenterologické ambulance jsou jedničky. Pokud bych šel znovu na gastroenterologické vyšetření, tak jedině sem. Ochota a lidský přístup jsou zde samozřejmostí.


  F
  Lékař: MUDr. Jana Fusková Jiný

  Paní doktorka je nejlaskavější lékařka a člověk s velkým srdcem, jakého jsem kdy poznala, moc si jí vážím-je empatická a udělá pro lidi maximum. Je to nejlepší lékařka na světě.


  H
  Lékař: Prim. MUDr. Tomáš Miča Jiný

  Byl jsem na kolonoskopii 30.9.2020 v Otrokovicích. Naprostá spokojenost. Žádná hrůza to nebyla.Vyšetření nebolelo, a dostal jsem injekci. Přístup ze strany sestry velmi vstřícný i ze strany pana doktora.


  I
  Lékař: MUDr. Miluše Mouková Jiný

  Skvělá lékařka, úžasný člověk. S takovým milým přístupem k pacientovi jsem se snad ještě nesetkala. Více takových lékařů.


  J
  Lékař: MUDr. Tomáš Duda Jiný

  Skvělý doktor. Jsem moc spokojená a jen lituji že jsem k němu nechodila už dávno. Myslím že každá žena se na návštěvu k němu spíš těší souhlasím s komentářem : toho tak mít doma


  Došlo k chybě, zkuste to znovu