Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Nemocnice ATLAS, a.s. je lůžkové zdravotnické zařízení akutní a následné péče s ambulantní částí.

Adresa

Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.
třída Tomáše Bati 5135, Zlín 760 01
Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s. logo
Pojištění
Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (24)

Obecné skóre

  T
  MUDr. Zuzana Kubíková Jiný

  Křičí na pacienty. neposlouchá co pacienty trápí. Vyčítá kolik stojí jejich léčení.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  I
  Ověřený profil
  Prim. MUDr. Tomáš Miča Jiný

  U MUDr. Míči jsem dnes byla na gastroskopickém vyšetření a nejen že byl velmi milý, ale i vyšetření proběhlo bez problému, ačkoli jsem se ho předem velmi obávala. Sestřičky si také všimly, že jsem nervózní - jedna mi pomáhala neuhýbat hlavou, druhé jsem mohla mačkat ruku... Během celého výkonu mne všichni chválili, jak to krásně zvládám, ačkoli výkon trval necelé dvě minuty, pan primář délku komentontoval: "Dejte mi ještě půl minutky a bude hotovo..." Opravdu mohu doporučit všem, kteří se tohoto vyšetření obávají. Buďte v klidu, zvládnete to, jedná se o MUDr. s lidským přístupem. Díky za skvělou péči. :-)

  MUDr. Zuzana Kubíková Jiný

  Nezvedá telefony,nedodržuje pracovní dobu, špatná komunikace, žádná empatie .

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  P
  Prim. MUDr. Tomáš Miča Jiný

  Pan primář Míča se prezentoval jako skvělý odborník se skutečně lidským přístupem. Kolonoskopické vyšetření s lokálním umrtvením proběhlo bez sebenšího náznaku bolesti. Nutno táké pochválit velmi profesionálně působící celý jeho tým .

  P
  MUDr. Jiří Duben Ph.D. Jiný

  Pane primární, děkuji. Za skvělý přístup, i za to, že díky Vám vím, čeho v jídelníčku se vyvarovat, abych byla v pohodě.

  R
  Prim. MUDr. Tomáš Miča Jiný

  Skvělý odborný a lidský přístup! Po všech stránkách jen nejlepší zkušenosti! Lékař s velkým L! Pro někoho nepříjemné vyšetření se stává zcela snesitelným díky lidskému přístupu.

  D
  Ověřený profil
  MUDr. Kristýna Nováková Jiný

  Paní doktorka je bez pochyby ta nejlepší gynekoložka, kterou jsem kdy měla možnost navštívit. Je velmi milá a empatická. Dlouho mě trápily infekce a podráždění na které paní doktorka vyzkoušela snad všechny možné léky. Poslala mě i na konzultaci ke specialistovi do Brna, což se nakonec vyplatilo. Bylo na ní prostě vidět, že mě poslouchá a chce mi opravdu pomoci. Určitě doporučuji!

  MUDr. Kristýna Nováková

  Děkuji za Vaši recenzi.

  A
  MUDr. Jana Fusková Jiný

  U paní doktorky jsme byli na Kolonoskopii,Gastroskopii.je velice milá lidská a citlivá při vyšetřeních,je odbornice na svém místě kéž by naše zdravotnictví mělo více lékařů jako je ona.Velky Dík Paní Doktorko.

  P
  MUDr. Tomáš Duda Jiný

  Velmi dobrý doktor, milý,pohodový, zkušený, klidný, veselý.Sestry taky milé.Spokojenost velká, doporučuji.

  V
  Prim. MUDr. Tomáš Miča Jiný

  Bezvadný a pohotový lékař, vždy usměvavý, zachránil mi babičku. On a jeho gastroenterologičtí pracovníci jsou skvělí lidé, perfektně sehrátí a ochotní pomoci.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu