Zobrazit lékaře

Nemocnice ATLAS, a.s. je lůžkové zdravotnické zařízení akutní a následné péče s ambulantní částí. Více

Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

třída Tomáše Bati 5135

760 01 , Zlín , zlínský

Typ zařízení

• nemocnice

• Blahomíra Goldmannová

Plastický Chirurg, MUDr.

• Byla jsem u paní primářky na facelift. Je velmi příjemná a profesionální, totéž její sestra. Musím vyjádřit spokojenost, zákrok mi pomohl a cítím se podstatně lépe. Doporučuji, seberte odvahu a běžte do toho!

• Výborná a příjemná paní primářka.

• Jana Vašíková

Praktický Lékař, MUDr.

• P

Lidská a vstřícná. Vždy řeší problém od základu, nic nepodcení, spíš naopak a člověk si je jistý, že pro něj udělá vše. Ačkoliv se dlouho čeká, vždycky to stojí za to. Nikdy mě neodbyla a pokaždé najde způsob, jak člověku pomoci. Doporučuji.

• Dobrý den , jsem velmi spokojená s paní doktorkou. Znám ji , už od 1996 a je velmi důsledná a odborník, . Když si neni jistá pošle k odborníkovi. Poradí, postraší ale i pohladí, když mám problém. Chodíme k ní celá rodina a jsme spokolení. Je pravda, že se déle čeká, protože pporadí a vyslechne všechny . Pacientka Ludmila Kotásková Zlín

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Lenka Ponížilová

Praktický Lékař, MUDr.

• K

S paní doktorkou jsem velmi spojená,pacienti ji zajímají a snaží se pomoci.Je velmi příjemná a já jsem ji nikdy nezažila tkz,bez nálady.

• K

Ochotná a citlivá

• Bohumil Dudešek

• M

Pan doktor má velmi profesionální přístup k pacientovi, je vynikající chirurg a člověk na svém místě.Je příjemný, věcný a dal mi víru v uzdravení.
      Mnohokráte děkuji.
      Mirek

• P

Velmi milí.Profesionální vystupování.Vše s absolutní klidností vysvětlí,uklidní a ošetří.Musím pochválit po všech stránkách.Děkuji za akutní ošetření.Jitka

• Jiří Švehlák

• P

Velice mě překvapil už přístup sestřičky z ordinace pana doktora. Usměvavá, ochotná vše vysvětlit, prostě jedna báseň. Po vstupu do ordinace se mi věnovala sestřička, vtipkovala, povídali jsme si a pan doktor se přidal později a během chirurg.výkonu se mi oba plně věnovali, byla s nimi sranda a musím napsat, že lepší přístup k pacientovi jsem v životě nezažil. Doporučuji :)

• Eduard Haša

• M

Pan doktor velmi příjemný, během vyšetření mně průběžně informoval o stavu atd. Taktéž velmi milá sestra.

• Jana Fusková

Gastroenterolog, MUDr.

• J
      Umístění: Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

Paní doktorka je velmi hodná, pečlivá a šetrná při vyšetřování - podstoupila jsem u ní 2x gastroskopii a další vyšetření a vždy mi všechno pěkně vysvětlila. Je to odbornice na svém místě.

• Klára Salvetová

Umístění: Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.Služby: Prevence

Jelikož chodím do této nemocnice již léta, velmi mě zklamal přístup této paní doktorky...odcházela jsem trošku zklamaná...příště budu chtít jiného doktora. Věřím,že ostatní jsou zde velmi milí a příjemní ???? k této doktorce již nechci

• R

Nejlepší gynekoložka, jakou jsem zažila. Velmi lidský, milý a profesionální přístup. Snaží se poradit, najít řešení, pomůže vyřešit problém. Jsem moc ráda, že chodím právě k ní, nikdy bych neměnila.

• Jan Červák

• I
      Umístění: Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

Včera jsem byla u MUDr. Červáka poprvé a byla jsem jeho přístupem nadšená. Řešila jsem s ním objednání na laparoskopickou operaci cyst, vše mi vysvětlil a uklidnil mě, hned mi také domluvil termín pro výkon. Vyšetřoval mě opatrně, celou dobu se mnou komunikoval. Díky němu se již tolik neobávám dané operace, věřím, že vše nakonec zvládnu. Sestřičky byly také moc milé. Takže děkuji za skvělou péči! :-)

• Dnes jsem u něj byla poprvé a odházela jsem spokojená:-)Sympatický,vtipný,charizmatický a Vše mi vysvětlil laicky..ne odbornýmy názvy jako v Krajské nemocnici:-( Za mě ANO

Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře

• Kristýna Nováková

• I
      Umístění: Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

MUDr. Nováková je skvělá, sympatická a empatická lékařka. K pacientkám je milá, dovede uklidnit i před operací ty, které ze zákroku mají obavy. Zažila jsem ji na příjmu na klinice a díky ní jsem uvěřila tomu, že operaci (cysty, endometrióza) společně zvládneme. Operovala mne spolu s panem primářem a již třetí den po operaci jsem téměř bez bolestí. Takže ještě jednou moc děkuji za skvělý přístup! Díky MUDr. Novákové jsem vše zvládla i přes mou fobii z lékařů (běžně mi bývá zle i při odběru krve). Děkuji! :-) Iveta Heclová

• A
      Umístění: Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

Pecliva, vnimava a uzasna lekarka s laskavym a lidskym přístupem. Clovek z ni vubec neciti pocit nadrazenosti (jako tomu byva u spousty jinych lekaru). Vse srozumitelne vysvetli.
      Zazila jsem ji v ambulanci i na sale a za me vzdy plny pocet bodu.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře