Doporučení chirurgové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Pardubice

• „Takhle si představuji skvělého chirurga. Pan doktor Maixner mi všechno podrobně vysvětlil. Lidsky, bez nátlaku a bez špetky arogance. Sestřička milá a ochotná. Klape jim to skvěle. Samotný zákrok byl proveden naprosto profesionálně. Během operace (lokální anestezie) jsem si připadal jako na pohodové návštěvě, kde lidé klábosí o životě. Ošklivé křečové žíly jsou pryč, příčina problému byla odstraněna a já můžu zase vesele sportovat. Doufám, že jeho rodina je na něj pyšná za to, jak pomáhá lidem. Děkuji :-) Více

Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Poliklinika Rokycanova

• „Jsou to již tři měsíce, co mi pan doktor provedl plastiku předního zkříženého vazu v koleni (krom jiného). Od prvního vyšetření přes operaci, do prozatím poslední kontroly mě nenapadá nic negativního, co bych mohl k panu doktorovi říct. Jeho neuvěřitelně lidský a přátelský přístup, ochota vysvětlit, co bude při operaci provádět (a po operaci, co provedl) a následná pooperační péče zaslouží uznání. Už jen množství činností, které mohu po třech měsících bez větších bolestí provádět vypovídají o kvalitní práci pana doktora. Mohu jen vřele doporučit. Více

Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Poliklinika Rokycanova

• „Nezapomenutelný člověk....

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Nyní v květnu tomu jsou dva roky, co mi byla na neurochirurgii FN v Hradci Králové provedena operace vnitřní krkavice. Operaci provedl pan doktor Kanta, kterému bych chtěl touto cestou dodatečně poděkovat. Až s odstupem času si uvědomuji potřebu a náročnost operace (průtok pouhých 20 %). Do současné doby se cítím velice dobře, nemám žádné problémy, což konečně potrzují i výsledky pravidelných kontrol karotid ultrazvukem. Pan doktor Kanta na mě před operací působil velmi uklidňujícím dojmem a jeho zájem o můj zdravotní stav po operaci byl příkladný. Děkuji za vše. Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Profesionální, zároveň lidský a ochotný přístup. Naprosto úžasný specialista. Velice si vážím jeho práce.

• Chirurg, Gastroenterolog

„Skvělý pan doktor, usměvavý, nesmírně šikovný, prostě odborník na svém místě. Byl jsem u něj nejméně 10krát na gastroskopii, vše bylo hotovo za pár minut, prakticky bezbolestně ( navíc sympatická a milá sestřička ), co víc si přát. Před lety jsem byl v nemocnici, tam zákrok trval přes 30 minut, týden jsem nemohl polykat, takže pouze džusy a polívky. Když jdu od pana dr. Meda, klidně si mohu dá steak........ Díky pane doktore, díky sestřičko. Kopečný Petr Pardubice Více

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice Mapa

Poliklinika KOLF s.r.o.

• „Pan doktor je skvělý, má zlaté ruce i srdce. Je velmi ochotný, lidský a zároveň ke všemu přistupuje velmi citlivě a zodpovědně. Je to nejen skvělý lékař, ale především skvělý člověk. Díky němu mohu dnes normálně fungovat. Více

• Chirurg, Urolog

1 názor

„Výborný doktor,chodím tam už 6let i se 7letou dcerou výborná péče,vstřícnost,rychlost,preciznost.Ještě nikdy se mi nestalo abych neměla strach jít k zubaři u pana doktora to je saozřejmost.A také pochvala sestřičce tvoří super pracovní Více

• Erno Košťála 1014, Pardubice Mapa

Pardubická lékařská pohotovost s.r.o.

• Karel Med

Chirurg