Doporučení oční lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Pardubice

• „Jsem nad míru spokojená s přístupem paní doktorky a sestřičky. Obě dvě jsou velice příjemné, empatické, dobře naladěné a rozumí svému oboru. Vždy se k nim na prohlídku upřímně těším. V žádném případě bych neměnila. Děkuji Vám za dosavadní péči. Pavlína Malá Více

Poliklinika Rokycanova

• „Panu doktorovi Kordovi a jeho kolegům z Oftexu nikdy nebudu dost vděčná. Pan doktor přijal mého syna k léčbě oka po úrazu kdy v Praze po měsíci "léčby" sdělili, že pro 20leteho syna nemají léčbu. Pan doktor syna vyléčil na oko vidí a dokonce se mu zlepšilo i jeho druhé tupozrake oko. Pane doktore, děkuji Vam z celého srdce za komplexní léčbu... A to nás obou. Optimismus a naděje kterou jsme od Vas dostávali nastartoval proces léčby a vše po roce se zlepšilo a syn vidí a může žít plnohodnotný život. Děkuji za sebe jako mámu a děkuji za svého syna. S vdecností, láskou Jindra Kňapova Více

Poliklinika Rokycanova

1 názor

„Vynikající lékař na svém místě.Výborný operatér šedých zákalů.Jsem čerstvě po operaci šedého zákalu a jsem opravdu spokojená.Doporučuji.......... Více

Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

Fakultní nemocnice Hradec Králové