Doporučení oční lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Brno

• „Pana doktora mohu jen pochválit a doporučit - je to klidný empatický profesionál. Pečlivě vyšetřil oči, stanovil diagnózu, léčbu a podrobně mi vysvětlil, o co vlastně u mého onemocnění jde. Názorně předvedl, jak mohu zmírnit své trápení, i když asi nezmizí úplně. Přijal mě v okamžiku, kdy mě odmítli ošetřit v jiné oční ordinaci, uklidnil mě svým přístupem a tak pomohl nejen očím, ale i duši. Děkuji! Více

Vídeňská 1010/22b, Brno Mapa

MUDr. Tomáš Mňuk - OFTALMED s.r.o.

• „Vše proběhlo v pořádku a vyšetření bylo důkladné. Pan doktor mi vše vysvětlil a společně jsme se dohodli na vhodném postupu. Sice jsem nějakou dobu čekala, ale jinak si nemohu stěžovat, předepsané brýle jsou rovněž dobré. Více

Nové sady 25, Brno Mapa

OFTAL OČNÍ KLINIKA BRNO

• „Pan primář mě vyšetřuje již od dětství, jako dítě jsem ocenila jeho vlídný, klidný a přátelský přístup. Po špatných zkušenostech s jiným ošetřujícím personálem jsem byla jako dítě ochotna spolupracovat pouze s ním. V dospělosti oceňuji jeho empatii, pečlivost a odbornost. Je to člověk, který vykonává svou profesi s tak neuvěřitelnou lidskostí. Nejlepší lékař, na kterého nedám dopustit. Více

Černopolní 9, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno

• „Úžasná paní doktorka, anděl v převlečení za očního doktora. Milá, trpělivá, chytrá, s velkým humorem a nadhledem... bylo mi velkým potěšením přijít ;-) Více

Koliště 47, Brno Mapa

Oční ambulance

• „S návštěvou paní doktorky jsem byl velmi spokojen. Příjemné vystupování a pečlivý přístup, mohu jen doporučit :)

Nové sady 25, Brno Mapa

OFTAL OČNÍ KLINIKA BRNO

• „Skvěla paní doktorka!! Při každém našem setkání byla velice milá, profesionální a ochotně mi odpověděla na všechny dotazy. Co víc si přát:) snad jen více takových doktorů! Jednoznačně paní doktorku Wernerovou doporučuji. Více

Brno Mapa

• „Bez chyby,dopručuji.

Jihlavská 20, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno

• „Vřele doporučuji, opravdu naprostá spokojenost. Z paní doktorky vyzařuje nebývalý klid, pohoda a jistota, je velmi příjemná, vyslechne vás, vše sama srozumitelně vysvětlí a poradí. Myslím, že si zde všechna pozitivní hodnocení právem zaslouží. Více

Křenová 65c, Brno Mapa

Oční a homeopatická ambulance

• „Děkuji panu primáři za provedení operace katarakty mé 85 leté mamince. Děkuji za jeho vlídný, srdečný a lidský přístup. Jeho skvělé jednání se odráží i na práci celého jeho týmu. Ještě jednou mnohokrát díky!!!! Bradová Více

Vojenská Nemocnice Brno

• „Naprostá spokojenost. Paní doktorka i sestřička jsou profesionální a milé. Objednací čas je dodržen. Toto vše se v dnešní době už moc nevidí. Děkuji. 29.2.2012 Více

křenová 71, Brno Mapa

Centrum Očních Vad s.r.o.

• Oční lékař

„Nejlepší, nejsympatičtější a nejšikovnější pan doktor !!!!!!

Pekařská 53, Brno Mapa

Fakultní nemocnice u sv. Anny

• „Odborník na svém místě ! Profesionální přístup k pacientovi ! Jsem s léčbou u pana doktora maximálně spokojen !

Vojenská nemocnice Brno

• „Velmi příjemná,snaží se vždy pomoci a má hlavně lidský přístup k pacientům.Odborně na výši,jsem její pacientkou několik roků a vždy jsem byla s její péčí spokojená. Více

Vojenská nemocnice Brno

• „Byl jsem opakovane spokojen, vse probehlo na profesionalni urovni.

Nové sady 32, Brno Mapa

Privátní oční ambulance

• „Pani doktorka me prijala bez objednani, velmi mila a vstricna, zkuseny profesional. Mohu jen chvalit

Běhounská 8, Brno Mapa

Oční lékařka

• „Paní doktorku Gajovou mohu doporučit. Její přístup se mi zdá velmi rozumný, zodpovědný, slušný. Syn má nespecifické záněty očí, které se tváří jako alergické, ale alergologie to vyloučila. Nicméně paní doktora nás vždy přijala, syna pečlivě vyšetřila a dle aktuální situace jednala. Jsem spokojená i s úrovní komunikace, vysvětlením nálezu, zdůvodněním léčby/neléčby a odpovězení mých dotazů. Líbí se mi na ní, že nemá potřebu léčit za každou cenu, ale po vyšetření doporučí i třeba bylinné preparáty a "čas". Stejně tak ale umí předepsat radikálnější léčbu, pokud je to třeba. Oči vždy vyšetřila, vč. výtěrů, tak rozhodně nemám pocit žádného odflinknutí nebo bagatelizace, i když se původ synových potíží nepodařilo přesně zjistit. Také sestra i prostředí ordinace je fajn. Více

Žerotínovo náměstí 533/6, Brno Mapa

Poliklinika Bílý dům