Doporučení psychiatři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Brno

• „Pan doktor je clovek na svem miste. O pacienta ma skutecny zajem, nepise pouze leky, ale snazi se pochopit i vysvetlit, co za problemy stoji. Je to bezpochyby nejvetsi odbornik s lidskym pristupem, jakeho jsem potkala. Velmi mi zlepsil kvalitu zivota. Dekuji za vse. Více

Martinkova 253/7, Brno Mapa

Mimamed

• „Úžasná lékařka, která mi jediná pomohla vrátit syna do normálního života, moc děkuji a doporučuji všem! Její lidský přístup a jednání se už ve zdravotnictví nevidí Více

Bozetechova 79, Brno Mapa

Psychiatrická ambulance pro dospělé

• „Jsem nesmírně vděčná za setkání s paní doktorkou Lemanovou. Osobní přístup, empatie, vnímámí pacienta jako celku... To vše společně s profesionalitou přineslo úlevu, naději a cestu. Děkuji :-) Více

Hlavní 83, Brno Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Moc mi pomohl a moc mě toho naučil

brno, Brno Mapa

Soukromá klinika

• „Pani doktorka je velice ochotna, empaticka a po odborne i lidske strance nejlepsi. Pacientovi se venuje na 100% a to i na ukor sveho casu. Pacientovi pozorne nasloucha a hleda nejlepsi reseni lecby. Vse vysvetli, poradi a hlavne pomuze. Nikdy zadneho pacienta neodbyde. Ona neni doktorem, ktery jen pise recepty. Více

Jugoslávská 13, Brno Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Paní doktorka se o mě stará už dobrých pár let, nikdy jsem si nemohla stěžovat, vždycky mě vyslechla ač jsem se kolikrát tak rozmuvila, že třičtvrtě hodina utekla ani nevíme jak... ráda k ní chodím, protože se můžu vypovídat ze všech problémů co kde mám a ač jsem teď už plnoletá, stále mě příjmá na konzultace. Za hodně jí vděčím... Více

Tomešova 1, Brno Mapa

Psychiatrická ordinace pro děti

• „Výborná paní doktorka, moc mi pomohla. O pacienty má opravdový zájem a je vždy ochotná. Vím, že se na ni můžu s důvěrou vždy obrátit. Více

Chrlické náměstí 2, Brno Mapa

Odborný lékař psychiatr

• „Velmi mi pomohla děkuji ji!

Údolní 16, Brno Mapa

Ambulance psychiatra pro dosp. a děti

• „Díky panu doktorovi jsem našel sám sebe a to je to nejcennější na celém světě . Má profesionální přístup v klidné rodinné atmosféře . Nikdy jsem neviděl pana doktora se mračit , nebo že by byl naštvaný. Je to klidný , vyrovnaný člověk , u kterého převažuje pozitivní a zdravý pohled na svět a tím i na pacienta. V životě bych neměnil . S úctou a pokorou Mlčoušek Více

Taussigova 983/13, Brno Mapa

• „Super lékařka, na svém místě, skvělá komunikace jak s dětmi - tak i s rodiči... Výsledky fakt dobré, pomůže....

Žerotínovo náměstí 533/6, Brno Mapa

Poliklinika Bílý dům

• „Velmi příjemný doktor mající lidský přístup. Vždy rád pomůže nalézt řešení. Nebojí se naslouchat. Jsem moc spokojená. Více

Zahradníkova 2/8, Brno Mapa

Pracoviště psychiatrie

• „pan doktor je nejlepší psychiatr, vždy mně vyslechne, a poradí, cítím se po návštěvě vždy lépe, a uvolněný. Pana doktora můžu s klidným svědomím všem doporučit Více

Škroupova 48, Brno Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Pani doktorko mám velmi ráda , je velmi empatická a vstřícná . Nikdy by se nestalo , že by podcenila můj stav .

Jiřího z Poděbrad 140, Hrušovany u Brna Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Velmi příjemný lidský přístup. Paní doktorka si udělá čas na kohokoliv, i když toho má jistě hodně.

Taussigova 13, Brno Mapa

• „Paní lékařka je skutečný profesionál. V čekárně si sice počkáte, ale jako každý dobrý lékař, má zkrátka paní doktorka spoustu pacientů, kterým se patřičně věnuje. Mně osobně pomohla v těžkých chvílích, našla řešení mé situace, za které jsem jí moc vděčná. Nyní už ordinuje jen 2x týdně, předpokládám tedy, že nové pacienty už nepřijímá. Více

Zahradníkova 2/8, Brno Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Pan doktor Berka je vynikající odborník a člověk. Přístup k pacientům je zcela profesionální. Umí poradit a vysvětlit, co která nemoc obnáší a jaké může mít důsledky do budoucna. Jsem s ním opravdu hodně spokojený, takže ho můžu s klidným svědomím doporučit! Více

Vojtova 23, Brno Mapa

Psychiatrická ordinace

• „Pana doktora známe 30 roků a lepšího člověka a lékaře neznám. Je ochoten pomoci i o půlnoci. Rodina Březinova

Palackého náměstí 10, Ivančice Mapa

Privátní psychiatrická ambulance

• Psychiatr, Praktický lékař

„Pan doktor je pečlivý neměnila bych ho za jiného doktora.Vždy mi pomohl a také má perfektní sestřičku, která je na pacienty příjemná. Více

Kounická 4, Ivančice Mapa

Praktický lékař

• „Paní doktorka je moc příjemná, hodně mi pomohla při našich sezení a stále pomáhá. Ujala se mne když jiní mě odmítali z důvodu přeplněni. Více

Jihlavská 20, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno