Ceník
Informace o službách a cenách nejsou k dispozici
Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.
Adresa
Vsetínská 20/527, Brno-střed, Brno 63900
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Názory
7 názorů
-
M
Martina Kolaříková
K panu doktorovi chodím s dětmi - mám 2 autisty. A mají tu nejlepší péči. Pan doktor je strašně hodný, vše vysvětlí. Jde vidět, že je opravdu znalý svého oboru.
• Soukromá klinika LOGO s.r.o. • Jiný •
-
D
D.H.
V červnu jsme byli se synem po prvé a byli jsme spokojení, vše vysvetlil, vyslechl. Zůstavame v jeho péči i přes větší vzdálenost nadále.
• Soukromá klinika LOGO s.r.o. • Jiný •
-
K
K.L.
Neprofesionální chování, nemístné poznámky, dotazy.. Během návštěvy jsem se cítila velmi nekomfortně.
• Soukromá klinika LOGO s.r.o. • Jiný •
MUDr. Jan Všetička
Děkuji za zpětnou vazbu. Mrzí mě vaše negativní zkušenost. Doufám, že u jiného psychiatra budete spokojena.
-
N
N.O.
S psychiatrem mám špatné zkušenosti. Měl nevhodné komentáře, kterým se i sám smál. Bylo mi to opravdu nepříjemné.
• Soukromá klinika LOGO s.r.o. • Jiný •
MUDr. Jan Všetička
Děkuji za zpětnou vazbu. Mrzí mě vaše negativní zkušenost. Zřejmě vám nesedl můj styl humoru.
-
Váš účet byl odstraněn
U pana doktora se cítím vždy příjemně. Léčbu se snaží přizpusobovat mým potřebám. Je to opravdový profesionál. Za mě super.
• Soukromá klinika LOGO s.r.o. • psychiatrické vyšetření •
-
Váš účet byl odstraněn
K panu doktorovi chodím už přes 2 roky. Vždy skvěle vyslechl, poradil a léčba je úspěšná. Příjemný, mladý a profesionální pan doktor s velkým P. Jsem mu mnoho vděčná.
• • •
-
Vlasta Středová
U pana doktora se citim vzdy velmi prijemne, dokaze skvele naslouchat a pozitivne naladit. Lecbu prizpusobuje mym potrebam. Nikdy nemam pocit, ze by pan doktor spechal na dalsiho pacienta, je to takove uklidnujici.
• • •
Odpovědi
1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz
Dobry den. Již rok mám deprese, kdy mi nezabiraji antidepresiva. Sama sebe nepoznavam, jakoby mi něc
Dobry den. Již rok mám deprese, kdy mi nezabiraji antidepresiva. Sama sebe nepoznavam, jakoby mi něco přešlo v hlavě a já byla úplně jiný člověk. Nechci žít a už ztrácím sílu. Na internetu jsem si přečetla, ze se dříve léčili deprese a jiné onemocnění pomoci psychosomatickych látek a ze je to…
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den,
jestli dobře rozumím otázce, tak hledáte alternativní možnosti léčby deprese. V současnosti takový výzkum probíhá v NÚDZ Klecany pomocí ketaminu, jde o rychle účinkující léčbu,…
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.