Psychiatr Boskovice

• Psychiatr, Internista, Logop… ed, Neurolog, Ostatní, Psycholog Více

Nádražní 10, Blansko Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „Paní doktorka je výborná,prijala mě na konzultaci i v době nouzových opatření a vždy mě trpělivě vyslechne a vše mi vysvětlí.Nikdy nezapomene připomenout, že"kdyby něco.."mohu se ozvat hned.Sestra je milá, ochotná,vstricna.Vic takových zdravotníků.Dekuji. Více

Boženy Němcové 9, Blansko Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Byly jsme s mamkou u paní doktorky Vavrincové poprvé a já jsem byla velmi překvapená jejím zájmem o pacienta a snahou pomoci.Vstřícná,milá.Co se mi ale nelíbilo, byla dlouhá doba v čekárně. Více

Hliníky 2362/9, Boskovice Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Vynikající Paní doktorka, vnímavá, ochotná, která ač to na první pohled tak nevypadá dle mého osobního názoru ví, co dělá. To, že vypráví o svých zážitcích mne vůbec neruší, naopak se ráda dozvím něco o světě i o způsobu řešení některých věci. Na první dojem se může zdát, že Paní doktorka mluví jen sama o sobě, ovšem jen čistě dle mého osobního názoru nelze dát na představu, jak by měl správný psychiatr působit. Paní doktorka má svůj osobitý přístup, který zcela jistě nemusí vyhovovat všem. Mě vyhovuje velmi, a proto bych Paní doktorku neměnila. Více

Soukupova 9, Boskovice Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Paní doktorka Mendlová mi zachránila život!!! Velmi si jí vážím a musím poděkovat. Po půl roce léčby mně ,paní doktorka , navrhla plný invalidní důchod, který byl schválen a jsem v něm, beze změny, již deset let. Díky správně navržené medikaci funguji. Děkuji mnohokrát. Více

Tišnov Mapa

• „DOBRÝ DEN,JSEM S PANÍ DOKTORKOU MOC SPOKOJENÁ.ONA JE OPRAVDU ČLOVĚ NA SVÉM MÍSTĚ. KE KAŽDÉMU PACIENTOVY PŘISTUPUJE INDIVIDUÁLNĚ ASNAŽÍ SENAJÍT NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ PROBLÉMU. BYLA JSEM RÁDA KDYŽ MI POMOHLA A JÁ JI MOHLA PODĚKOVAT. KUROVA Více

Lidická 10, Boskovice Mapa

• Ot.Kubina 179, Boskovice Mapa