Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Soukromá klinika LOGO s.r.o. byla založena již v roce 1990 jako specializované zdravotnické zařízení na diagnostiku a terapii vad řeči, hlasu a sluchu. Postupně se rozvíjela tak, že v současné době je zde poskytována komplexní péče v odbornostech - foniatrie, ORL, logopedie, psychologie, psychiatrie, neurologie, interní lékařství, fyzioterapie, dětský stacionář (day hospital) a lůžkové oddělení.

Soukromá klinika LOGO s.r.o. klade důraz na kvalitu poskytovaných služeb, vysokou odbornou připravenost, sledování nejnovějších poznatků v oblasti poruch komunikace. Klinika je nositelem certifikátu ISO 9001:2008 v oblasti "Diagnostika a léčba poruch komunikace. Výzkum a vývoj v oblasti klinické logopedie." zaručující kvalitu poskytovaných služeb. Klinika spolupracuje se zahraničními partnery v Německu, Anglii, Dánsku, Švédsku, Itálii a USA.

Sídlo Soukromé kliniky LOGO s.r.o. na Vsetínské ulici v Brně umožňuje přístup i handicapovaným pacientům svým bezbariérovým řešením. Dokonalost a moderní přístupy k diagnostice vad řeči a sluchu ukázaly, že logopedickou péči je možno provádět s vyspělou zdravotnickou technikou a moderními trendy.

Klinika disponuje několika logopedickými ordinacemi. Vzhledem k vysoké specializaci jsou na klinice zřízeny odborné poradny (např. pro poruchy plynulosti řeči (koktavost, breptavost),DMO, dysartrie, rozštěpové vady, opožděný vývoj řeči, autismus, alternativní a augmentativní komunikace, vývojová dysfázie a poruchy polykání). Specializovaní pracovníci nabízíjí i aplikace specializovaných postupů - myofunkční terapie, masáže dle Castillo Morales, Bobath koncept. Poskytujeme i soudně znalecké posudky v klinické logopedii a pořádají se kurzy komunikace pro manažery a výuku rétoriky.

Kompletní informace jsou na našem webu www.moje-klinika.cz nebo na e-mailu logo@logoped.cz
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (8)

Obecné skóre

  D
  Ověřený profil
  MUDr. Jan Všetička Jiný

  V červnu jsme byli se synem po prvé a byli jsme spokojení, vše vysvetlil, vyslechl. Zůstavame v jeho péči i přes větší vzdálenost nadále.

  K
  MUDr. Jan Všetička Jiný

  Neprofesionální chování, nemístné poznámky, dotazy.. Během návštěvy jsem se cítila velmi nekomfortně.

  MUDr. Jan Všetička

  Děkuji za zpětnou vazbu. Mrzí mě vaše negativní zkušenost. Doufám, že u jiného psychiatra budete spokojena.

  N
  MUDr. Jan Všetička Jiný

  S psychiatrem mám špatné zkušenosti. Měl nevhodné komentáře, kterým se i sám smál. Bylo mi to opravdu nepříjemné.

  MUDr. Jan Všetička

  Děkuji za zpětnou vazbu. Mrzí mě vaše negativní zkušenost. Zřejmě vám nesedl můj styl humoru.


  J
  Prim. MUDr. Kateřina Moráňová Jiný

  Paní prim. K.Moráňová je naprosto skvělá, nejen že umí pomoci od bolesti, ale její přístup k pacientům je super. moc děkuji, zase mi dnes pomohla...opravdu děkuji


  V
  Ověřený profil
  MUDr. Eva Krahulcová, CSc. Jiný

  Jsem pacientkou paní doktorky několik let a moc mi pomohla. Před pár lety jsem nechtěla v pátek nastoupit do nemocnice, že tam se mnou stejně nic dělat, ale dala mi takovou "sodu", že jsem fofrem do špitálu mazala a pí doktorka mi tím zachránila život! Moc jsem se jí potom omlouvala! Je to skvělá ženská, po všech stránkách!!!


  L
  Ověřený profil
  MUDr. Jan Všetička psychiatrické vyšetření

  U pana doktora se cítím vždy příjemně. Léčbu se snaží přizpusobovat mým potřebám. Je to opravdový profesionál. Za mě super.


  O
  Ověřený profil
  Prim. MUDr. Kateřina Moráňová Dlouholetá bolest zad

  Naprostá spokojenost. Prvotní objednací termíny? Pokud je to opravdu akutní, lze domluvit i termín dřívější. Pozitivním výsledkem pro mě je, že mi paní primářka pomohla od bolesti zad a od léků. Děkuji


  Ověřený profil
  Soukromá klinika LOGO s.r.o.

  Nejlepší klinika v ČR! Už 3. pobyt v ní pomohl mne i mému synovi. Jsou tam odborníci na svém místě. K pacientovi přistupují individuálně a jeho problémy řeší komplexně v rámci svých možností (neurologie, RHB, interna, ORL, fyzioterapie, logopedie, psychologie a psychiatrie). Takto kdyby fungovalo naše zdravotnictví všude, tak budu platit klidně vyšší zdr.pojištění, protože vím, že za něj obdržím vynikající služby jako na klinice LOGO ;-)


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Vsetínská 20/527, Brno 63900 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Karlovo náměstí 15/292, Praha 120 00 Zobrazit v Goole Maps
Nádražní 10, Blansko 678 01 Zobrazit v Goole Maps
Náměstí Míru 149, Židlochovice 667 01 Zobrazit v Goole Maps
Merhautova 118, Brno 613 00 Zobrazit v Goole Maps
Horníkova 34, Brno 628 00 Zobrazit v Goole Maps