(31 názorů)

Merhautova 118, Brno-sever

613 00, Brno, jihomoravský

Horníkova 34, Brno-Líšeň

628 00, Brno, jihomoravský

Soukromá klinika LOGO s.r.o. byla založena již v roce 1990 jako specializované zdravotnické zařízení na diagnostiku a terapii vad řeči, hlasu a sluchu. Postupně se rozvíjela tak, že v současné době je zde poskytována komplexní péče v odbornostech - foniatrie, ORL, logopedie, psychologie, psychiatrie, neurologie, interní lékařství, fyzioterapie, dětský stacionář (day hospital) a lůžkové oddělení.

Soukromá klinika LOGO s.r.o. klade důraz na kvalitu poskytovaných služeb, vysokou odbornou připravenost, sledování nejnovějších poznatků v oblasti poruch komunikace. Klinika je nositelem certifikátu ISO 9001:2008 v oblasti "Diagnostika a léčba poruch komunikace. Výzkum a vývoj v oblasti klinické logopedie." zaručující kvalitu poskytovaných služeb. Klinika spolupracuje se zahraničními partnery v Německu, Anglii, Dánsku, Švédsku, Itálii a USA.

Sídlo Soukromé kliniky LOGO s.r.o. na Vsetínské ulici v Brně umožňuje přístup i handicapovaným pacientům svým bezbariérovým řešením. Dokonalost a moderní přístupy k diagnostice vad řeči a sluchu ukázaly, že logopedickou péči je možno provádět s vyspělou zdravotnickou technikou a moderními trendy.

Klinika disponuje několika logopedickými ordinacemi. Vzhledem k vysoké specializaci jsou na klinice zřízeny odborné poradny (např. pro poruchy plynulosti řeči (koktavost, breptavost),DMO, dysartrie, rozštěpové vady, opožděný vývoj řeči, autismus, alternativní a augmentativní komunikace, vývojová dysfázie a poruchy polykání). Specializovaní pracovníci nabízíjí i aplikace specializovaných postupů - myofunkční terapie, masáže dle Castillo Morales, Bobath koncept. Poskytujeme i soudně znalecké posudky v klinické logopedii a pořádají se kurzy komunikace pro manažery a výuku rétoriky.

Kompletní informace jsou na našem webu www.moje-klinika.cz nebo na e-mailu logo@logoped.cz

Nemoci

• koktavost
  • sociální fóbie

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Eva Neubauerová

Logoped, Mgr.

• Sice na pohled nevypadá, ale je velmi příjemná a milá.

• Jsem velmi spokojená, k paní doktorce jsem chodila kvůli ráčkování, od kterého mi pomohla. Byla trpělivá a velice příjemná.

• Radka Florianová (Kovaříková)

Logoped, Mgr.

• Super

• Petr Staníček

Logoped, PhDr.

• T

Strašně moc hodnej, moc mě pomohl, chodil jsem k němu několik let, a je to ten nejlepší logoped, kterýho si člověk může přát. Po tom, co jsem se odstěhoval do HK, už jsem si ani jinýho nehledal, protože vím,že jeho mě nikdo nenahradí. Pana doktora Staníčka všem moc doporučuju, protože je to ten nejlepší logoped na světě.

• Ilona Kejklíčková Ph.D.

Logoped, PaedDr.

• Vynikající paní doktorka. Pomohla velmi mému synovi. Je to odborník na svém místě. Stejně tak chválím celou Soukromou kliniku LOGO, kde opravdu k pacientovi přistupují individuálně a jeho problémy řeší komplexně v rámci svých možností (neurologie, RHB, interna, ORL, fyzioterapie, logopedie, psychologie a psychiatrie). Takto kdyby fungovalo naše zdravotnictví všude, tak budu platit klidně vyšší zdr.pojištění, protože vím, že za něj obdržím vynikající služby jako na klinice LOGO ;-)

• pro dcerku am dala jen velmi cennou radu. je velmi ochotna a vstricna.nikfdy jsem ji nevidela, byly jsme v kontaktu pouze telefonicky. doporucuji.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Ivo Koneš

Ostatní, MUDr.

• J

Dobrý den všem. Vřele doporučujeme pana doktora Koneše. Náš 4-letý syn Aaron málokdy je spokojený .-) Ale charismatický pan doktor Koneš je pro něj vzor. Úplně se těší na návštěvy u něho. Pokud nechat operovat sebe, či dítě, můžeme li doporučit, doktor Koneš. Stejně tak jako prohlídky a kontroly. Skutečně si člověk opraví pohled na české zdravotnictví. Určitě doporučujeme.

• super

• Marie Aujezdská

Psycholog, Mgr.

• Š

Ano, paní doktorka je jako člověk velmi hodná, ale na sebemenší rozladu doporučuje antidepresiva. Snad mě lituje jako handicapovaného člověka a myslí si, že na můj hendikep jiný lék není. Je pravda, že v životě zažívám smutek, ten má ale příčinu a vždy tomu tak bylo,

Paní psycholožka mi poskytla podpůrnou terapii - povídání o jídle, dovolené.... Abych se jako handicapovaný a chronicky nemocný člověk zrekreovala. Přála jsem si však hlubší povídání o životě. Žel, příčinami toho, proč jsem smutná, se nezabývali ani lékaři Kliniky Logo, kde paní psycholožka pracuje.

• V

Úžasná paní psycholožka, moudrá, chápavá, milá, plná empatie...Člověk, co už lecos zažil a kterého máloco překvapí. Má v sobě úžasný optimismus a dokáže vidět i v problémových dětech to krásné, co v nich je.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Kateřina Moráňová

Neurolog, Prim. MUDr.

• O
      Umístění: Soukromá klinika LOGO s.r.o.Služby: Dlouholetá bolest zad

Naprostá spokojenost. Prvotní objednací termíny? Pokud je to opravdu akutní, lze domluvit i termín dřívější. Pozitivním výsledkem pro mě je, že mi paní primářka pomohla od bolesti zad a od léků. Děkuji

• H

Paní primářka Moráňová mi během osmi měsíců dokázala odstranit silné bolesti zad, a tím i prudké migrény. Má dokonalý cit pro diagnózu, dokáže "naordinovat" skvělou skladbu rehabilitací. Dokonale rozumí lidskému tělu, nezařazuje pacienta mechnicky do automatických škatulek a navíc je nesmírně inteligentní, lidská a vstřícná dáma, která dokáže být citlivá ke svým pacientům - pacient je pro ni na prvním místě. Mnohokrát se mě přeptala na zdravotní stav i když mě jen náhodně potkala v budově kliniky, má pozitivní přístup a dává pacientovi víru v uzdravení. Jsem jí nesmírně vděčná za to, jak rychle a účinně mi pomohla a rozhodně ji každému doporučuji. DĚKUJI!

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Jan Všetička

Psychiatr, MUDr.

• L
      Umístění: Soukromá klinika LOGO s.r.o.Služby: psychiatrické vyšetření

U pana doktora se cítím vždy příjemně. Léčbu se snaží přizpusobovat mým potřebám. Je to opravdový profesionál. Za mě super.

• M

K panu doktorovi chodím už přes 2 roky. Vždy skvěle vyslechl, poradil a léčba je úspěšná. Příjemný, mladý a profesionální pan doktor s velkým P. Jsem mu mnoho vděčná.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře