Doporučení psychiatři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Brno

• „Pan doktor je clovek na svem miste. O pacienta ma skutecny zajem, nepise pouze leky, ale snazi se pochopit i vysvetlit, co za problemy stoji. Je to bezpochyby nejvetsi odbornik s lidskym pristupem, jakeho jsem potkala. Velmi mi zlepsil kvalitu zivota. Dekuji za vse. Více

Martinkova 253/7, Brno Mapa

Mimamed

• „Jsem nesmírně vděčná za setkání s paní doktorkou Lemanovou. Osobní přístup, empatie, vnímámí pacienta jako celku... To vše společně s profesionalitou přineslo úlevu, naději a cestu. Děkuji :-) Více

Hlavní 83, Brno Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Moc mi pomohl a moc mě toho naučil

brno, Brno Mapa

Soukromá klinika

• „Paní doktorka je úžasná, pečlivá a starostlivá. Chodím k ní už mnoho let. Vždy pro mne měla maximální pochopení, i když to se mnou ze začátku nebylo jednoduché. Velmi mi pomohla. Nebyl problém ani pokud mi léky nevyhovovaly, nasadila mi jiné, než jsme našly ty pravé. Nikdy nečekám v čekárně, bere na čas a na pacienty má dostatek času, aby mohla vyslechnout, co opravdu potřebují a co je trápí. Nikdy bych neměnila. Více

Velkopavlovická 25, Brno Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Pani doktorka je velice ochotna, empaticka a po odborne i lidske strance nejlepsi. Pacientovi se venuje na 100% a to i na ukor sveho casu. Pacientovi pozorne nasloucha a hleda nejlepsi reseni lecby. Vse vysvetli, poradi a hlavne pomuze. Nikdy zadneho pacienta neodbyde. Ona neni doktorem, ktery jen pise recepty. Více

Jugoslávská 13, Brno Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Paní doktorka se o mě stará už dobrých pár let, nikdy jsem si nemohla stěžovat, vždycky mě vyslechla ač jsem se kolikrát tak rozmuvila, že třičtvrtě hodina utekla ani nevíme jak... ráda k ní chodím, protože se můžu vypovídat ze všech problémů co kde mám a ač jsem teď už plnoletá, stále mě příjmá na konzultace. Za hodně jí vděčím... Více

Tomešova 1, Brno Mapa

Psychiatrická ordinace pro děti

• „Výborná paní doktorka, moc mi pomohla. O pacienty má opravdový zájem a je vždy ochotná. Vím, že se na ni můžu s důvěrou vždy obrátit. Více

Chrlické náměstí 2, Brno Mapa

Odborný lékař psychiatr

• „Velmi mi pomohla děkuji ji!

Údolní 16, Brno Mapa

Ambulance psychiatra pro dosp. a děti

• „Velmi příjemný doktor mající lidský přístup. Vždy rád pomůže nalézt řešení. Nebojí se naslouchat. Jsem moc spokojená. Více

Zahradníkova 2/8, Brno Mapa

Pracoviště psychiatrie

• „Můj 11 letý syn prošel tvrdou školní šikanou. S velkou pomocí paní doktorky MUDr. Ledečové se nám podařilo "přežít" tyto dramatické chvíle a jejich následky. Děkujeme z celého srdce laskavé a trpělivé paní doktorce, která má dlouhodobé zkušenosti ve svém oboru za její odbornou pomoc. Šikana se v dnešní době mezi dětmi rozrůstá, což je všeobecně známo, ale bez pomoci odborníků je jen těžká obrana. Za naše dítě děkujeme paní doktorce i milé sestřičce. Více

Žerotínovo nám. 4/6, Brno Mapa

Psychiatrická ordinace

• „pan doktor je nejlepší psychiatr, vždy mně vyslechne, a poradí, cítím se po návštěvě vždy lépe, a uvolněný. Pana doktora můžu s klidným svědomím všem doporučit Více

Škroupova 48, Brno Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Pani doktorko mám velmi ráda , je velmi empatická a vstřícná . Nikdy by se nestalo , že by podcenila můj stav .

Jiřího z Poděbrad 140, Hrušovany u Brna Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Velmi příjemný lidský přístup. Paní doktorka si udělá čas na kohokoliv, i když toho má jistě hodně.

Taussigova 13, Brno Mapa

• „Individuální a rázný přístup. Nesouhlasím s názory o “běžícím páse”. Můj aktuální stav řešíme při každé měsíční schůzce, vždy pomohla i při akutních problémech přes telefon. Po předchozích zkušenostech s jinými doktory s nasazením špatných léků a jejich neustálým navyšováním nemůžu byt p. doktorce vděčnější. Doporučuji Více

Wolkerova 112, Rosice Mapa

Psychiatrická ordinace

• „Paní lékařka je skutečný profesionál. V čekárně si sice počkáte, ale jako každý dobrý lékař, má zkrátka paní doktorka spoustu pacientů, kterým se patřičně věnuje. Mně osobně pomohla v těžkých chvílích, našla řešení mé situace, za které jsem jí moc vděčná. Nyní už ordinuje jen 2x týdně, předpokládám tedy, že nové pacienty už nepřijímá. Více

Zahradníkova 2/8, Brno Mapa

Psychiatrická ambulance

• „K panu doktorovi chodím řadu let a pomáhá mně i celé naší rodině v těžkých situacích nejen jako erudovaný odborník, ale také jako velice laskavý a chápající člověk.Už při vstupu do čekárny a pak do ordinace člověk pocítí klid a jistotu, že mu bude pomoženo.Jsem mu vděčná za všechno. Více

Grohova 12, Brno Mapa

Odborný lékař psychiatr

• „Navštěvuji paní doktorko už několik roků, mockrát mi pomohla. Vyslechne a je velmi dobrá i po odborné stránce. I.

Nádražní 663, Modřice Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Pan doktor Berka je vynikající odborník a člověk. Přístup k pacientům je zcela profesionální. Umí poradit a vysvětlit, co která nemoc obnáší a jaké může mít důsledky do budoucna. Jsem s ním opravdu hodně spokojený, takže ho můžu s klidným svědomím doporučit! Více

Vojtova 23, Brno Mapa

Psychiatrická ordinace

• „Můžu jen doporučit, velmi, velmi náročná praxe. Chválím i sestru, celý jejich postoj k vlastnímu problému je velmi pozitivní. Černochová Více

Masarykova 37, Brno Mapa

Ordinace odborného lékaře psychiatra

• „S paní doktorkou mám zatím jen malé, ale pozitivní zkušenosti. Nechybí jí empatie a dokáže skvěle naslouchat. Doporučuji. :) Více

Blanenská 982, Kuřim Mapa