Doporučení psychiatři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Jihlava

• „Celý můj dosavadní život, bylo jen utrpení, houpačka. Jsem Borec, říkal jsem si pomůžu si sám, bez pomoci!! Jenže houpat a čekat, až se ta houpačka zastaví? nezastaví!!! no tak zkusím cvokaře, bez urášky k Milanu Pátkovi. Díky jemu, jsem dostal smysl života. Poděkování, je málo. Více

Nádražní 1, Třešť Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Pan Doktor je skvělý lékař, který svému oboru rozumí. Je empatický, vyslechne, orientuje se v problematice jako málokdo. Víc takových! Více

Brněnská 54, Jihlava Mapa

Pedopsychiatrická ambulance

• „Paní Doktorka je velice citlivá a milá nevím proč ostatní na ní píšou špatné Názory dokazala mě vyslechnout a dokonce poradit a když jsem jí líčil můj život a z čeho mam úzkosti a deprese tak na ní bylo vidět že se mnou soucítí Více

Panský vrch 450, Humpolec Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Mně paní doktorka velice pomohla. Mrzí mě, když tady na ni čtu negativní příspěvky.. Já mám naštěstí velmi dobrou zkušenost - se mnou si vždy popovídala, mohla jsem se svěřit, byla jsem ráda, že mně někdo vyslechl a řekl mně svůj názor. Při mých zlepšeních mě chválila, neuvěřitelně mně to dodávalo sílu a vděčím ji za své vyléčení z anorexie. Už bych to nechtěla nikdy zažít a jsem ráda, že jsem to díky ní a její léčbě překonala. Děkuji:) Více

Vrchlického 57, Jihlava Mapa

Psychiatrická ordinace