Doporučení psychiatři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Ústí nad Labem

• „Pan doktor Kotek je nejlepší lékař, jakého jsem poznala. Jeho přístup k pacientovi je až neuvěřitelný - je milý, taktní, zdvořilý, o pacienta projevuje opravdový zájem. Je možné mu říci cokoliv, aniž by měl člověk pocit, že ho obtěžuje nebo zdržuje. Vždy se snaží pacienta povzbudit, pomoci mu nalézt východiska z jeho problémů a dává mu naději, že jeho situace i zdravotní stav se v budoucnosti zlepší. Při medikaci je uvážlivý, vždy bere zřetel i na názory a zkušenosti pacienta. Je mu zkrátka opravdovou oporou. Více

Koněvova 1942/27, Ústí nad Labem Mapa

Psychiatrická ordinace

• „Také musím velice poděkovat panu doktorovi Je vstřícný a především lidský . mohu jen doporučit samozřejmě i jeho asistent je moc fajn ačkoliv je dost mladý a to mě ze začátku dělalo problém jsem se styděla mluvit ale už jsem si na něho zvykla a musím říct že je moc fajn . Prostě oba jsou moc dobří . Děkuji za vaší pomoc a to né jen mě ale i mé rodině .S přáním všeho dobrého . Drahomíra H. Více

Josefská 577/10, Teplice Mapa

Psychiatrická ordinace

• „Paní doktorka mi už několikrát pomohla. Vždy mě pořádně vyslechla a provedla správnou léčbu. Do ordinace jsem byl přijat vždy přesně na čas a prostředí je také velmi příjemné. Určitě doporučuji! Více

Šaldova 591/3, Litoměřice Mapa

Dětská psychiatrická ambulance

• „než jsem poznala pana doktora,pouze jsem přežívala a vyzkoušela několik ,,psychiatrů,,,kteří mi věnovali max 5 min.Zajímavé,že vždy u nich plná čekárna,každej jiný problém,ale všichni stejné léky.Jako přes kopírák.Nezájem.První návštěva u pana doktora trvala 40 min,po mých zkušenostech sci-fi,Okamžitě jiné léky a pro mne od té chvíle plnohodnotný život.Troufám si říct,že nebýt jeho,tak bych tu už asi nebyla.Většina doktorů,by se od něj měla učit.Děkuji pane doktore Více

Koněvova 1942/27, Ústí nad Labem Mapa

• „Pan doktor je milý,klidný a vstřícný.Vyslechl mé problémy,snažil se rozebrat mé potíže a pak mi doporučil postup léčby,který dle jeho názoru odpovídal mým potřebám.Napsal mi léky a opravdu jsem se cítila během pár dní mnohem lépe.Jsem s jeho péčí velmi spokojena! Více

Školní 5/455, Lovosice Mapa

Ord. lékaře specialisty - psychiatrie

• „Po zkušenostech s předcházejícími doktory, konečně PAN DOKTOR. Sice nás ještě čeká běh na dlouhou trať, ale věříme, že to s panem doktorem Kozlíkem zvládneme. Více

U Plovárny 1190/14, Děčín Mapa

Ord. lékaře specialisty-děts.psychiatr

• „S paní doktorkou jsem velice spokojená, mohu vřele doporučit

Fügnerova 1, Litoměřice Mapa

Ord. lékaře specialisty - psychiatrie

• „Je laskavý, trpělivý a lidský.Má velký přehled.

Maroldova 5/788, Děčín Mapa

PSYCHIATRIE Mališ s.r.o.

• „Tento lékař jako jediný nepředepisuje návykové léky, kterými se rychle ostatní lékaři zbaví pacientovo kňučení, trpělivě nastavuje léčbu, i když to s námi pacienty není vždy jednoduché . Více

Skupova 571/23, Teplice Mapa

• Lipová 11/23, Ústí nad Labem Mapa