Doporučení urologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Ústí nad Labem

• „Perfektní lékař, se skutečným zájmem o léčení pacienta, s lidským přístupem i ke starším pacientům. Je ochotný a trpělivý. I při značné pracovní zátěži vždy vlídně komunikuje. Spolupracuje i se špičkovými pracovišti v oboru a provádí nebo zajišťuje kvalifikovanou diagnostiku i léčbu. Také práce sestry zaslouží uznání. V čekárně se nikdy nečeká nepřiměřeně dlouho. Děkuji! Vděčný dlouhodobý pacient. Více

Pokratická 539, Litoměřice Mapa

Urologická ambulance MUDr. Michal Hálek

Velká Hradební 3385 / 9, Ústí nad Labem Mapa

ESTETICUSTI s.r.o.

• „Jsem spokojený s profesionálním týmem, který si pan doktor v ambulanci vytvořil. Jsem ale zklamán, že dosud bylo možné se po internetu objednat na den a hodinu a nyní od Nového roku je tato možnost nedostupná. Nikde jí nemohu najít? To je určitě krok zpátky. Více

Moskevská, Ústínad Labem Mapa

Ústecké urocentrum

• „Pan doktor Dragančev je dobrý odborník, který rozumí svému oboru a dokáže správně zhodnotit stav pacienta a navrhnout odpovídající léčbu. Více

Legií 21, Děčín Mapa

Urologie, radiologie

• „U pana doktora jsem byl v Ústecké ordinaci na vyšetření spolu s kamarádem,profesionální přístup pana doktora odhalil u kamaráda pokročilé zvětšení prostaty následně mu pomohl s umístěním a brzkou operací v nemocnici.Zaráží mě proč se lidé,kteří nejsou spokojeni s prací pana doktora schovávají za anonymytu a pod svoje hodnocení se nepodepíší což slušný člověk udělá.Jiří Ponrt Více

Karla Čapka 211/1, Děčín Mapa

Urologická ambulance