Doporučení urologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Praha

• „Pan doktor Otava je velice profesionální a k moji diagnóze přistupuje velice zodpovědně s tím, že nic nepodcení. Vždy jsem se dočkala milého a chápavého přístupu. Na všechny mé otázky jsem dostala odpověď. Jsem velmi spokojená a mohu doporučit. Děkuji Více

Na Valech 4/289, Praha Mapa

Androgeos, spol. s r.o.

• „Přestože jsem se na pohotovosti na Bulovce-konkrétně na urologii ocitla spíše omylem (problém byl jiného rázu), pan doktor mě neodbyl a vyslechl si výklad mých prožívaných obtíží, a to i přes to, že se mi již během vyšetření značně ulevilo. Navíc byl pan doktor velmi sympatický :) Tímto bych ráda ocenila jeho trpělivý přístup k pacientovi. Více takových profesionálů, nejen ve zdravotnictví. S pozdravem Hana P. Více

Ukrajinská 11/900, Praha Mapa

Urologie Ukrajinská s.r.o.

Urologické konzultace

1 000 Kč

• Budějovická 778/3a, Praha Mapa

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

• „Velká spokojenost s výsledkem/průběhem operačního zákroku Rezum:Před tím velké potíže kvůli BHP/LUTS- v podstatě veškeré popisované problémy, včetně i jiných/vzdáleně souvisejících (nebudu popisovat..), medikace způsobovala značné nežádoucí účinky (zdůraznění arytmie, motání hlavy) a to nemluvím o tom, že dlouhotrvající neléčený LUTS poškozuje moč.měchýř... Váhal jsem nad touto novou metodou, nehrazenou pojišťovnou (viz značně vysoká cena, nehrazená pojišťovnou), u mě navíc prostata značně přesahující 80g, což může prý snižovat finální úspěšnost...Rozhodnutí ztěžovaly i obavy z neúčinnosti operace (viz předchozí věta) a vůbec ze zákroku jako takového. Výsledek/zkušenosti:Profesionální, uklidňující, pozorný přístup, rekonvalescence zcela bez problémů a po cca 3 týdnech značné zlepšení oproti předchozímu stavu(vzhledem k velikosti mé prostaty), již cca po 2 měsících stav téměř jak ve 20 letech - návštěva WC za 24 hodin cca 6x a žádné výraznější potíže. I kdybych musel zákrok po třeba 4 letech opakovat (jakože studie říkají pouze že po 4-5 letech téměř žádné opakování u této nové metody není nutné), rozhodl bych se opět pro tuto metodu, než podstupovat klasickou invazivnější metodu v nemocnici...(Člověk samozřejmě předpokládá, že se časem, po letech tento zákrok začne hradit pojišťovnou už proto, že přece to není v zájmu nikoho - obsazovat nemocnice, mít delší, komplikovanější rekonvalescenci, anebo se zkoušet "ládovat" prášky...). Ještě jednou tedy tímto děkuji... Více

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

• „Naprosto dokonale, velice pečlivý empatický a erudovaný lékař, dochvilnost, komfort, milá sestřička , všem vřele doporučuji. Více

Na dlouhém lánu 563/11, Praha Mapa

Uroderm Medical s.r.o.

• „Chodila jsem k panu doktorovi Galasovi do Berouna, měla jsem vleklé problémy se záněty močového měchýře a zánět ledviny, nekončící trápení. Na jeho doporučení jsem si nechala udělat autovakcínu a zprůchodnění zúžené močové trubice od té doby mám klid :-). Bylo to dost nepříjemné, ale výsledek je vynikající. Jsem MUDR.Galasovi velmi vděčná a už nemusím stále užívat léky a trpět. Mohu ho jen vřele doporučit. Díky Vám pane doktore, jste zlatý člověk. Více

Palackého 5, Praha Mapa

Urologická ambulance

• „Pan doktor Vik byl velmi milý. Rychle našel problém, vysvětlil mi ho a předepsal potřebnou léčbu. Po 14 na kontrole vše zkontroloval. Nemohu si na nic stěžovat. Více

Na Poříčí 26 (Palác Archa), Praha Mapa

GENNET, s.r.o.

• „Profesionalita, ochota, pečlivost, lidskost, perfektní snaha dohledat příčinu problému... jsem naprosto spokojena s tímto lékařem. Více

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

• „Profesionál, člověk na svém místě, odborník! S prací pana doktora jsme vždy spokojeni! Doporučujeme!

Karlovo nám 319/3, Praha Mapa

TH klinika, s.r.o.

• „Úžasný, sympatický a empatický pan doktor. Měli by ho pozlatit a sestřičku také. Vždy vše vysvětlí a pomůže. Nebýt toho, že tam člověk musí ve chvílích, kdy mu není nejlépe, chodil by tam snad i častěji :)). Více

Krškova 807/21, Praha Mapa

UroVize - urologická ambulance

• Krškova 807/21, Praha Mapa

UroVize - urologická ambulance

• „U pana doktora jsem byla na cystoskopii v FN Motol - na urologicka klinice. Mela jsem veliký strach, byla to moje první zkušenost. Pan doktor mi vše vysvětlil, upozornil mě na každý krok, který bude následně dělat. Dole mi to umrtvil a necítila jsem bolest. Jen potom, když zkoušel, jak moc mám zúženou mocovou trubici. Bylo to však jen par vteřin. Večer potom to bolelo při močení, ale obtíže do druhého dne vymizeli. Jsem naprosto spokojena a vděčná, ze jsou tací hodni doktoři :-) Více

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

• „Byl jsem spokojený s příjemným, korektním přístupem a pečlivě provedeným vyšetřením. Objednací doba byla přijatelná s ohledem na čas dovolených a také ve srovnání s jinými pracovišti. Více

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

• „Pan Doktor s velkým D. Oprávněně. Jeho maximální snaha pomoci lidem je patrná už od první chvíle, kdy vstoupíte do ordinace. Více

Skalecké náměstí 500, Mníšek pod Brdy Mapa

Ordinace urologie

• „Pan doktor je velmi pečlivý

Budečská 40/1168, Praha Mapa

Privátní urologická praxe s.r.o.

• „Moc dekuji panu doktorovi za jeho praci! Je velice sikovny a tatinkovi zprijemnil zivot o mnoho let. Mne ulehcil praci a zato patri velke diky za lidskost! Moc si tohoto pristupu lekare k pacientovi vazim Více

Mazurská 484/2, Praha Mapa

Poliklinika Mazurská

• „Pani doktorka je velmi skvely clovek..chodim k nej uz skoro 5 rok velka ochota vzdy vijde v ústrety pacienta..velmi pecliva a prijemna sestricky su tak isto príjemné. Více

Wolkerova 603, Brandýs nad Labem Mapa

Urologická ambulance

• „Paní doktorka je velice sympatická osoba, je vynikající lékařka. Takových lékařů není mnoho. Mohu ji jen doporučit. J.D. Více

Petrská 1, Praha Mapa

Urologie - Petrská

• „Kvalifikovaný urolog a zároveň osoba, která dokáže svým lidským přístupem a pochopením komunikovat s pacienty. Kdykoliv se snaží doporučit i přírodní cestu než antibiotika. Doporučuji! Jedinou chybou je věčné čekání v ordinaci. Více

Božanovská 884, Praha Mapa

Urologie, sexuologie