Doporučení urologové s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Praha

• „Pan doktor Otava je velice profesionální a k moji diagnóze přistupuje velice zodpovědně s tím, že nic nepodcení. Vždy jsem se dočkala milého a chápavého přístupu. Na všechny mé otázky jsem dostala odpověď. Jsem velmi spokojená a mohu doporučit. Děkuji Více

Na Valech 4/289, Praha Mapa

Androgeos, spol. s r.o.

• Budějovická 778/3a, Praha Mapa

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

• „Velká spokojenost s výsledkem/průběhem operačního zákroku Rezum:Před tím velké potíže kvůli BHP/LUTS- v podstatě veškeré popisované problémy, včetně i jiných/vzdáleně souvisejících (nebudu popisovat..), medikace způsobovala značné nežádoucí účinky (zdůraznění arytmie, motání hlavy) a to nemluvím o tom, že dlouhotrvající neléčený LUTS poškozuje moč.měchýř... Váhal jsem nad touto novou metodou, nehrazenou pojišťovnou (viz značně vysoká cena, nehrazená pojišťovnou), u mě navíc prostata značně přesahující 80g, což může prý snižovat finální úspěšnost...Rozhodnutí ztěžovaly i obavy z neúčinnosti operace (viz předchozí věta) a vůbec ze zákroku jako takového. Výsledek/zkušenosti:Profesionální, uklidňující, pozorný přístup, rekonvalescence zcela bez problémů a po cca 3 týdnech značné zlepšení oproti předchozímu stavu(vzhledem k velikosti mé prostaty), již cca po 2 měsících stav téměř jak ve 20 letech - návštěva WC za 24 hodin cca 6x a žádné výraznější potíže. I kdybych musel zákrok po třeba 4 letech opakovat (jakože studie říkají pouze že po 4-5 letech téměř žádné opakování u této nové metody není nutné), rozhodl bych se opět pro tuto metodu, než podstupovat klasickou invazivnější metodu v nemocnici...(Člověk samozřejmě předpokládá, že se časem, po letech tento zákrok začne hradit pojišťovnou už proto, že přece to není v zájmu nikoho - obsazovat nemocnice, mít delší, komplikovanější rekonvalescenci, anebo se zkoušet "ládovat" prášky...). Ještě jednou tedy tímto děkuji... Více

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

• „Naprosto dokonale, velice pečlivý empatický a erudovaný lékař, dochvilnost, komfort, milá sestřička , všem vřele doporučuji. Více

Na dlouhém lánu 563/11, Praha Mapa

Uroderm Medical s.r.o.

• „Chodila jsem k panu doktorovi Galasovi do Berouna, měla jsem vleklé problémy se záněty močového měchýře a zánět ledviny, nekončící trápení. Na jeho doporučení jsem si nechala udělat autovakcínu a zprůchodnění zúžené močové trubice od té doby mám klid :-). Bylo to dost nepříjemné, ale výsledek je vynikající. Jsem MUDR.Galasovi velmi vděčná a už nemusím stále užívat léky a trpět. Mohu ho jen vřele doporučit. Díky Vám pane doktore, jste zlatý člověk. Více

Palackého 5, Praha Mapa

Urologická ambulance

• „Pan doktor Vik byl velmi milý. Rychle našel problém, vysvětlil mi ho a předepsal potřebnou léčbu. Po 14 na kontrole vše zkontroloval. Nemohu si na nic stěžovat. Více

Na Poříčí 26 (Palác Archa), Praha Mapa

GENNET, s.r.o.

• „Profesionalita, ochota, pečlivost, lidskost, perfektní snaha dohledat příčinu problému... jsem naprosto spokojena s tímto lékařem. Více

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

• „Profesionál, člověk na svém místě, odborník! S prací pana doktora jsme vždy spokojeni! Doporučujeme!

Karlovo nám 319/3, Praha Mapa

TH klinika, s.r.o.

• „Úžasný, sympatický a empatický pan doktor. Měli by ho pozlatit a sestřičku také. Vždy vše vysvětlí a pomůže. Nebýt toho, že tam člověk musí ve chvílích, kdy mu není nejlépe, chodil by tam snad i častěji :)). Více

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

• „Nejlepsi lekar, ktereho jsem kdy poznala. Ne jen po lekarske, ale lidske strance. Vice takovych lekaru, tak muzeme my pacienti byt spokojeni. Více

Budínova 67/2, Praha Mapa

Nemocnice na Bulovce

• „U pana doktora jsem byla na cystoskopii v FN Motol - na urologicka klinice. Mela jsem veliký strach, byla to moje první zkušenost. Pan doktor mi vše vysvětlil, upozornil mě na každý krok, který bude následně dělat. Dole mi to umrtvil a necítila jsem bolest. Jen potom, když zkoušel, jak moc mám zúženou mocovou trubici. Bylo to však jen par vteřin. Večer potom to bolelo při močení, ale obtíže do druhého dne vymizeli. Jsem naprosto spokojena a vděčná, ze jsou tací hodni doktoři :-) Více

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

• „Byl jsem spokojený s příjemným, korektním přístupem a pečlivě provedeným vyšetřením. Objednací doba byla přijatelná s ohledem na čas dovolených a také ve srovnání s jinými pracovišti. Více

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

• „Z nedávné osobní zkušenosti mohu potvrdit, že pan MUDr. Macek je nejen velkým specialistou v oboru urologie, ale i velkým člověkem s nesmírnou ochotou, obětavostí a přístupem k pacientu. Pane doktore mnohokrát děkuji. Více

Ke Karlovu 6, Praha Mapa

Urologická klinika Všeobecné fakultní nemocnice a 1. lékařské fakulty UK

• „Paní doktorka Matoušková je obdivuhodný člověk a profesionál. Obdivuhodně zvládá stresové situace způsobené odchodem lékaře jehož agendu převzala. Více

Karlovo náměstí 3/319, Praha Mapa

Urocentrum Praha s.r.o.

• „Pani doktorka je velmi skvely clovek..chodim k nej uz skoro 5 rok velka ochota vzdy vijde v ústrety pacienta..velmi pecliva a prijemna sestricky su tak isto príjemné. Více

Wolkerova 603, Brandýs nad Labem Mapa

Urologická ambulance

• „Kvalifikovaný urolog a zároveň osoba, která dokáže svým lidským přístupem a pochopením komunikovat s pacienty. Kdykoliv se snaží doporučit i přírodní cestu než antibiotika. Doporučuji! Jedinou chybou je věčné čekání v ordinaci. Více

Božanovská 884, Praha Mapa

Urologie, sexuologie

• „Pan doktor je příjemný, vysvětlí Vám vše, má smysl pro humor a ani na vteřinu jsem nezapochyboval že je pravdovej odborník, jsem rád že jsem ho potkal. Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „super

Krškova 807, Praha Mapa

Soukromá urologická praxe

• „Pan Doktor Grubský je doktor s velkým D, člověk , který pracuje s obrovským nasazením , k nám pacientům je nesmírně vstřícný a plný pochopení. Stejně úžasně se staral o 86 letého tchána, jako o 20 letého syna. Patří mu jen obdiv a díky !! Více

Staré Město 28, Mladá Boleslav Mapa

Urologická ambulance

• „Pan doktor Šmehil je jak z pohledu lékařského, tak i z pohledu lidského velice dobrý. I když jsem přišel v dobu, kdy přijímal jen objednané pacienty, tak mě přijal,pravda,na vyšetření jsem si musel asi 45 minut počkat, ale s tím jsem počítal. Byl trpělivý, i přes to, že jsem byl z vyšetření přeci jenom trochu nesvý - první návštěva urologa. Doporučuji všem. Více

Budínova 2, Praha Mapa

Nemocnice Na Bulovce