Doporučení urologové s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Ostrava

• „Doktor Fecura je člověk u kterého cítíte ,že mu Váš zdravotní stav není lhostejný,.děkujeme s manželem ,že nás po celou dobu léčby podporuje svým příjemným ,milým přístupem..Je to odborník na svém místě. . Křižákovi Více

Dělnická 1132/24, Havířov Mapa

Nemocnice s poliklinikou Havířov, p.o.

• Urolog, Chirurg

1 názor

„Chodím na pravidelné kontroly s prostatou (mimo jiné provedeny biopsie a sledovány PSA,index a j.Velice zodpovědný lékař,vše podrobně vysvětlí s velmi lidským přístupem.Mohl by být vzorem pro ostatní lékaře. Zdeněk Dedek Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „K panu Sýkorovi chodím pravidelně již několik let.Dovolím si tvrdit,že jsem se v Ostravě doposud nesetkala s lepším urologem.Vždy vše důkladně vysvětlí tak,abych situaci porozuměla a probere semnou i postupy další léčby. Také oceňuji jeho velice vlídný a lidský přístup.Mohu jen doporučit ! Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „S panem doktorem jsem velice spokojená.Je velice pečlivý,okamžitě našel problém,který nikdo jiný u mne neregistroval....mockrát děkuji.Hana R. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Zodpovědný, ačkoliv nepatřím mezi pacienty s akutní závažnou chorobou, nikdy neopomene provést důkladné vyšetření a navíc má schpnost vysvětlit stav pacienta dostupným způsobem. J. H. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Velmi svědomitý a vynikající odborník. Navštívil jsem hodně urologů a jen on mi pomohl. Moc děkuji !!

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

• 17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

• Urolog

Dělnická 1132/24, Havířov Mapa

Nemocnice s poliklinikou Havířov, p.o.

• 17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

• 17.listopadu 1790 / 5, Ostrava Mapa