Urolog Ostrava

• „Pan Doktor je pečlivý, profesionální a hlavně všechno vysvětlí. Sestřička je anděl.. Vždy milá, ochotná a má velké znalosti v oboru. Děkuji za veškerou péči. Více

Opavská 13/6192, Ostrava Mapa

Andropharm medical s.r.o., urologicko-andrologická ambulance

• „Tak to je pan Doktor s velkým D muzu jen doporučit dětem taky rozumi takže stěžovat si nemůžu a buďte radi ze ho máme Více

Alešova 1/591, Bohumín Mapa

Rydultowská 1370, Orlová Mapa

Slezská urologie s.r.o., urologie, RDG

• „Dobrý den! S jednáním pana doktora jsem byl velmi spokojen. Mohu jen potvrdit, že je to člověk s citlivým přístupem k pacientovi, trpělivý, komunikativní. Nevnucuje vám svůj názor, má čas na pohovor s vámi. Vše v klidu s vámi rozebere, vysvětlí. Mohu jen doporučit. A panu doktorovi poděkovat. Více

Masarykova 600, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař urologie

• „Odborník na svém místě, lidský přístup

T. G. Masaryka 600, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař urologie

• „Výborný lékař i sestřička v ordinaci, vyšetření proběhlo rychle na profesionální úrovni. Pan doktor vše vysvětlil před vyšetřením, nemám co vytknout. Více

28. října 108, Ostrava Mapa

Odborný lékař urologie

• „Úžasný pan doktor, jak profesně, tak lidsky. Skvělá, empatická zdravotní sestřička. Díky jejich laskavému přístupu jsem zvládla vyšetření, do kterého se nikdo z nás nežene, dokonce rovnou odmítne. Pan doktor rozhodně ví co dělá a se sestřičkou jsou skvělým týmem. Moc jim, za vše děkuji ! ! Více

Sokolská tř. 49, Ostrava Mapa

Odborný lékař urologie

• „Navštívili sme už viacero urológov a tu sme boli spokojný. Syn sa pani doktorky nebál a spolupracoval. Chválim profesionalitu a prístup. Více

Střelniční 19/267, Český Těšín Mapa

Rydultowská 1370, Orlová Mapa

Alešova 1/591, Bohumín Mapa

Slezská urologie s.r.o., urologie, RDG

• „Doktor Fecura je člověk u kterého cítíte ,že mu Váš zdravotní stav není lhostejný,.děkujeme s manželem ,že nás po celou dobu léčby podporuje svým příjemným ,milým přístupem..Je to odborník na svém místě. . Křižákovi Více

Dělnická 1132/24, Havířov Mapa

Nemocnice s poliklinikou Havířov, p.o.

• „Vynikající lékař, který vše vysvětlí, poradí. Je moc hodný, vstřícný, ochotný pomoci. Jsem velmi spokojená.

Prokopa Velikého 699/5, Ostrava Mapa

• „Mohu vřele doporučit,odborná konzultace a poradenství,skvělá péče a vstřícnost.Velice mi pomohl a poradil jak s prevencí.Nikdy jsem nepoznal znamenitějšího lékaře.Děkuji. Více

Národní třída 12/581, Havířov Mapa

Uromed s.r.o., urologie a RDG

• „Velký profesionál a výborný člověk, příjemný lidský přístup, nekonečná trpělivost. Každý, kdo se dostane do rukou takového lékaře, může mluvit o obrovském štěstí. Vážím si pana doktora jako profesionála i jako člověka s citem pro svou práci a s citlivým přístupem k lidem a chovám k němu obrovskou úctu. Více

Dělnická 24, Havířov Mapa

• Urolog, Chirurg

1 názor

„Chodím na pravidelné kontroly s prostatou (mimo jiné provedeny biopsie a sledovány PSA,index a j.Velice zodpovědný lékař,vše podrobně vysvětlí s velmi lidským přístupem.Mohl by být vzorem pro ostatní lékaře. Zdeněk Dedek Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Jsem ráda, že jsem pacientkou pana doktora, vše perfektně vysvětlil, provedl všechny možné odběry a stanovil diagnózu, děkuji za jeho profesionální přístup a také laskavost sestřičky, doporučuji. Více

Chittussiho 9/1001, Ostrava Mapa

Odborný lékař urologie

• „Super lékař i sestra,bála jsem se ,ale díky nim už ne.Jsou to zlatíčka,kterých je málo.Kdyby bylo více takových lékařů. Více

Masarykova 900, Orlová Mapa

Ambulance urologie s.r.o.

• „Byl jsem tam celkem čyřikrát. Stahovali mě to rukama.Po stahování špíny Nejasná diagnoza jestli jít mám jít na částečnou obřízku a objendal do fn.Byl jsem na rychlé pohotovosti.Jestli tu částečnou obřízku budu potřeba.Co jsem zažil i jednou návštěvu ted mám vysokou obřízku. Potraviny na erekci. Ted čte sestra.Měli na jizvu Sebezdravé seběvdomí jiznavá poškozka . matka mi ířkala objedala za rok bud se rozmyšlel že me nechce s tím mohl doktor zavovlat možná jinému dva měsíce nebo tří chodit Zkušení doba 14 dnu objednat jednu sesta ,k dyž 14 možná ne.Neobjevil hyspadii malou. Byl u primáře druhá kontrola. POdívej p odruhé drhá kontrola Více

Havířská 51b/1821, Karviná Mapa

Odborný lékař urologie a RDG

• „Super pan primar -odbornik na svem miste komunikace s pacientem i jeho odborne znalosti jen vice takovych lekaru

Vráclavská 1281, Šenov Mapa