Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (2)

Zdeněk Haring
Fakultní nemocnice Ostrava

17. listopadu 1790/5, Ostrava

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

3 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • D

    Rád bych uvedl zkušenost z touto ordinaci , lékař vse v pořádku, poctivý a vše důkladně vysvětlí, ale sestry - hruza , arogantní, neochotné a protivné. S pozdravem , Kotlár

     • Hornická poliklinika s.r.o. Jiný  • 

  • O

    Rozhodně nemohu doporučit. Arogantní a nepečlivý lékař, který léčí velice podivně. Obecně velmi špatná komunikace a přístup.

     • Hornická poliklinika s.r.o. Jiný  • 

  • Chodím na pravidelné kontroly s prostatou (mimo jiné provedeny biopsie a sledovány PSA,index a j.Velice zodpovědný lékař,vše podrobně vysvětlí s velmi lidským přístupem.Mohl by být vzorem pro ostatní lékaře.

    Zdeněk Dedek

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám problem, který mě trápí už poměrně dlouhou dobu. Mám opakované zánět močového měchýře

Dobrý den, mám problem, který mě trápí už poměrně dlouhou dobu. Mám opakované zánět močového měchýře. obvodní lékař mi
Předepsal ATB zinat, které nepomohly a gynekolog mi predepsal furolin, kterej zabíral, ale musela jsem ho vysadit protože jsem po něm zvracela a měla migrénu. Užívám blokurima,…

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

 Zdeněk Haring

doporučuji urologické vyšetření, odeslání cestou praktického lékaře s příslušnou dokumentací, příp. s dokumentací z gynekologie.


Dobrý den, po sexu mám natrženou předkožku. Uzdička je v pořádku, natržené to mám pod žaludem, jak j

Dobrý den, po sexu mám natrženou předkožku. Uzdička je v pořádku, natržené to mám pod žaludem, jak je po obvodu ukotvená. Jsou to takové trhlinky, jako by se to mělo utrhnout a držet jen na uzdučce. Nikdy před tím jsem s tím problém neměl, až teď poslední měsíc... nechal jsem to celé zahojit,…

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

 Zdeněk Haring

doporučuji navštívit urologickou ambulanci dle místa bydliště, odeslání nejlépe přes praktického lékaře.


Prohlížet všechny odpovědi

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.