Chirurg Frýdlant nad Ostravicí

• „Podstoupil jsem u pana doktora dvě operace před cca dvěma léty. S odstupem času musím říct, že obě dopadly na výbornou bez jakýkoliv následků. Chtěl bych tímto panu doktorovi poděkovat za lidský přístup, (pře operaci vše trpělivě vysvětlí včetně případných komplikací) a výborně odvedenou práci. Více

El. Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Chirurgicko-traumatologické odd., Nemocnice ve Frýdku-Místku

• „Pan doktor Bencúr mi zachránil nohu po tříštivé zlomenině nad kotníkem. Po dobu starostlivé léčby prokázal také lidský přístup. Hodně ví, umí to realizovat a ještě je skromný. Více

Elišky Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o.

• „Moc milý pan doktor i sestřička. Už šlo jen o doplňkovou kontrolu a vypsání rehabilitací, ale po tom, co jsem po více než týdnu běhání (spíše belhání) po doktorech zažila, byl pro mě přístup pana doktora hotovým balzámem na duši. Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Příjemný, luxusní, vše zařízeno, operace, profesionál!!! Konečně lékař, který rozumí své odbornosti, ne jak u nás v Kopřivnici, Velký dík Více

Odborný lékař chirurgie

• „V roce 88 mě pan doktor zachránil nohu po zlomenině kotníku a následné pflebotromboze celé nohy.Vřele děkuji .

Radniční 1245, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař chirurgie a cévní chir.

• „MUDr.Kalenda je velice milý, vstřícný, vše dokáže pěkně vysvětlit,nemám žádných námitek, byla jsem s jeho péčí maximálně spokojená,takových lékařů se srdcem na správném místě mnoho není a on je jedním z nich a za to vám díky, pane doktore. Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Pan doktor patří mezi empatické lékaře. Nemocnice může na něj být hrdá. Je velmi erudovaný a nápomocný.

Elišky Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Chirurgicko-traumatologické oddělení, Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o.

• „Úžasný PAN doktor... A ne jen jako pan doktor, ale i jako člověk. Je tu málo hvězdiček, dala bych i více, kdyby to šlo :) Jde moc vidět, že jeho práce ho baví a má jí rád. Takových doktorů, jako je on, by mělo být více! :) Více

Sagena s.r.o., Denní stacionář interní

• Štefánikova 1301, Kopřivnice Mapa

Chirurgická ambulance

• „Psáno dodatečně :D U pana doktora jsem byl více krát na vyřezávání bradavic, vždy vše bez problému na ruce a koleni mi pak vyřezával výrustk, po kterých mám pořádné jizvy ale nevadí to, aspoň má na pana doktora dobrou vzpomínku. Byl to určitě dobrý chlap a je vážně velká škoda, že už tu není mezi námi. Více

Tyršova 195, Příbor Mapa

• Chirurg, Diagnostik

„Pan doktor jednička ve svém oboru.Moc milý, usměvavý,příjemný, vtipný... Radost se léčit. Sestřičky moc příjemné..

Rožnovská 241, Frenštát pod Radhoštěm Mapa

Odborný lékař chirurgie

• Chirurg, Anesteziolog, Derma… tolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Skvělý a ochotný lékař s osobním přístupem, po mé operaci kolene jsem bez potíží.

J. Trnky 72, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař tělovýchovy, Medisport

• „S prací pana chirurga jsem velmi spokojený. Měl jsem pořezanou nohu od mot.pily a pán chirurg mi to zašil tak ,že to pomalu ani nejde vidět. Sestra byla velmi přijemná. Je to radost tam chodit. Více

Nádražní 131, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

chirurgická ambulance Frýdlant nad Ostravicí

• „Pán doktor je najlepsi doktor akého som kedy stretla. Nielenze odborník ale je aj veľmi ľudsky. 8 ročný syn si zlomil nohu na lyžiach plus sa mu zhoršila fimoza. Pán doktor zoperoval oboje v jednej anestezii. Veľké ďakujem patrí aj personálu na detskom oddelení nemocnice vo Frydku! Stále sme cítili že pre syna robia maximum či ohľadne úrazu alebo ohľadne pobytu v nemocnici. ( Klauni, rozprávka o operacii či čokoládová príchuť narkózy ). ĎAKUJEME! Více

Nádražní 131, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

chirurgická ambulance Frýdlant nad Ostravicí

• „Milý, vše vysvětlí. Jsem velmi spokojena. I přesto, že v dnešní době jsou lékaři přetíženi, nikdy neodmítne a udělá si čas. Více

• Chirurg, Praktický lékař

„Skušený praktik, který nepropaguje jen nejnovější chemické léky, ale snaži se léčit osvědčenými metodami i přírodní medicíny. Záleží na pacientovi co chce, nic nevnucuje. Více

Česká 907, Kopřivnice Mapa

• Chirurg, Praktický lékař

„Velmi dobrý odborník! Absolutní spokojenost s přístupem i lékařskými zákroky. Rovněž po lidské stránce nelze nic vyčíst... Více

č.d. 577, Dolní Bečva Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Chirurg, Alergolog, Diabetol… og, Diagnostik, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Proktolog, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Sagena s.r.o., Denní stacionář interní

• Chirurg, Praktický lékař

„Od doby, co jsem byla naštvaná, že moje zdravotní karta putovala po FM, uběhla nějaká doba a já musím konstatovat, že co se týká péče pana doktora o mého velmi nemocného otce, nemohu vznést jedinou výtku. O otce se stará výborně, vždy ochotně přijede, kdykoliv maminka zavolá a po tom, co jsem slyšela od známých o jiných doktorech, kteří jezdili ošetřovat jejich rodinné příslušníky, mohu říct, že pan doktor vše dělá naprosto nezištně a velmi ochotně. Kéž by se takto starali o staré a nemocné lidi všichni lékaři. I.D. Více

Biocel a.s.- závodní středisko, Paskov Mapa