Chirurg Hrabyně

• Chirurg, Plastický chirurg

„U pana doktora jsem byla na zvětšení prsou v roce 2016 a prsa mám do dneška krásné bez jakýchkoliv problémů. Můžu jen doporučit. Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Chirurg, Dermatolog, Interni… sta, Plastický chirurg, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

Sady Svobody 4, Opava Mapa

• Chirurg, Onkolog, Gastroente… rolog Více

„Pan doktor nemá konkurenci. Je to skvělý odborník, stejně tak skvělý má přístup k pacientovi. Nic pro něj není problém. Nedokáži slovy vyjádřit poděkování a vděčnost za to, že si mě v loňském roce vzal do své péče. Děkuji pane doktore. Kulichová Hana Více

Hlavní třída 1196/27, Ostrava - Poruba, 70800, Ostrava Mapa

Odborný lékař chirurgie, gastroenterochirurg,onkochirurg, koloproktolog

• Chirurg, Plastický chirurg

„Pan MUDr. Janík je lidský,profesionální a neměla bych problém se na něj obrátit s jakýkoliv problémem. Na konzultaci mi bylo vše skvěle vysvětleno a na konci listopadu jsem podstoupila odstranění jizev na obličeji. Skvělý lékař a ze srdce děkuji. DOPORUČUJI Více

Sady Svobody 4, Opava Mapa

KLINIKA LLC - plastická chirurgie a Laserové léčebné centrum Opava

• „Pan doktor Mec je velmi empatický a vstřícný lékař. Je vidět, že pan doktor bere práci jako poslání. Škoda, že takových lékařů je jako šafránu. Děkuji panu doktorovi Mecovi za jeho přístup a jsem opravdu ráda, že mou maminku operoval právě pan doktor. Více

Zalužanského 1192/15, Ostrava-Vítkovice, Ostrava Mapa

Chirurgická ambulance, Vítkovická nemocnice a.s.

• Masná 3a, Ostrava Mapa

Síť očních klinik LEXUM

• „Paní doktorka je ve svém oboru velmi vzácná. Nemá zájem jen o tělo ale o člověka celého. Nikdy jsem se nesetkala s lékařkou, která by byla nejen výborná ve svém oboru, ale také měla tak laskavé srdce a záleželo jí na každém pacientovi. Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Je tomu přesně rok /30.11/ ,tenhle úžasný Mudr Roman Litner mě operoval ruku /distální předloktí s dislokací/ s panem doktorem Jelenem. Ruka je perfektní a já jsem jim velmi vděčná. MOOc díky s přáním hodně zdraví a úspěchů. Z:L Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava - Traumatologické centrum

• „Já osobně jsem jedna z hlavních dodavatelek pacientů. Po MuDr Voráčkovi,jsem nevěřila, že existuje adekvátní náhrada! Ale nemohu vytknout ani co by sebemenší detail. Tento člověk je PAN doktor a za roky,co jej navštěvuji,se mi nepodařilo nachytat jej v jiné, než skvělé náladě. Září z něj klid a ten nemocní a vystresovaní pacoši potřebují jako první! Kdybych mohla jdu za ním úplně s každým problémem. Štrossmajer,Sova,Mázl, Chocholoušek aj. V jedné osobě! ???????????????????????????????????? Šla jsem tam dokonce i s mou hysterickou dcerou píchnout dírky do uší. A nevyhnal mě! A sestřička?! Tak ta už je pro mě skoro člen rodiny. Zná mě od útlého dětství,super kóča! P.B. ❣️❣️❣️ Více

Raisova 11/903, Ostrava Mapa

Odborný lékař chirurgie

• Chirurg, Ortoped

„Lekar Madeja mi byl doporucen mou znamou a byla jsem velmi spokojena.Pan doktor mne vrele prijal,vse mi dostatecne vysvetlil,doporucil urcita vysetreni.Moc dekujii. Více

17.listopadu 1790, Ostrava Mapa

FNsP Ostrava

• „Je to super doktor a chlap jak hora! Vždy velmi pozitivně naladěn v dobré náladě a v jeho péči se všechny úrazy hojí samy a rychle! Mám velmi pozitivní zkušenost s jeho léčbou a mohu ho jenom doporučit všem dobrým lidem! Více

Opavská 962/39, Ostrava Mapa

MephaCentrum,a.s.

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

H&H Medica s.r.o., chirurgie

• „Mi zachránil život. Vím, že děkuji je málo, ale DĚKUJI! I po operaci se aktivně staral o můj stav a tak lidský přístup mi byl v té chvíli velkou pomocí. Více

Nemocniční 898/20, Ostrava Mapa

Městská nemocnice Ostrava

• „Okřídlené heslo"Sportem ku zdraví aneb k trvalé invaliditě"u pana doktora neplatí,Jsme léta jeho pacienti a i přes pokročilý věk stéle sportujeme a užíváme života.Pokud příjdou přece jen nějaké zdravotní neduhy uměrné věku pak najdem u něj a jeho pracovního týmu vždy erudovaný přístup podpořený mílým, povzbudivým slovem a eterickou vůní ordinace.člověk se necítí jako v ordinaci,ale u dobrého kamaráda,který vždy dokáže pomoci,Vřele doporučujeme Jan a Zdeněk Kupkovi Více

Krakovská 28, Ostrava Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „S panem doktorem Ostruskou mám jen dobré zkušenosti, vnímavý, empatický, vysvětlí vše, profesionální přístup.Opravdu každému doporučuji. Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakutní nemocnice Ostrava

• „Byl jsem u pana doktora operována v roce 2005. Díky jeho profesionalitě a rychlému rozhodování dnes můžu normálně chodit.. Díky pane doktore Petra J. Více

Olomoucká 86, Opava Mapa

Slezská nemocnice v Opavě, p.o., LDN

• „Vstřícný a milý člověk-lékař, je taktéž obklopen i příjemným kolektivem,děkuji za jejich příkladnou pěči. MirMasařík Více

Olomoucká 86, Opava Mapa

Slezská nemocnice v Opavě, p.o. - Chirurgické oddělení