Chirurg Krnov

• Chirurg, Dermatolog, Interni… sta, Plastický chirurg, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

Sady Svobody 4, Opava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Chirurg, Plastický chirurg

„Najlepszy chirurg! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, posiada świetne wyczucie końcowego efektu, widać że praca to jego pasja. Bardzo sympatyczny, stara się w pełni wsłuchać w problemy pacjenta i pomóc, doradzić to co najlepsze. Více

Sady Svobody 4, Opava Mapa

KLINIKA LLC - plastická chirurgie a Laserové léčebné centrum Opava

• Chirurg, Neurolog

„Konečně Pan doktor s velkým "P",který chce pomoci,věnuje se člověku,,ukáže na snímcích laikovi kde je problém a vysvětlí.Zatím jsem podstoupil dvě návštěvy ale jsem přesvědčen,že pomůže s problémy.Mohu jen doporučit Více

I.P.Pavlova 9, Krnov Mapa

Neurochirurgická ambulance MUDr Síla Jan

• „Moc dekuji p.dr.Malacovi za odbornou peci pri urazu me postizene dcery.Moc nam pomohl. Take bych chtela podekovat jeho prijemne sestricce. Více

Nám. Hrdinů 7, Krnov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Byl jsem u pana doktora operována v roce 2005. Díky jeho profesionalitě a rychlému rozhodování dnes můžu normálně chodit.. Díky pane doktore Petra J. Více

Slezská nemocnice v Opavě, p.o., LDN

• „Vstřícný a milý člověk-lékař, je taktéž obklopen i příjemným kolektivem,děkuji za jejich příkladnou pěči. MirMasařík Více

Slezská nemocnice v Opavě, p.o. - Chirurgické oddělení

• „je proste skvelej

I. P. Pavlova 9, Krnov Mapa

Nemocnice Krnov (SZZ Krnov)

• „Velmi příjemný lékař, lidský přístup, optimistická nálada, příjemný k přistupování k dítěti, znalý své odbornosti, ochotný podat vysvětlení k položeným otázkám mimo vyšetření, laskavý a ochotný. Kéž by bylo více takových! Více

Dr. E. Beneše 65, Bruntál Mapa

Odborný lékař chirurgie a RDG

• „Velmi skvělý lékař. Stará dobrá klasa???? Sestřička rovněž skvělá, v čekárně bylo 5 lidí...tak rychle odbaven se v této době jen tak nevidí. Velmi příjemné prostředí, jednání. Jsem velmi spokojen. Více

Nám. Hrdinů 7, Krnov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Děkuji celému Lékařskému kolektivu chirurgie,za záchranu mého života.V roce2005 jsem byl hospitalizován v nemocnici Krnov,kde mne zachránili život,za 5.minut dvanáct.Operoval mne Pan MUDr Václavec Ladislav.Dnes už na chirurgii není,ale jsou tam jiný skvělý doktoři.Krnovská nemocnice je,na špičkové úrovni.S pozdravem a přáním hezkého dne Rudolf Václav. Více

Ježnická 19/1648, Krnov Mapa

Odbor. lékař chirurgie, porad. činnost

• „Také jsem byla celkově velmi příjemně překvapena. Vstřícnost a krátké čekací doby. Můžu jen doporučit.

Sadová 4, Opava Mapa

Odborný lékař chirurgie pro nem. prsu

• „Uraz jsem si způsobila nářezákem na uzeninu.Dost ošklivě až na kost.MUDr Kaz. Mahel mne z ombulance odkázal na oper. sál a osobně provedl plastiku a prst ošetřil. Velmi dobře. jsem velmi spokojená s výsledkem a ještě jednou mu velmi děkuji a doporučuji - když nutno lékaře tak jej. Více

Revoluční 20/1712, Bruntál Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Tento lékař je opravdu na svém místě. Nejenže pomůže, ale je s ním i sranda :-)

Bruntál Mapa

• „Komentář: Děkuji panu primáři Bronislavu Sedláčkovi za profesionální vyoperování štítné žlázy.Operace proběhla bez sebemenší chybičky, za což jsem velmi vděčná a budu do konce života!Děkuji pane doktore! Více

Krnov Mapa

• „Velmi příjemná a citlivá lékařka s profesionálním přístupem. Maximálně doporučuji. Svým postojem k malým pacientům si mne získala jako člověk. JN Více

Olomoucká 86, Opava Mapa

Slezská nemocnice v Opavě, p.o.

• „Po dlouhé době cca 15 let, jsem navštívil Vítkovskou chirurgii. Po předchozích špatných zkušenostech jsem byl mile překvapen. Pan Doktor byl velmi milý a erudovaný. Vše mi vysvětlil a podrobně mne seznámil s postupem ošetření. Samotný zákrok v lokální anestezii byl bezbolestný a dokonce jsme si při něm pěkně popovídali. Za mě jednoznačně doporučuji. Již jsem prošel několik chirurgických ambulancí ale takového Pana Doktora jsem ještě nepotkal. Jen tak dál. Více

• Bruntál Mapa

• „Jsem velice vděčný ,velice solidní a lidský a odborný přístup.Moc a moc děkuji celému kolektivu Jipu

Olomoucká 470/86, Opava Mapa

Slezská nemocnice