Chirurg Fulnek

• Chirurg, Plastický chirurg

„U pana doktora jsem byla na zvětšení prsou v roce 2016 a prsa mám do dneška krásné bez jakýchkoliv problémů. Můžu jen doporučit. Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• Chirurg, Onkolog, Gastroente… rolog Více

„Pan doktor nemá konkurenci. Je to skvělý odborník, stejně tak skvělý má přístup k pacientovi. Nic pro něj není problém. Nedokáži slovy vyjádřit poděkování a vděčnost za to, že si mě v loňském roce vzal do své péče. Děkuji pane doktore. Kulichová Hana Více

Hlavní třída 1196/27, Ostrava - Poruba, 70800, Ostrava Mapa

Odborný lékař chirurgie, gastroenterochirurg,onkochirurg, koloproktolog

K nemocnici 76, Nový Jičín Mapa

NsP Nový Jičín a Komplexní onkologické centrum

• „Paní doktorka je ve svém oboru velmi vzácná. Nemá zájem jen o tělo ale o člověka celého. Nikdy jsem se nesetkala s lékařkou, která by byla nejen výborná ve svém oboru, ale také měla tak laskavé srdce a záleželo jí na každém pacientovi. Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Je tomu přesně rok /30.11/ ,tenhle úžasný Mudr Roman Litner mě operoval ruku /distální předloktí s dislokací/ s panem doktorem Jelenem. Ruka je perfektní a já jsem jim velmi vděčná. MOOc díky s přáním hodně zdraví a úspěchů. Z:L Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava - Traumatologické centrum

• Chirurg, Ortoped

„Lekar Madeja mi byl doporucen mou znamou a byla jsem velmi spokojena.Pan doktor mne vrele prijal,vse mi dostatecne vysvetlil,doporucil urcita vysetreni.Moc dekujii. Více

17.listopadu 1790, Ostrava Mapa

FNsP Ostrava

• „Je to super doktor a chlap jak hora! Vždy velmi pozitivně naladěn v dobré náladě a v jeho péči se všechny úrazy hojí samy a rychle! Mám velmi pozitivní zkušenost s jeho léčbou a mohu ho jenom doporučit všem dobrým lidem! Více

Opavská 962/39, Ostrava Mapa

MephaCentrum,a.s.

• „Výborný a lidský lékař i člověk. Operoval mne a byla jsem příjemně překvapená jeho přístupem a péči. Vřelé díky. Eva Davidová, Štramberk Více

Máchova 30/619, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „U pana doktora jsme oceňujeme profesionální přístup, ochotu a zájem o svou profesi, děkujeme že máme takového lékaře. Více

Zborovská 1245, Hranice Mapa

Nemocnice Hranice

• Chirurg, Urolog

1 názor

„Chodím na pravidelné kontroly s prostatou (mimo jiné provedeny biopsie a sledovány PSA,index a j.Velice zodpovědný lékař,vše podrobně vysvětlí s velmi lidským přístupem.Mohl by být vzorem pro ostatní lékaře. Zdeněk Dedek Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Úžasný PAN doktor... A ne jen jako pan doktor, ale i jako člověk. Je tu málo hvězdiček, dala bych i více, kdyby to šlo :) Jde moc vidět, že jeho práce ho baví a má jí rád. Takových doktorů, jako je on, by mělo být více! :) Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• Chirurg, Internista

„Neskonale vyborný a velice ochotný " odborník" .... přišel na to na co nepřišlo deset lékařů.... a neskutečně lidský přístup,velice příkladný lékař, měl by být vzorem v medicíně..... nezbývá než ppděkovat Více

nám. Republiky, Studénka Mapa

Chirurgická gastroenterologická a interní ambulance

• Štefánikova 1301, Kopřivnice Mapa

Chirurgická ambulance

• „Vždy odcházím spokojený, u pana doktora si připadám jako v Hiltonu. Je velice zkušený, precizní a poradí. Skvělé je připomínání návštěvy SMSkou. Sestřička také velice pečlivě asistuje. Více

K Nemocnici 26, Nový Jičín Mapa

DentalHome s.r.o.

• Slezská 230, Pustá Polom Mapa

H&H Medica s.r.o., chirurgie

• Chirurg, Gynekolog, Praktick… ý lékař, Pediatr Více

Hrnčířská 15/1401, Lipník nad Bečvou Mapa

ZDRAVÍČKO, s.r.o.

• „Je pro mne velkou ctí, že se mohu připojit k úžasnému hodnocení pana doktora Foltyse a osobně přidávám mnoho dalších hvězdiček. Mimo lékařskou odbornost oceňuji i lidsko-psychologický přístup k pacientovi.PANE DOKTORE SMEKÁM PŘED VÁMI !!! Yvetta Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „K panu doktorovi jsem šla se zaníceným palcem s tím, že ve fakultce v Ostravě mi s tím nedokázali pomoct. Okamžitě mě ještě ten den objednal na plastiku, operace proběhla úplně v pořádku a palec mám snad hezčí než předtím :). Taktéž musím pochválit sestřičky, protože mi hodně pomáhaly, když mi bylo poté mdlo. Více

Opavská 962/39, Ostrava Mapa

MephaCentrum, a.s.

17. listopadu 538, Bílovec Mapa

Bílovecká nemocnice, a.s.

• „Ležím po nehodě ve Fakultní nemocnici, kde mi operoval frakturu stehenní kosti a horní část kloubu pan doktor Demel. Dnes mě osobně navštívil na oddělení JIP, nestačil jsem zírat. Je to člověk kamarádský, plný optimismu a lidskosti. O jeho špičkové profesionalitě, také nepochybuji i přesto že jsem v začátcích léčby. Kupka. Více